Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
herkese iyi gecelrrrrrr gece gece rabbim burdaki topikdeki tüüümmmmmmmmmm bayanlarıııı en yakın ve hayırlı zamanda anneee yapsın inşaALLAH.....

elfkayacm benide eklemişsim sağol canım
fakat bişey sorucam
tedavisi basarısız olan 21 kişi 1 ay içinde tüp yada aşılama deneyip tutmayanlarmı
oran çok fazlada:çok üzgünüm:

teşekürler canım sen aşılaman tuttumu peki benim bu 3.aşılamam rabbim yardımcımız olsun canım yaş kaç=))

ben 2 aşılama yaptırdım canım malesef tutmadı 3.sünü yaptırmak istemedim benim psikolojimi bozdu aşılama, aralık ayında tüp bebek yaptıracağım allah kısmet ederse. ben 23 yaşındayım, sorunumuz eşimde varikosel var o da klomen kullanıyo 1 senedir sperm sayısı normal şuanda ama olmuyo, tabii nereye kadar klomeni içecek o yüzden tüp bebeğe karar verdik, tüp bebek tutar da inşallah allah yüzümüzü güldürür. allahım hepimizin yüzünü güldürsün kucaklarımızı doldursun inşallah tatlım. sende inşallah bu sefer tutar aşılaman hiç stres yapma canım nasipse ne olsa tutar merak etme. çok detaylarada dalma psikolojini bozmaktan başka birşey olmaz. iyigeceler canımopuyorumnanaktan

elfkayacm benide eklemişsim sağol canım
fakat bişey sorucam
tedavisi basarısız olan 21 kişi 1 ay içinde tüp yada aşılama deneyip tutmayanlarmı
oran çok fazlada:çok üzgünüm:

yok be tatlım o liste taaaaaaaaaaaaaaaa nisan ayından beri olan liste. O yüzden üzülme.

bugün açılışı ben yapıyım herkese günaydııınnnnnnnnnnn hayırlı sabahlarrrrrrrrrrr inşallahhh güzel haberlerle geçen bir gün olurrrrrrrr...............

tünaydınnnnnnnnnnnnn
Arencim güzel haberlerini bekliyorum canım. Çok meraklandırma.

tünaydınnnnnnnnnnnnn
Arencim güzel haberlerini bekliyorum canım. Çok meraklandırma.

merhaba canım
sabah doktora gittim. tam olarak kese görünmedi. gösterdi yerini şurda yeni bir oluşum görünüyor dedi, endometrium kalınlığıda iyi dedi. tekrar bhcg bakmadı. ağrılar normal bir sorun yok şimdilik bekleyeceği dedi.

merhaba canım
sabah doktora gittim. tam olarak kese görünmedi. gösterdi yerini şurda yeni bir oluşum görünüyor dedi, endometrium kalınlığıda iyi dedi. tekrar bhcg bakmadı. ağrılar normal bir sorun yok şimdilik bekleyeceği dedi.

Şimdilik herşeyin yolunda olmasına çok sevindim canım. benim doktorumda kese göründükten sonra tekrar kan testi yapmaya gerek yok demişti. İnşallah herşey yolunda gidecek canım. opuyorumnanaktan

yani godes canım yine tam rahatlayamadım.

ya canım evet öyle oluyor ya hep birşeyler bekleniyor malesef. Önce kese görünecek sonra bekleyeceksin içi dolumu diye sonra kalp atışı varmı diye. İnşallah hepsi yolunda gidecek ve bebişine kavuşacaksın. Biraz daha sabır canım. Biliyorum çok zor aynı şeyleri bende fazlasıyla yaşadım. Ama senin hikayenin sonu mutlu bitecek Allahın iziniyle.

