Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
mutlu yaktın kavurdun valla beni.hamile bi kadını üzmeye utanmıyomusun kısss...kendi hallerim geldi aklıma ..artık iyice yorulmuştum.nerde bebk görsem sinirim bozluyodu durduk yerde ağlıyodum.arkadaşlarımın çocuklarıın sesi batıyodu böle başım ağrıyodu..herkesin kafasında tek bişe var bunun çocuğu olmuyo die düşündüklerini düşünüyodum oooofff..çok iyi anlıyorum seni.şu an hamile olmama rağmen pek kurtulmuş değilim bu düşüncelerden.kanamam falan var ya.geçen eşim dedi ki bu çocuk giderse ayvayı yedik:)bi daa uğraş dur artık...hepinizin hamile haberlerii alacağıma o kadar eminim ki hemde çok eminim.ilk haberi godesten alcamı düşünüyorum..sonra sırayla hepinizden..allah hepimizin yardımcısı olsun

gülücüm benim sıpanın hareketlerini hissetmeden ben emin olamıcam galiba :)darısı bana inşşş

gülücüm benim sıpanın hareketlerini hissetmeden ben emin olamıcam galiba :)darısı bana inşşş

İnşallah canım, gerçekten insanın içi rahatlıyor, o kıpırdadıkça iyi olduğunu anlıyosun hep kıpırdasın istiyorum. Allah bağışlasın bebişini

ay canım ne kadar güzel bir duygudur kim bilir valla. Allah nazarlardan korusun canım.
bizim cimcimemiz o yerim onu ben. Hamile kalıpta bizi bırakmayan tek sen kaldın gülümcüm o kadar seviniyorumki bizimle herşeyini paylaştığını için bize güç oluyor valla.
Canım bu arada ilk defa yeni bir isim duydum seninle paylaşmak istedim. Bana farklı geldi ama güzelmi bilmiyorum belki sen beğenirsin.
Buğlem=Cenneti müjdeleyen melek
Anlamı çok güzel dime....

ayyy bitanem verebilecekmiyim bu güzel haberi sizlere bilmiyorumki. Kafam bazen çok karışıyor ve bende mutlu gibi düşünüyorum sanki hiç anne olamayacakmışım gibi. Bu ayda aşılama işi yattı galiba tam bayram ortasına denk geliyor nasıl olacakki. yarın 11 de doktora gidicem bakalım ne diyecek..

kızzzzzz dur godesin tedaviden önce ben varım bu ay başlıyorum tüp bebek tedavisine, şimdi bunu duyunca tutmayacak mı yoksa diye düşündüm tabii godesimin bu arada inşallah normal yolla olur ama tedavide topikte ilk sırada ben varım dua et hamilelerin duası tutarmış canım yaaa.

yarın aynı zamanda doktordayız desene canım benimde 10 buçukta randevum bakalım ne konuşulacak. aaaa evet bayrama denk geldi şansına tühh ama bundada bir hayır aramalısın bence demek olsada tutmayacaktı aşılama. hadi bakalım yarın haberlerle geliriz tatlım.

ay maşallah canım yaaa senin bebiş topiğimizin gülü zaten, demek tekmelemeye başladı cimcime. gerçekten öyle böyle çoğu gitti azı kaldı az kaldı bebişine kavuşmana, allahım sağlık uzun ömür versin inşallah. allaha emanet olun

ayy godeeess alındım şimdi vallayani beni hamileden mi saymıyosun yoksa sizi terkettiğimimi düşünüyosun aşkol vallabi tek sen kaldın demişsin gülücüme hamile kalıpta gitmeyen

aaa canım öle deme tutacak inşallah seninki innnnnşallaahhhhhhhh ama belkim godes kendiliğinden hamile kalır senin tedavi bitmeden yavrumm..bi topikte okumuştum gülmüştüm düşüğün kıçı içerde kalırmış o düşünce hemen bi daha olurmuş:)

ayy godeeess alındım şimdi vallayani beni hamileden mi saymıyosun yoksa sizi terkettiğimimi düşünüyosun aşkol vallabi tek sen kaldın demişsin gülücüme hamile kalıpta gitmeyen

aaa canım aşk olsun seni unutmak mümkün yaaa. benim gönlümdeki yerini biliyor olman lazım. gülümcümün hamileliği çok ilerledi canım. yarısını bitirdi o yüzden öyle dedim. Birçok arkadaşımız vardı hamiliieği ilerleyince bizi bırakan o yüzden dedim canım benim.

