Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
ben bugün eve iş getirdim biraz bakıyim uykum gelmeden yine gelirim sonra, iyi geldi konuşmak rahatladım.

iyi dilekleriniz için teşekkürler. Allah isteyen herkeze verir inşallah

Günaydın kızlar hatta tünaydın öğlen olmuş.
Benim gibi boş bir insan ne yapar tabiki bu saatte kalkar.

canım dün gittimde muayeneye gitmemiştim. durumumu anlattım. folik+progestan+coraspin verdi. p.tesi,salıya gel dedi.

ya kitmişken keşke muaynede olsaydın belki kese görünürdü yaa.
Neyse ilaçlarını vermiş en azından.

slm kızlar bayadır gıremıyorum benim bu internetten yana hıc sansım yok anlaşılan suanda ınternette sorun var aradık gelıp yapmadılar ama 2 gun ıcınde olur heralde suanda arkadasımdan giriyorum oyle yanı hepınızı kokulu opucukler gonderıryorum muck

herkes nerelerdeeee hayalbaz aren naptınız inşallah bebişleriniz de iyidir=))haydi sohbete yaaa saat 7 de başlayalım 12 ye kadar varmısınız ben bugün çok gerginimde........

herkes nerelerdeeee hayalbaz aren naptınız inşallah bebişleriniz de iyidir=))haydi sohbete yaaa saat 7 de başlayalım 12 ye kadar varmısınız ben bugün çok gerginimde........

canım napalım bebiş nası bilmiom ki valla hiç bişi hissetmiyorum ne bulantı ne bişi gerçi keşke böle devam etse..ctesi doktora gitcem bakalım canım heyecanla bekliyorum işte..sana noldu canım hayırdır niye gerginsin

arencim ne dedi doktor niye muayene etmedi coraspin niye verdi progestan niye verdi de bakem

canım işte merak içindeyim yumoşlar büyüdümü buda 3.aşılama olsun diye çok iistiyorum ama olmazsa artık bu sayfa burda bitecek artıııı eşimin sperm sonuçlarınıda çok merak ediyorum nolursun dua et bana allahın hakkı 3 dür ya 3 ya hiç derler=)) inşallah olsun nolursunuz dua edin allah aşkınaaa .............. senağlama

canım benim kasma kendini büyümüştür inşallah öle hemen kestirip atma canım bak benim bu 3. aşılamadan hiç umudum olmamasına rağmen kendime 4. aşılama için hak tanımıştım valla..inşallah olur ama ne olursa olsun sayfa kapanmamalı canım..ne zaman doktora gidiyosun

İyi akşamlar,
Arencim gerçekten oraya kadar gitmişsin keşke ultrasonla da bakılsaydı 2 dakikada, neyse bir hafta daha mı beklicez:sinifsinif:

Test günün ne zamandı senin? İnşallah tutunmuştur bebişin...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…