Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
benimde köpeğim var adı yaramazz çirkin mi çirkin bişey
bende kendimi çok yalnız hissettiğim daha doğrusu tam anlamıyla godesin şiirindeki gibi hissettiğim biranda almıştım köpeğimi
sanırım bi canlıdan sorumlu olmak istedim bebeğimin yerine koymak istedim
ben godes kadar güzel ifade edemiyecm ama gece erken yatıp sabah erken kalmak için hiçbir sebebim yokki.komşularım gibi sabah erkenden okula göndermem gereken çocuğum yok ki
karı koca aksam evde yalnız otururken evde o derin sessizlik varken çok korkuyorum kızlar
bu hep böylemi olacaksenağlama

seni çok iyi anlıyorum canım. ben şimdi bekleme döneminde olduğum için canım sıkılıyor ve ne yapacağımı şaşırıyorum. seninde az kaldı canım biraz daha sabret test gününe kadar. inşallah pozitif çıkar sonuçun.

yok hayatım yaa his yok belirti yok..öle bi heyecan var..bu hafta sonu gitcem doktora bi görsem bebişimi şöle pıt pıtlarını duysam rahatlıcam..oyy iyice kaptırdım kendimi ..pıt pıtları da duyunca heralde kutlamak için bi iki bebiş elbisesi alırım:)

ay canım daha çok minik annesi sesini duyuramıyor sana. emin ol o minnacık pıt pıt kalp sesini duyacaksın ve o an bebeğini varlığını hissedip ona çok daha fazla bağlanacaksın. işte o an anne çocuk arasındaki o sıkı bağı kurmaya başlayacaksın canım.
allah nazarlardan korusun canım. size kocaman bir maşallahhhhhhhhhh:nazar:
bu arada banada adresi verde bende kutlama için hediye yolliyim miniğime....

:çok üzgünüm: Allahım ne boş insanım ben yaa saat kaç olmuş hala gözümde uyku yok. keşke bebişim olsaydı şuan tüm günün vermiş olduğu yorgunluktan uyusaydım ve heran bebişim ağlama sesiyle uyanacakmışım gibi tedirgin olsaydım.

UYKU YOK GENE BU GECE
BİNBİR TÜRLÜ DÜŞÜNCELER
SÜREKLİ KOVALAYAN GEÇMİŞİM
KÖTÜ ANILARIM
SANA KAVUŞMAK İSTİYORUM BEBİŞİM
ÖNÜMDE BİNBİR TÜRLÜ ENGELLER
NE YAPMAM GEREKİYOR NE İSTİYORSUN GELMEK İÇİN
SEN İSTE YETERKİ VEREYİM KENDİMİ, BEDENİMİ, RUHUMU, NEFESİMİ
BİLEYİM YETERKİ NE İSTEDİĞİNİ.
İSTE VEREYİM TÜM GELECEĞİMİ.

dostum ne bu efkar bizdede var ama bu kadar şairane değil bende geçende rüyamda gördüm eşimin akrabasından bahsetmiştim ya ilgisiz çocuğuna karşı diye sözde onun çocuğuna bakmayı biz üstlenmişiz nasıl seviyoruz eşimle kendi çocuğumuz gibi uyandım sonra tekrar uyumak istedim rüyanın devam etmesi için o derece yani ahhhhhhhh ah

ya kızlar bununla ilgili çok enteresan bişi yaşadım test mest heyecanından anlatamadım.nisan ayında doktorla görüşmüş iki tane kistin var demiş ve ben bu kistleri çok önemli bi probelem sanıp benim bebeğim olmıcak mı diye düşünmüşken kendimi bi petshopda bulmuştum ve bi muhabbet kuşu almıştım.bebeğim yerine onu seviyim die oyalanıyım bana neşe versin kafamı dağıtsın die.noldu biliyomusunuz kanda pozitif sonucu gördüğüm gün hayvancağız öldü gözümün önünde.küçücük kuşumun o hali gözümün önünden gitmiyo o gün çok garip duygular yaşadım..kuşun ölümünden çok kısa bi süre sonra pozitif haber aldım.hayvancağız sanki görevim bitti die gidiverdi..off çok üzüldüm yaa yine gözümün önüne geldi o hali

tatlım benimde buna benzer bi hikayem var çok enteresan son aşılamamdan sonra dönerken yolda aliağada önümüzde bi kaza oldu motorsikletli bi genç kız arabaya çarptı ve şok olduk anında kızın ağzından burnundan kan boşaldı sahil yolundaydı allahtan kız şanslıydı( en azından şanslı olduğunu düşündüm) sahilde bi ambulans varmış hemen müdahale ettiler ben hemen hayal perestliğimle bi bağlantı kurdum bu bi rastlantı değil diye ve olayı takip ettim kız kurtuldumu yoksa kurtulamadımı diye ve eşimin aliağada arkadaşları vardı onlardan sormasını istedim ( hatırlayan varsa aşılamanın 5inci günü temizlik yparken sandalyeden düşmüştüm ve aşılamadan umudum kalmamış) ve o kızda komada 5 gün kaldı ve öldü belki bi tesadüf ama ben inanırım böle şeylere ve eğer bebeğim tutunsaydı olsaydı kesinlikle o kızın ismini koyacaktım ismi armağandı

