Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
sen herşeyi özle yaptırmış galiba üniversite hastanesi sperm yıkama ve muayene kan tahlili hepsi ücretsiz..tedabide sadece hastane ve iğne katkı payı ödeniyor..nerdeyse raporlu tüp bebek parası ödemişsin..

Malesef öyle oldu ama. Benim için gittiğim doktor çok önemli ve sonsuz güvenmem gerekiyor. Ben çok uzun araştırmalar sonucu doktoruma gitmeye karar verdim. O yüzden o kadar para vermeyide göze alıyorum. İstediğim anda doktoruma ulaşmak istediğimde çat kapı gidebilmek,istediğimde randevu almak gibi bir çok rahatlığı var tabi.
Sonucta ben hiç üniversite hastanesine gitmedim. Prosedür nasıl işliyor bilmiyorum naısl randevu alınır her istediğinde doktora ulaşabilinirmi yada istediğin zaman randevu alınırmı. Saat problemi varmı ???????????? yanıtlarsan sevinirim

benim raporum daha yeni çıktı
tüp bebeği özel hastanede yaptırdım senin gibi düşündüm 6000 lira verdim..
sonra üniversite hastanesinde rapor çıktı
ege üniversitesi ve türkiyenin ilk tüp bebek merkezi
24 saat değil ama mesai saatinde her zaman ulaşabiliyorum
ayrıca doğum yapmadığımız içinde 24 saatte ulaşmaya gerek yok öyle değil mi...
ayrıca ben 1000 tl çok derken yapılan işlemlerie ücret verilmesini garipsemiştim yani sperm yıkama muayene tabii herşey özel muayenehane ya da hastanede yapılırsa o kadar tutabilir..önemli olan sonuç tabi maddi manevi yıpratıcı bir süreç

bunu duymustum yanetkizi varmı acaba
canım ben cok arastırdım bunu netten ve dısardan.arkadasım var istanbulda eşi eczacı kendide ilaç tanıtımı yapıyordu.onun digerleri hakkında bilgisi vardı ama bunu ismini hiç duymadım dedi.ama senin için ecza deposunda bir arkadasım var sorup sana dönerim dedi.evet haklıydı yazılanlarda.arkadasının söylediğide aynı:bu aslında bi cesit kayganlastırıcı bir krem ama diğerleri spermleri öldürürken bu uzun bir süre içinde tutmasını saglıyormus.ve bunuda netten okumustum inanmamıstım ama oda öyle söyleyince inandım acıkcası.bazı tüp bebek yapan doktorlar,uygulama esnasında preseedden bi kaç damlada enjekte ediyolarmıs.bu bana dahada umut oldu.dmeekki faydası var spermleri öldürmüyoki
tüp bebek esnasında bile kullNIYOLAR.AMA BİÇOK YERDE İMİTASYOINUNU YAPMISLAR.BEN ONUDA COK ARASTIRDIM.ORJİNALİNİ BULDUM.....

benim raporum daha yeni çıktı
tüp bebeği özel hastanede yaptırdım senin gibi düşündüm 6000 lira verdim..
sonra üniversite hastanesinde rapor çıktı
ege üniversitesi ve türkiyenin ilk tüp bebek merkezi
24 saat değil ama mesai saatinde her zaman ulaşabiliyorum
ayrıca doğum yapmadığımız içinde 24 saatte ulaşmaya gerek yok öyle değil mi...
ayrıca ben 1000 tl çok derken yapılan işlemlerie ücret verilmesini garipsemiştim yani sperm yıkama muayene tabii herşey özel muayenehane ya da hastanede yapılırsa o kadar tutabilir..önemli olan sonuç tabi maddi manevi yıpratıcı bir süreç

pardon canım sen tüp bebek yaptırdınmı sonuc ne peki

orjinal olup olmadıgını nasıl anlıcam
preseed kullananların topüğü varya sana attıgım link orda okuyodum sürekli kullananlara,kullanıpta faydasını görenlere sordum nerden aldıklarını ama burdan yazmam dogru olurmu bilmem canım ebaydan aldım.......

pardon canım sen tüp bebek yaptırdınmı sonuc ne peki

2 aşılama 1 tüp bebek negatif bunlar özelde oldu
raporum çıktı
2 aşılama 2 tüp bebek daha yapılacak..eğer olmazsa sonra yine özelde..durmak yok..allah nasipe der inşallah
ben aşılama olmak için iğne kullanıyorum yazmıştım ama..bugün 5. gün haftaya aşılamam olacak ..