ya canım evet öyle oluyor ya hep birşeyler bekleniyor malesef. Önce kese görünecek sonra bekleyeceksin içi dolumu diye sonra kalp atışı varmı diye. İnşallah hepsi yolunda gidecek ve bebişine kavuşacaksın. Biraz daha sabır canım. Biliyorum çok zor aynı şeyleri bende fazlasıyla yaşadım. Ama senin hikayenin sonu mutlu bitecek Allahın iziniyle.

kese de demedi ki. yeni bir oluşum görünüyor dedi. ne yapacağız sabretmekten başka birşey yok. hayırlısı olsun diyorum artık. geçen hamileleiğimde herşey agyet iyiydi haftamla uyumluydum. ilk muayenede hem kese hemde kalp atımını görmüştüm. 3.aydan sonra sorun çıktı. belli olmuyor onun için hayırlısı diyorum.

godescimm resimlerine baktımda maşallah bu ne güzellikk maşallah tü tü tü:)))))))

kese de demedi ki. yeni bir oluşum görünüyor dedi. ne yapacağız sabretmekten başka birşey yok. hayırlısı olsun diyorum artık. geçen hamileleiğimde herşey agyet iyiydi haftamla uyumluydum. ilk muayenede hem kese hemde kalp atımını görmüştüm. 3.aydan sonra sorun çıktı. belli olmuyor onun için hayırlısı diyorum.

hayırlısı olsun canım sabret bakalım her şey yolunda olacak allahın izniyle. ooffff bende de lekeler gözükmeye başladı regl oluyorummm:çok üzgünüm: yaa olmadığını biliyorum ama şu kanı görünce insan üzülüyo yinede, umutsuz gerçektende yaşanmıyor.

neyse ben evi süpüreyim barii, sonrada banyo yapayım bir güzel. akşama düğün var komşunun oğlunun sonrada ancak hazırlıkbayanssulusmile. kendinize iyi bakın kızlarrr

hayırlısı olsun canım sabret bakalım her şey yolunda olacak allahın izniyle. ooffff bende de lekeler gözükmeye başladı regl oluyorummm:çok üzgünüm: yaa olmadığını biliyorum ama şu kanı görünce insan üzülüyo yinede, umutsuz gerçektende yaşanmıyor.

canım üzme kendini bak tüp bebeğe karar kılmışsın. kafanı rahatlat. nasıl olsa tüp bebek yapacağız diye düşün. bakarsız rahatlayınca kendiliğinden gelir.

selam kıslar herkesler burdaymış...elif listene bayıldım hayatım teşekkür ederim.kendimi o listede görmek cidden enteresan..22 nolu başarısız olamktan terfi ettim şimdilik:)

arencim sen de bebişinin gölgesini olsun görmüşsün:)hayırlı olsun.bende merak ediyorum yaw..napsam bilmem ki.bi hafta daha sabretcem artıkın.haftaya bugün giderim heralde:)aren doktor hala vitamin falan vermedi mi sana canm

ahh o kırmızılar...ahhhhh:eek:klava:

selam kıslar herkesler burdaymış...elif listene bayıldım hayatım teşekkür ederim.kendimi o listede görmek cidden enteresan..22 nolu başarısız olamktan terfi ettim şimdilik:)

arencim sen de bebişinin gölgesini olsun görmüşsün:)hayırlı olsun.bende merak ediyorum yaw..napsam bilmem ki.bi hafta daha sabretcem artıkın.haftaya bugün giderim heralde:)aren doktor hala vitamin falan vermedi mi sana canm

ne gölge ne gölge parmak ucu kadar birşeydi. karartı gibi. doktor kese bile diyemedi. ben randevuzsuz sabah kalktım gittim ağrılarım var dedim aldılar. benim geç döllenme, yavaş ilerleyen birşey inşallah sonu iyi olur. pıt pıt kalbini duymadan rahatlamayacağım.
bana vitamin vermedi ama ben ilk orada aşılama için tedaviye başlamıştım bana o zaman folbiol vermişlerdi belki ondan tekrardan birşey demediler. ben içiyorum.

X