yok hayatım yaa his yok belirti yok..öle bi heyecan var..bu hafta sonu gitcem doktora bi görsem bebişimi şöle pıt pıtlarını duysam rahatlıcam..oyy iyice kaptırdım kendimi ..pıt pıtları da duyunca heralde kutlamak için bi iki bebiş elbisesi alırım:)

inş. hayırlısı ile pıt pıtları duyarsın tatlım:nazar:

ay canım daha çok minik annesi sesini duyuramıyor sana. emin ol o minnacık pıt pıt kalp sesini duyacaksın ve o an bebeğini varlığını hissedip ona çok daha fazla bağlanacaksın. işte o an anne çocuk arasındaki o sıkı bağı kurmaya başlayacaksın canım.
allah nazarlardan korusun canım. size kocaman bir maşallahhhhhhhhhh:nazar:
bu arada banada adresi verde bende kutlama için hediye yolliyim miniğime....

teşekkür ederiz teyzesi:)du bi daha bakalım:)inşallahhh

dostum ne bu efkar bizdede var ama bu kadar şairane değil bende geçende rüyamda gördüm eşimin akrabasından bahsetmiştim ya ilgisiz çocuğuna karşı diye sözde onun çocuğuna bakmayı biz üstlenmişiz nasıl seviyoruz eşimle kendi çocuğumuz gibi uyandım sonra tekrar uyumak istedim rüyanın devam etmesi için o derece yani ahhhhhhhh ah

canım bana gelir böyle ara sıra sıkıntıdan işte. Bir tedaviye başlayayım gene düzelirim. Böyle boş durunca bebeğime hiç kavuşamayacakmışım gibi geliyor ama tedaviye başlayıncada bir o kadar yakın hissediyorum kendimi. Düzelirim yani.
Hatırlıyorum canım akrabasını. Nasılda rüyana girmiş bilinç altına yerleşmiş. Böyle rüyalar görünce insan hiç uyanmak istemiyor gerçektende. İnşallah kendi bebişlerimiz olacak canım onları doyasıya seveceğiz.

gülümcümmmm niye yazmıyon hiç canım. Yazıları okuyup kaçıyonmu yoksa. nasılsınız bebişimiz nasıl herşey yolundamı hiç anlatmıyon ama.

gülümcümmmm niye yazmıyon hiç canım. Yazıları okuyup kaçıyonmu yoksa. nasılsınız bebişimiz nasıl herşey yolundamı hiç anlatmıyon ama.

biraz yoğunum şu sıralar, girip okuyup çıkıyorum çoğunlukla,
iyiyiz canım, benim biraz moralim bozuk ama bebişim iyi heralde, ne zaman tekmelicek diye bekliyorum herkes hissetmeye başlamış, benim kız sakin sakin oturuyor galiba,
sen naptın?

biraz yoğunum şu sıralar, girip okuyup çıkıyorum çoğunlukla,
iyiyiz canım, benim biraz moralim bozuk ama bebişim iyi heralde, ne zaman tekmelicek diye bekliyorum herkes hissetmeye başlamış, benim kız sakin sakin oturuyor galiba,
sen naptın?

ya canım niye moralin bozuk ki. bebişin belki çok uslu annesi. herkesin aynı olmazki canım herkezin bünyesi farklı sonuçta. Kontorllerinde bir sorun görünmüyorsa hiç kafana takma. Muhakkak kızında tekmeyelecektir.
Ben ne yapim öyle mal gibi regli olmayı bekliyorum işte en az 2 hafta var. Ondan sonra kaldığım yerden devam edeceğim.

ya canım niye moralin bozuk ki. bebişin belki çok uslu annesi. herkesin aynı olmazki canım herkezin bünyesi farklı sonuçta. Kontorllerinde bir sorun görünmüyorsa hiç kafana takma. Muhakkak kızında tekmeyelecektir.
Ben ne yapim öyle mal gibi regli olmayı bekliyorum işte en az 2 hafta var. Ondan sonra kaldığım yerden devam edeceğim.

20. haftada hissedilirmiş ama daha erken hissedenler var, bende keşke hemen tekmelese diye umuyorum işte, onu hissetmek apayrı olsa gerek, sabırsızlanıyorum.
Eşimle tartıştık dün o yüzden moralim bozuk.
günler çok çabuk geçiyor, olursun yakında, baksana ta nisandan beri buralardayız, yarım yıl olmuş şaka maka. yeni yıla bebişinle girersin belki

Geçen onu düşünüyordum bende, nisanda hamile kalanlar 6 aylık hamile şu anda, bebeklerine kovuşmalarına çok az kaldı, ben bile 5. aya girdim bugün zaman çok hızlı geçiyor, bazen hiç geçmiyormuş gibi gelse de...