cahilligimi bagışla ebay ne demek ???
ask olsun canım ne cahilliği bilmediklerimizi hep beraber öğreniyoruz bende bilmiyordum o sitede bi arakadas sağolsun anlattı banada.ebay gitti gidiyor gibi bir site.ama site yabancı,eger biraz ingilizcen varsa anlarsın.ama eger yoksa benim yoktu,kimsenin bilmesini istemediğim iinde kimseye soramadım.ben tarayıcı olarak bilgisayarda google chrome kullanıyorum bu tarayıcının bir özelliği var,sayfaları türkçeye ceviriyor.sen nete yaz ebay diye bi bakın takıldıgın yerlerde sor canım ben sana tarif ederim.
Bakındınmı hiç sonuclar güzel degilmi?

ask olsun canım ne cahilliği bilmediklerimizi hep beraber öğreniyoruz bende bilmiyordum o sitede bi arakadas sağolsun anlattı banada.ebay gitti gidiyor gibi bir site.ama site yabancı,eger biraz ingilizcen varsa anlarsın.ama eger yoksa benim yoktu,kimsenin bilmesini istemediğim iinde kimseye soramadım.ben tarayıcı olarak bilgisayarda google chrome kullanıyorum bu tarayıcının bir özelliği var,sayfaları türkçeye ceviriyor.sen nete yaz ebay diye bi bakın takıldıgın yerlerde sor canım ben sana tarif ederim.
Bakındınmı hiç sonuclar güzel degilmi?

teşekkür ederim saol ama tıkladıgımda benimki türkçe ayrıntılı

sinem yazdıklarını okudum da çok üzüldğm gerçekten bence de stres kaynaklı senin durum.ve bir kısır döngü gibi bebek olmadıkça malum sebepler seni daha da bunaltıyo,sebepler bunalttıkça bebek olmuyo..ama biliyomusun hani bu tedavi sürecinde insan çok hassalaşıyo ya belki artık bişe yapmasa da sinir olcaksın sen..görüyorum ki inançlı birisin.Herkesin rabbi bir biliyosun onun rabbi de bir senin rabbin de ve rabbim kimsenin hakkını kimse de bırakmaz.o yüzden intikam duygularından arındır kalbini huzur bulmaya çalış adaletlilerin adaletlisi görüyo herşeyi sen hesap yapma hesap yapanların en güzeli yapıyo hesabı."esselam" ismini bol bol çek huzur verir.unutma kalpler yalnızca Allah'ı anmakla mutmain olur!

sinem ayrıca eşinin yanında sakın annesini kötüleme sonuçta annesi o onun düşünsene biz de anne olmaya çalışıyoruz.anne sevgisi hiç bişeye benzemez haklıyken de haksız duruma düşersin..biz kadınların en büyük hatalarından biri bu zaten..haklarında konuşunca erkekler eşini zalim ve anlayışsız annesini ise mazlum zanneder...

sinem yazdıklarını okudum da çok üzüldğm gerçekten bence de stres kaynaklı senin durum.ve bir kısır döngü gibi bebek olmadıkça malum sebepler seni daha da bunaltıyo,sebepler bunalttıkça bebek olmuyo..ama biliyomusun hani bu tedavi sürecinde insan çok hassalaşıyo ya belki artık bişe yapmasa da sinir olcaksın sen..görüyorum ki inançlı birisin.Herkesin rabbi bir biliyosun onun rabbi de bir senin rabbin de ve rabbim kimsenin hakkını kimse de bırakmaz.o yüzden intikam duygularından arındır kalbini huzur bulmaya çalış adaletlilerin adaletlisi görüyo herşeyi sen hesap yapma hesap yapanların en güzeli yapıyo hesabı."esselam" ismini bol bol çek huzur verir.unutma kalpler yalnızca Allah'ı anmakla mutmain olur!

cok güzel yazmıssın sabır evet ama beni bana bıraksalar ben kendimi toparlarım ama sorun üstüne sorun napalım bı benım kaderim inanın sabahtan beri kolum kalkmıyo bişe yapıyım
titizimdir ama bu kadar beni etkiliyo işte yatagımdagımdan cıkmadım düşünün cok canım sıkılıyo

sinem ayrıca eşinin yanında sakın annesini kötüleme sonuçta annesi o onun düşünsene biz de anne olmaya çalışıyoruz.anne sevgisi hiç bişeye benzemez haklıyken de haksız duruma düşersin..biz kadınların en büyük hatalarından biri bu zaten..haklarında konuşunca erkekler eşini zalim ve anlayışsız annesini ise mazlum zanneder...

