Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
ya kızlar yarın tam hamileliğimin ortasına gelmiş oluyorum, yolu yarıladım çok Şükür, ilk zamanlar şu 12, haftaya ulaşsam diye amma beklemiştim şimdi koskoca 20 haftayı deviriyorum, bir bu kadar hafta sonra doğum yapıcam, giderek heyecan sarıyor, 5 yıllık çocuksuz evlilikten sonra hayal bile edemiyorum evimizde bir bebeğin olacağı fikrini, hiç kendimi bebekli düşünemiyorum, hatta bazen gerçekten hamilemiyim diye düşündüğüm bile oluyor, ayna karşısında göbüşüme bakıp onu okşayıp inanıyorum,,,,
İnşalah bu duyguları tüm kadınlar yaşar bir gün, sizlerde en kısa zamanda.....
ah canım benim ya. Ne güzel eviniz şenlenecek maşallahhhhhh.:nazar:
İnsan hep bişeyler bekliyor canım. Hiç sonu yok bir hamile kalim diyorsun sonra kalp atışını duyim sonra elini yüzünü sonra tekmelerini sonra doğumunu ............ böyle sürüp gidiyor canım.
Bu arada isim ne oldu canım bulabildinizmi.???? benimde en çok merak ettiğim şeydir biri hamile kalınca acaba ismini ne koyacakalr diye bana ne oluyorsa :))))))))))))))))))

Son zamanlarda herşeyi içime atıyorum. Kimseyle konuşmak istemiyorum. Durduk yere ağlıyorum. Çok alıngan ve hassas biri oldum ben ya. Eşimede yansıtmak istemiyorum ama elimde değil. İçime atarakta kendime kötülük yapıyorum bununda farkındayım.
Hepinizi çok öpüyorum canlarım. opuyorumnanaktan
canım inan bu bekleyiş hepimizi çok yordu anlamasakda. Senin şimdi birde yer değiştirme durumun var oda eklendi üstüne oda bir stres. İnşallah biran önce düzenini kurarsın ve kurduğun andada bebeişin size merhaba der.
Canım çok fazla içine atmanı tavsiye etmem çünkü sonradan dışa vuruş çok daha şiddetli oluyor.
opuyorumnanaktan

Son düzenleme:
merhaba kızlar
kesem geç büyüyor ama benim umudum hiç yok çünkü bhcg yaptırdı doktor çok düşük çıktı. artık geç döllenme falan ihtimali yok. 2700 küsür çıktı. doktorda şaşırdı. bu değerde kesenin bu boyutta olmaması gerekirdi daha küçük olmalıydı demekki bhcg düşmeye başlıyor dedi. kanamamda yok. her ihtimale karşı haftaya kadar bekleyelim dedi. belki kendisi düşer kendisi düşmezsede malesef kürtaj. moralim anlatamayacağım kadar bozuk. ağlama krizlerine giriyorum tek kaldığım her an.
nasip olmayınca olmuyor işte.

merhaba kızlar
kesem geç büyüyor ama benim umudum hiç yok çünkü bhcg yaptırdı doktor çok düşük çıktı. artık geç döllenme falan ihtimali yok. 2700 küsür çıktı. doktorda şaşırdı. bu değerde kesenin bu boyutta olmaması gerekirdi daha küçük olmalıydı demekki bhcg düşmeye başlıyor dedi. kanamamda yok. her ihtimale karşı haftaya kadar bekleyelim dedi. belki kendisi düşer kendisi düşmezsede malesef kürtaj. moralim anlatamayacağım kadar bozuk. ağlama krizlerine giriyorum tek kaldığım her an.

canım kıyamam sana nasipten öteye yol yok işte napalım hayırlısı olsun hayatım..biliyosun ki genetik sıkıntı olan embriyolar düşüyomuş tatlım engelli bi bebişin olsa daha mı iyi..hayırlısı rabbim bizim için hayırlısını bizden iyi biliyo ..belki okumuşsundur benim de kanamam oldu ben de senin durum kadar olmasa da beklemede sayılırım salı günü kontrolüm var hep hayırlısı die dua ediyorum düşünsene dokuz ay bebişini taşıyıp doğumda kaybedenler var, doğurduktan sonra evlat acısı görenler var rabbim göstermesin..alacaksa rabbim şimdi alsın diyorum allah korusun ama böyle bu işler teslimiyet gerekiyo allah ol derse oluyo başka bi izahı yok..eninde sonunda güzel günler göreceğiz buna inan...