20. haftada hissedilirmiş ama daha erken hissedenler var, bende keşke hemen tekmelese diye umuyorum işte, onu hissetmek apayrı olsa gerek, sabırsızlanıyorum.
Eşimle tartıştık dün o yüzden moralim bozuk.
günler çok çabuk geçiyor, olursun yakında, baksana ta nisandan beri buralardayız, yarım yıl olmuş şaka maka. yeni yıla bebişinle girersin belki
ay canım benşm inşallah en kısa zamanda duyarsın tekmeerinide canım. Bak buralara kadar geldin. Bundan sonrasıda çok güzel olacak canım. İnşallah hemen tekmelerde anneciğini bekletmez.
Umarım eşinlede biran önce aranız düzelir. Çok büyük birşey yoktur.
Şaka maka yarım yıl oldu ve biz hala aynı yerimizde sayıyoruz :KK43:(((

Geçen onu düşünüyordum bende, nisanda hamile kalanlar 6 aylık hamile şu anda, bebeklerine kovuşmalarına çok az kaldı, ben bile 5. aya girdim bugün zaman çok hızlı geçiyor, bazen hiç geçmiyormuş gibi gelse de...

evet canım zaman o kadar cabuk geçiyorki insan anlamıyor. Yada anlıyor bilmiyorum. karışık duygular işte.

Son düzenleme:
ay canım benşm inşallah en kısa zamanda duyarsın tekmeerinide canım. Bak buralara kadar geldin. Bundan sonrasıda çok güzel olacak canım. İnşallah hemen tekmelerde anneciğini bekletmez.
Umarım eşinlede biran önce aranız düzelir. Çok büyük birşey yoktur.
Şaka maka yarım yıl oldu ve biz hala aynı yerimizde sayıyoruz :KK43:(((

evet canım zaman o kadar cabuk geçiyor insan anlamıyor. Yada anlıyor biliyorum. karışık duygular işte.

İnşallah ya, bu günlere çok şükür tabi, benim mucizem kızım, o iyi olsun da diğer herşey teferruat

İnşallah ya, bu günlere çok şükür tabi, benim mucizem kızım, o iyi olsun da diğer herşey teferruat

evet canım bebişin seninle olsun iyi olsun gerisi bir şekilde hal olur zaten.
:nazar::nazar::nazar: maşallahhhhhhhhhhhhh
isime karar verdinizmi canım. Gerçi daha çok var ama.....

Son düzenleme:
merhaba sevgili anneler,

bende ilk kez perşembe günü aşılama yaptıracağım çok heyecanlıyım klomenle 4 tane yumurta oluşmuş. 4 üz olmaz umarım. aşılama için dr um eşin tüp bebek merkezine sperm versin yıkama yaptırın spermi bana getirin dedi. muayenede kendimi kasıyorum umarım aşılama zor olmaz diyaframımı kullanarak nefes alıp verip kendimi rahatlatmaya çalışacağım. eşimin morfolojisi %1 bakalım ne olacak. inşallah uğraştırmadan ilk denemede olur. hepinize sevgiler...opuyorumnanaktan

merhaba sevgili anneler,

bende ilk kez perşembe günü aşılama yaptıracağım çok heyecanlıyım klomenle 4 tane yumurta oluşmuş. 4 üz olmaz umarım. aşılama için dr um eşin tüp bebek merkezine sperm versin yıkama yaptırın spermi bana getirin dedi. muayenede kendimi kasıyorum umarım aşılama zor olmaz diyaframımı kullanarak nefes alıp verip kendimi rahatlatmaya çalışacağım. eşimin morfolojisi %1 bakalım ne olacak. inşallah uğraştırmadan ilk denemede olur. hepinize sevgiler...opuyorumnanaktan

slm canım
hayırlısı olur inşallah. canım çok kolay bir işlem aşılama hiç kendini kasmana gerek yok. Sanki muayne oluyrmuş gibi. Yumurta sayında aşılama için gayet güzel. İnşallah 1 tanesi tutar.
Güzel sonuçlarnı inşallah paylaşırsın bizimle....

evet canım bebişin seninle olsun iyi olsun gerisi bir şekilde hal olur zaten.
:nazar::nazar::nazar: maşallahhhhhhhhhhhhh
isime karar verdinizmi canım. Gerçi daha çok var ama.....

BERİL olabilir yada HÜMA ama karar veremedik tam olarakbayanssulusmile

merhaba sevgili anneler,

Hayırlı olsun, ilk seferde tutunur İnşallah

X