Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
canım işte merak içindeyim yumoşlar büyüdümü buda 3.aşılama olsun diye çok iistiyorum ama olmazsa artık bu sayfa burda bitecek artıııı eşimin sperm sonuçlarınıda çok merak ediyorum nolursun dua et bana allahın hakkı 3 dür ya 3 ya hiç derler=)) inşallah olsun nolursunuz dua edin allah aşkınaaa .............. senağlama

aaaa ne sayfa kapatması yaaa. Bak beni görmüyonmu 3 aşılama 1 tüp hala bu sayfa kapandı demiyorum. Regli olimde tedaviye başlayayım diye gün sayıyorum. Lütfen hemen pes etme canım. Bir şeyi ne kadar çok istiyorsak o kadarda mücadele etmemiz lazım.
İnşallah bu sefer bebişine kavuşursun.
Ama önce moralini yüksek tutman lazım.
bir daha olumsuz şeyler duymak istemiyorum :eek:klava:

diğer topicte bir arkadaş bu gittiğinde erkek demişler, daha önce kız demişlerdi. benimkiside değişmez umarım, kız diye koşullandık şimdi. 28inde ayrıntılı usgye giricem o zaman kesinleşicek. braz alışveriş yapıcaktım ama vazgeçtim kontrolden sonra alırım artık.

bende bugün soğan suyu kürüne başladım. 15 gün yapcam. Sonrada incire başlayacağım.Beli faydası olur. karar verdim tüp bebeği bekleyene kadar bir kez daha aşılama deneyeceğim.

diğer topicte bir arkadaş bu gittiğinde erkek demişler, daha önce kız demişlerdi. benimkiside değişmez umarım, kız diye koşullandık şimdi. 28inde ayrıntılı usgye giricem o zaman kesinleşicek. braz alışveriş yapıcaktım ama vazgeçtim kontrolden sonra alırım artık.

olabiliyor öyle şeyler canım. senin için hayırlısı neyse o olsun canım. Benimkide değişmez inşallah falan deme canım sağlıklı olsun ne fark eder kız erkek. Hayırlı evlat olsun yeterki dime amaaaaaa

bende bugün soğan suyu kürüne başladım. 15 gün yapcam. Sonrada incire başlayacağım.Beli faydası olur. karar verdim tüp bebeği bekleyene kadar bir kez daha aşılama deneyeceğim.

İyi yapmışsın, bu ayda boşa geçmemiş olur. bazı testler yaptırmıştın galiba sonuçları çıktı mı?

İyi yapmışsın, bu ayda boşa geçmemiş olur. bazı testler yaptırmıştın galiba sonuçları çıktı mı?

yok canım işte reglimin 3. günü yapılacak o testler. Daha kürtajdan sonra regli olmadımki. En az 2 haftam daha var. bekliyorum sabırsızlıkla.

yok canım işte reglimin 3. günü yapılacak o testler. Daha kürtajdan sonra regli olmadımki. En az 2 haftam daha var. bekliyorum sabırsızlıkla.

regli beklerkende zaman hiç geçmiyor dimi...
senin daha erken olma ihtimalinde var ama bir an önce olursun umarım.

canım benim kasma kendini büyümüştür inşallah öle hemen kestirip atma canım bak benim bu 3. aşılamadan hiç umudum olmamasına rağmen kendime 4. aşılama için hak tanımıştım valla..inşallah olur ama ne olursa olsun sayfa kapanmamalı canım..ne zaman doktora gidiyosun

perşembe gidecem inşallah rabbim verir busefer :çok üzgünüm:

aaaa ne sayfa kapatması yaaa. Bak beni görmüyonmu 3 aşılama 1 tüp hala bu sayfa kapandı demiyorum. Regli olimde tedaviye başlayayım diye gün sayıyorum. Lütfen hemen pes etme canım. Bir şeyi ne kadar çok istiyorsak o kadarda mücadele etmemiz lazım.
İnşallah bu sefer bebişine kavuşursun.
Ama önce moralini yüksek tutman lazım.
bir daha olumsuz şeyler duymak istemiyorum :eek:klava:

saol godescim ama çok isteyince olmayacak heralde 1. ve 2. de okadar çok umudum vardıki moralim düzgündü noldu moral ister istemez bozuluyo senağlama

saol godescim ama çok isteyince olmayacak heralde 1. ve 2. de okadar çok umudum vardıki moralim düzgündü noldu moral ister istemez bozuluyo senağlama

canım lütfen geçmişe takılma hep ileriye bak. Yoksa inan hiç ilerleyemezsin. Olan olmuş bitmiş gitmiş sen 3. aşılamana yoğunlaş. tabiki insan üzülüyor ama o an üzül ve sonra yaşadıklarından çıkarılacak ders varsa çıkar yoksada hiç takılma. Emin ol bu şekilde üstesinden çok kolay gelirsin.
Yoksa geçmişe takılsaydık benim ölmem gerekti.....

ya kitmişken keşke muaynede olsaydın belki kese görünürdü yaa.
Neyse ilaçlarını vermiş en azından.

arencim ne dedi doktor niye muayene etmedi coraspin niye verdi progestan niye verdi de bakem

İyi akşamlar,
Arencim gerçekten oraya kadar gitmişsin keşke ultrasonla da bakılsaydı 2 dakikada, neyse bir hafta daha mı beklicez:sinifsinif:

ben sekreteri aradım randevu için o da gel hoca gerek görürse muayene eder dedi. doktorda daha erken olduğunu düşündüğü için etmedi.bende randevusuz gittiğim için ve de kese görünsede kalp atımını göremeyip o zamanda ona takacağım için
illahi muayene edin demedim. salı gideceğim. zaten benim eski doktorumdu. geçmişimi biliyordu. bende hafif düzeyde pıhtılaşma var o nedenle coraspin verdi. kalp atımını görürsek belki düşük düzeyde heparine başlayacacak. yani hergün göbekten iğne vurulabilirim. progestanıda lekelenmem olmuştu onun için önlem amacıyla verdi.

birde kızlar yeni folik asit çıkmış içinde b vitaminide içeriyormş. ben folbiol içiyorum deyince onu bitir sana bu yenisini başlayalım dedi.

ben sekreteri aradım randevu için o da gel hoca gerek görürse muayene eder dedi. doktorda daha erken olduğunu düşündüğü için etmedi.bende randevusuz gittiğim için ve de kese görünsede kalp atımını göremeyip o zamanda ona takacağım için
illahi muayene edin demedim. salı gideceğim. zaten benim eski doktorumdu. geçmişimi biliyordu. bende hafif düzeyde pıhtılaşma var o nedenle coraspin verdi. kalp atımını görürsek belki düşük düzeyde heparine başlayacacak. yani hergün göbekten iğne vurulabilirim. progestanıda lekelenmem olmuştu onun için önlem amacıyla verdi.

birde kızlar yeni folik asit çıkmış içinde b vitaminide içeriyormş. ben folbiol içiyorum deyince onu bitir sana bu yenisini başlayalım dedi.

Anladım canım. o zaman biran önce salı gelsin. Bizde merak ediyoruz yaa.
Bu arada canım sana vermiş olduğu yeni folicasit'in adı verirsen bizde bakalım.

arencim solgarın bir folic asidi var onumu verdi acaba b vitamini var ondada

canım salı gittiğimde yazdıracağım. solgarın değil. ilça firmalarının çıkarttığı bir folik asit adı da folik bilmem ne dedi ama hatırlamadım. b12 de içeriyormuş.

günaydınlar kıssslarr şidi okula çıkıyorum inş akşam görüşürüzz

X