canım kıyamam sana nasipten öteye yol yok işte napalım hayırlısı olsun hayatım..biliyosun ki genetik sıkıntı olan embriyolar düşüyomuş tatlım engelli bi bebişin olsa daha mı iyi..hayırlısı rabbim bizim için hayırlısını bizden iyi biliyo ..belki okumuşsundur benim de kanamam oldu ben de senin durum kadar olmasa da beklemede sayılırım salı günü kontrolüm var hep hayırlısı die dua ediyorum düşünsene dokuz ay bebişini taşıyıp doğumda kaybedenler var, doğurduktan sonra evlat acısı görenler var rabbim göstermesin..alacaksa rabbim şimdi alsın diyorum allah korusun ama böyle bu işler teslimiyet gerekiyo allah ol derse oluyo başka bi izahı yok..eninde sonunda güzel günler göreceğiz buna inan...

canım sen telaş etme çok fazla. kalp atımını duyduktan sonra düşme riski çok azalıyormuş. lekelenme herkesde oluyor. bak kendim için baştan beri hiç olumlu düşünemiyordum ama senin için içimden hep olumlu şeyler geçiyor. inşallah herşey güzel olacak. hayırlısı olsun.

merhaba kızlar

canım benim seni çok iyi anlıyorum ama herşey kısmet be güzelim. bazen insan başına gelenlere inanamıyor fakat hep beterin beteri vardır diye kendimizi teselli ediyoruz zaten elimizdende başka bişey gelmiyor. Ama benim doktorum bir şey söylemişti ne olursa olsun hiç bir zaman kesin konuşmamalıyız taki değer çok düşüne kadar çünkü heran herşey olabiliryor demişti. O yüzden son ana kadar ümidimizi kesmemiz gerek canım.

kızlar bugün dayanamadım gidip kan tahlili yaptırdım adetime 5 gün var daha ve tabiki negatif 4.64 çıktı anlayacanız bu ayda çöpe gitti çok mutsuzum o kadar stres yapıyorumki artık adetleim bile düzensizleşti hormanlar zaten alt üst erken menepoz şüphem de var yok kızlar ben artık inanıyorum anne olamayacağıma rabbim nasip etmiyor :,,((

kızlar bugün dayanamadım gidip kan tahlili yaptırdım adetime 5 gün var daha ve tabiki negatif 4.64 çıktı anlayacanız bu ayda çöpe gitti çok mutsuzum o kadar stres yapıyorumki artık adetleim bile düzensizleşti hormanlar zaten alt üst erken menepoz şüphem de var yok kızlar ben artık inanıyorum anne olamayacağıma rabbim nasip etmiyor :,,((

canım daha 5 gün var diyorsun adetime belki geç döllenme olmuştur. Bence birkaç gün sonra tekrar yaptır. Kesin negatif demek için daha çok erken. Hemde değerin 0 çıkmamış.
Öyle anne olamıyacağım deme canım bu düşünceleri hepimiz zaman zaman yaşıyoruz. Hatta bu düşünceleri taşıyan arkadaşlarımız şuan hamile. O yüzden doğru zaman geldiğinde inan hepimiz anne olacağız.

canım son buldu derken kanamanmı oldu yoksa muaynede kesemi yok. Biraz detay verirmisin. Herşey kader kısmet be canım.

canım kese vardı düzgündü de ama haftası ile uyumlu değildi belki geç döllenme falan dediler, yada gelişmeyen gebelik olabilir dedi doktor haftaya cumaya randevum vardı ama kanamam başladı ve yoğun bir şekilde. umarımkendi kendine atarda kürtaja gerek kalmaz.

merhaba kızlar
malesef benim hamilelik maceram son buldu:KK43:
Canım benim.. böyle durumlarda kelimeler bile anlamsız kalıyor. İnsan ne yazacağını bile bilmiyor. Çok geçmiş olsun canım. Her şerde vardır bir hayır. Dinlen kendine gel sonra yoluna devam et allahın izniyle Arencim.

canım kese vardı düzgündü de ama haftası ile uyumlu değildi belki geç döllenme falan dediler, yada gelişmeyen gebelik olabilir dedi doktor haftaya cumaya randevum vardı ama kanamam başladı ve yoğun bir şekilde. umarımkendi kendine atarda kürtaja gerek kalmaz.