yaptırmazki zaten aksine onlar beni yapar duyarım sesleri gelir bana annesi beni der eşimde onla beraber bana agzına geleni der eşim eve gelince duydugumu derm onun bana verdigi cevap bosver takma ben yorum yapıyorumkı demesinki karısnı bana savunuyo yaa

yaptırmazki zaten aksine onlar beni yapar duyarım sesleri gelir bana annesi beni der eşimde onla beraber bana agzına geleni der eşim eve gelince duydugumu derm onun bana verdigi cevap bosver takma ben yorum yapıyorumkı demesinki karısnı bana savunuyo yaa
bence ne olursa olsun haktan yana olmalı,nasıl esler aileler hakkında bişey söylediğinde ailelkerini savunuyolarsa aileleri eşleri hakkında bişey dediklerindede eşlerini savunmalılar bence.bize anneleri hakkında bişey dedirtmiyolarsa ailelerinede bizim hakkımızda konusturmasınlar.ben böyle düşünüyorum bilmem kimine gire yalnıs kimine göre dogru.haksızlıga gelemşyorum.seniş kızıstırmakta istemem tatlım,nasıl eşin bunları farkeder bilemem.ama seni eşini kaybetmek istemiyosa bunu ögrenmek zorunda.aile ailedir eş eştir....ama tabiyki eşlere aileleri hakkında bişey söyledinmi bunu kaldıramıyolar bizimde kaldıramıyacagımız gibi.ama genelde sorunlar erkek ailelerinden cıkıyo.ogullarını bıraksalar oglum mutlu olsunda ne olursa olsun deseler hiç bir sorun olmıyacak aslında.erkekte en önemli husus 2 tarafıda idare etmekte biter,en buyuk rolde erkektedir.bu ayarı ortada tutabilende cok azdır...

anlıyorum canım gerçekten işin zor kolay demiyorum ama herkesin bir imtihanı var biliyoruz bunu.Önemli olan en az hasarla bu imtihanı geçmek.Kocan en azından anladığım kadarıyla sert mizaçlı biri değil.Hani annesine niye bişi diyemiyomuş hanımını savunuyo demesin diye yani ona katıldığı için değil.sen eşine sert yapma onu arada bırakma sen ona yumuşak olursan annesine bişe diyemese bile gönlü seninle olur.içten içe annesinin haksız olduğunu düşünür.bence bu zorlu yolda yol arkadaşsız kalma tedavi macerası zor ve bu konuda senin yoldaşın eşin çünkü dert ikinizin derdi.bunu tek başına sırtlanma.eşini tatlı dilinle yanına çekmaya çalış onun duygularını sor ve ona bebek konusunda(annesi konusunda değil:)hissettiklerini anlat.sakın onlar bana bunu yaptı bende şunu yapim da görsünler şeklinde intikam duygusuyla dolma zaten yorgunsun iyice yorar bu.Rabbim yar ve yardımcın olsun

Güzel gören güzel düşünür,güzel düşünen hayatından lezzet alır..

anlıyorum canım gerçekten işin zor kolay demiyorum ama herkesin bir imtihanı var biliyoruz bunu.Önemli olan en az hasarla bu imtihanı geçmek.Kocan en azından anladığım kadarıyla sert mizaçlı biri değil.Hani annesine niye bişi diyemiyomuş hanımını savunuyo demesin diye yani ona katıldığı için değil.sen eşine sert yapma onu arada bırakma sen ona yumuşak olursan annesine bişe diyemese bile gönlü seninle olur.içten içe annesinin haksız olduğunu düşünür.bence bu zorlu yolda yol arkadaşsız kalma tedavi macerası zor ve bu konuda senin yoldaşın eşin çünkü dert ikinizin derdi.bunu tek başına sırtlanma.eşini tatlı dilinle yanına çekmaya çalış onun duygularını sor ve ona bebek konusunda(annesi konusunda değil:)hissettiklerini anlat.sakın onlar bana bunu yaptı bende şunu yapim da görsünler şeklinde intikam duygusuyla dolma zaten yorgunsun iyice yorar bu.Rabbim yar ve yardımcın olsun

evet öyle ama ben ona beni yanlız bırakma dedim dün bunları yapmasına ragmen şimdide aldı başını gittikahve bilmezdi son zamanlarda kahveye takılıyo 4 saat hemde her pazar deli olcam

X