Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
kızlaaaarrrrrr bu arada tüp bebek tedavisine başlıyorum kesin olarak. cuma günü ilk muayene için randevumu aldım, medicana internationalda selman laçin beye. dua edin lütfeennnnn her şey yolunda gider inşallah, pozitif sonuç alırım.

canımm allah yardımcın olsun gönlüne göre versin innnşallahhh

ohhh beee herkes gelmiş kızlar malesef yani demin tuvalette pembe geldi hayırlı uğurlu olsun=(((

kızlaaaarrrrrr bu arada tüp bebek tedavisine başlıyorum kesin olarak. cuma günü ilk muayene için randevumu aldım, medicana internationalda selman laçin beye. dua edin lütfeennnnn her şey yolunda gider inşallah, pozitif sonuç alırım.

Hadi canım hayırlı olur olumlu sonuclar alırsın inşallah bende tedaviye başlarsam tüp bebek yaptırcam inşallah byyy sende bende hepimiz anne olcaaz insallah:emir_bebek:En Büyük KK

ohhh beee herkes gelmiş kızlar malesef yani demin tuvalette pembe geldi hayırlı uğurlu olsun=(((

aman beee bıktık artık kırmızı kart görmekten. Zaten bügün çok ağlayasım var bütün gün annemin yanımdaydım tutum kendini şimdi senin bu yazınıda görünce gözyaşlarımı tutamadım. :KK43:(((((((

merhabalar, sonunda buluşmuşsunuz. Sedacım geçmiş olsun. Byycım sağolasın, inşallah bebişleriniz biran evvel gelir

aman beee bıktık artık kırmızı kart görmekten. Zaten bügün çok ağlayasım var bütün gün annemin yanımdaydım tutum kendini şimdi senin bu yazınıda görünce gözyaşlarımı tutamadım. :KK43:(((((((

canım ya ağlama lütfen inan annen hayatındaki sırları paylaşacağın tek kişi anlatsana annene ya en azından rahatlarsın canım ya

Kiyamam sana bukadar takmana çok uzuluyorum kendime dua etsem aklıma sen geliyosun bukadar isteyisin allahimtez vakitte sen ve diğer arkadaslarm inşallah allahım bizide mutllu eder

canım ya ağlama lütfen inan annen hayatındaki sırları paylaşacağın tek kişi anlatsana annene ya en azından rahatlarsın canım ya

Ailem benim için o kadar değerliki onları en ufacık bir üzüntüsüne asla dayanamam. o yüzden onlara söyleyemem. herşeyi kendim içimde yaşıyorum.. Ama artık yorulmaya başladım.

Kiyamam sana bukadar takmana çok uzuluyorum kendime dua etsem aklıma sen geliyosun bukadar isteyisin allahimtez vakitte sen ve diğer arkadaslarm inşallah allahım bizide mutllu eder

Ay canım benimçok sağol. Allah kabul etsin dualarını canım. İnşallah tez zamanda bebişlerimize kavuşuruz.
Canım herkez kadar tabiki bende çok istiyorum bir bebeğim olsun bütün dakikalarımı, saatlerimi, günleri tüm sevgimi ona verim. Ama yok işte yok olmuyor. İnanamıyorum yaşadıklarıma yaaaaaa. Tüp bebekle bile kavuşamadım bebeğime.. :KK43:((((

arkadaşlar çok sağolun inşallah yüce rabbim hepimizin kucaklarını doldursun tez zamanda, bu başlayacağım yeni adımda bana vesile olsun inşallahhhh.

X