canım her zaman beterin beteri var diyip halimize şükretmek gerekiyor bazen. Bende geçirdiğin zor günlerde hep bu şekilde ayakta kalmaya çalıştım. İnşallah kanamanla birlikte atarsında canım kürtaja gerek kalmaz gerçektende.Hakkında hayırlısı olsun.
Ne diyebilirimki bilemiyorum kelimeler yetersiz kalıyor biliyorum seninde çok iyi anlıyorum. Ama nefes aldığımız sürece her zaman anne adayı olarak hayatımıza devam ediyoruz. Yeterki sağlığımız yerinde olsun.
Canım sana şunu tavsiye edebilirim sen ikinci kere yaşıyorsun bunu o yüzden genetik test yaptırmanı rica edeceğim kandan baklıyor hem eşin hemde sen kan veriyorsun ve 20 gün sonrada sonucu alıyorsun. Ona göre sende hareket edersin..

canım daha 5 gün var diyorsun adetime belki geç döllenme olmuştur. Bence birkaç gün sonra tekrar yaptır. Kesin negatif demek için daha çok erken. Hemde değerin 0 çıkmamış.
Öyle anne olamıyacağım deme canım bu düşünceleri hepimiz zaman zaman yaşıyoruz. Hatta bu düşünceleri taşıyan arkadaşlarımız şuan hamile. O yüzden doğru zaman geldiğinde inan hepimiz anne olacağız.

canım yok ya bak aynııı adet ağrılarım yani gelecek vede düne kadar göğüslerimde tık yokdu bugün sabah baya acıyolar yani tam adetime yakın olurdu aynı şeyler işte değerimin 0 çıkmamasının nedeni ovitrelleden olamazmı canım ovitrellenin üzerinden 10 gün geçti nebilim godes eve geldim hüngür hüngür ağladım ama eşimde dedi 5 ya yakın değerin falan aklıma şüphe düştü ama yazarım 2 gün sonra şakır şakır kırmızıları=))

merhaba kızlar
malesef benim hamilelik maceram son buldu:KK43:

arencim belki bana kızacaksın ama inan ben normal yoldan bi gebe kaldığımı göreyim artık şöle dua ediyom ya bikerecik kaldığımı görsem yani gam yemeyecem yani demek istediğim bak sen normal yoldan kalabiliyosun rabbim bunu sana gösterdi şükret haline inşallah hemen ardından gene kallırsın öptm bitanem Allahım kolaylık versin opuyorumnanaktan

sudecim hayırlısı olsun seni ümitlendirmek istemem ama benim de aşılamamın 11. günü adetime 5 gün kala değer 6.8 çıkmıştı.negatif die düşünmüştüm ama arttı 2 gün sonra.sen bu ay çatlatma iğnesi oldunmu..eğer olduysan belki onun etkisidir ama olmadıysan hamile olma ihtimalin var bence..hayırlısı olsun:Saruboceq:

aren canım hakkında hayırlısı olsun üzüldüm ama elden ne gelir...inşallah kürtaja gerek kalmaz canım benim kendiliğinden gider çok ağrın var mı kanaman çok mu allah yardımcın olsun

canım yok ya bak aynııı adet ağrılarım yani gelecek vede düne kadar göğüslerimde tık yokdu bugün sabah baya acıyolar yani tam adetime yakın olurdu aynı şeyler işte değerimin 0 çıkmamasının nedeni ovitrelleden olamazmı canım ovitrellenin üzerinden 10 gün geçti nebilim godes eve geldim hüngür hüngür ağladım ama eşimde dedi 5 ya yakın değerin falan aklıma şüphe düştü ama yazarım 2 gün sonra şakır şakır kırmızıları=))

canım ama iğnenin üstünden 10 gün geçti diyorsun onun etkisi kalacağını pek düşünmüyorum açıkcası. Şuan eşinin dediği doğru tatlım. Hala hamile olma olasılığın var bencede. İnşallah değerin bir anda artar canım. Çünkü geç döllenmede olabilir. İnşallah kırmızıları gelmez sana süpriz olur.
Bence 2 gün sonra tekrar kan test yaptır kesin sonuç belli olur zaten.
Hakkında hayırlısı olsun canım.

X