ay canım benim inmşallah doğal yoldan hamile kalırım yaaa. o kadar çok istiyorumki anlatamam.
ay canım benim tutmayacakmı yoksa demişsin olurmu hiç yaaa. olacak buna inan en önemli şey moral ve moralini yüksek tut lütfen..
aaa canım üzülmedim desem aşılama olmayacağına. demekki hayırlısı buymuş. Bu ayda normal deniyelim dime ama.

ay canım inşallah kıçı benimkiinde içerde kalmıştır

bu arada kızlar doktora gittim aşılama bu ay yok. sadece yumurta takibi var. ve çatlama iğnesi yapacak o kadar.
Bu arada genetik test istedim onun için kan verdim birde ona bakılsın 20 gün sonra çıkamacakmış sonuç eşimede bakılacak oda salı kan verecek. İnşallah iyi çıkar sonuç. eğer kötü çıkarsa işim zor valla doktorum öyle dedi
Neyse kötü bişey düşünmüyorum şimidlik oda iyi çıkacak allahın izniyle. Rahimimde çok iyiymiş kendini toparlamış.

ay canım inşallah kıçı benimkiinde içerde kalmıştır

kalmıştır kalmıştır merak etme inşallah canım ...senin gebeliğini yakın zamanda görüyorum ben inşallah..istersen bu ay sadece yumurta takibi yaptır..yada bırak akışına be amaaannn belkim de kendiliğinden olur yani allahın işi bu..sende aslında hiç bi sıkıntı yok tek sebep allahın heniz takdir etmemiş olması ona da az kaldı inşallahhhhh

iyi süperr ..şu genetik testte tam olarak neye bakıyolar yada mesela olumsuz test sonucunda tedavi süreci ne oluyo biliyo musun

merhaba arkadaşlar, sabah gittim selman beyle görüşmeye öncelikle şunu söyleyeyim gerçektende çok iyi bir doktor. muayene etti çok sayıda yumurtalarım varmış, bu bizim istediğimiz birşey çok iyi, fakat iyi olmasının yanında çok temkinli gitmek lazım, onları takip etmek adına dedi. kısa protokolla uzun protokol arasında bir fark yok sen hangisini istersen dedi anlamadım, yumurtalarım iyi çalışıyo diye ben uzun protokol olur diye düşünüyordum, ama öyle değilmiş. başarı oranlarıda aynıymış, sen tercih et dedi bende kısa protokol olsun o zaman dedim. ama bu ay tam bayrama denk geliyo yumurta toplama işlemi, o yüzden bir dahaki aya sarkıttım, çünkü bizde bayramlar yoğun geçiyo akşama kadar geziyoruz büyükleri hiç dinlenemem. yani anlayacağınız aralık ortalarında olacak inşallah. umudum çoğaldı kızlar sanki allah büyük ona sığınıyorum inşallah herşey güzel olacak.

godesciğim seninde hakkında hayırlısı olsun, rahimin toparlanmasına sevindim. hadi bakalım bu ay iş başa düştü yüklenin birbirinize

iyi süperr ..şu genetik testte tam olarak neye bakıyolar yada mesela olumsuz test sonucunda tedavi süreci ne oluyo biliyo musun

canım kromozomlara bakıyorlar genetik olarak bir sorun varmı diye. İnşallah iyi çıkar eğer kötü çıkarsa doktor asıl iş o zaman başlıyor dedi. Yani tüp bebek bile yapsan tutması zormuş. Tüp bebektede emriolara test yapılıyor bu sefer ve onların içinden genetiği bozuk olmayanlar seçiliyor gibi bir sürü detay var. Ama ben bunları düşünmek istemiyorum şuan. Ben inanıyorumki herşey güzel çıkacak ve ben en kısa zamanda yeniden hamile kalacağım.

ay canım çok sevindim herşeyin güzel geçmesine. hadi hayırlısı olsun bitanem. Benim tüp bebek doktorumda kısa ve uzun protokol arasında çok fark yok aynı sayılır demişti. Ama madem aynı niye zaman iki çeşit var onuda anlamadım tabi...
İnşallah canım yeni yıla hamile olarak girersin.
Valla bu ay iş bize düştü gerçektende. Kaç aydır normal denemiyorduk bu ayda böyle olsun bakalım. belki kendiliğinden olur....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…