Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

sağol canım inşallah. korkmanın anlamı yok biliyorum. hayırlısı diyelim. bol bol dua edelim.

yok canım yaaa progesteron falan yok bakmadı.sadece hcg baktı.sana bakıldı mı ne çıktı

bakıldı bana. her ikisinde de. onu sormadım iyi dedi. benim aklımda bhcg olduğu için ona odaklanmıştım. bana da şimdilik birşey vermedi folik falan keseyi gördükten sonra galiba.

biliyomusunuz benimki de bana bilgisayar başı yasağı koydu..valla işimiz var haa..sınır verdi daha doğrusu insaflı davrandı:)napalım bu kadar uğraştık bebek için gerekiyosa az uzak durcaz

biliyomusunuz benimki de bana bilgisayar başı yasağı koydu..valla işimiz var haa..sınır verdi daha doğrusu insaflı davrandı:)napalım bu kadar uğraştık bebek için gerekiyosa az uzak durcaz

tabikide bitanem. Kolay kavuşmadın bebişine.
Canım aklıma geldi ya hep sorucam sen aslen nerelisin.

ben de çıkıyorum kıslar..gesmeğe gitcezz öpüyorum hepinizi..en çok godesimi:)

evet beni hep karadenizliye benzetirler burnumun da maşallah vardır da biraz da ondan:)

bu arada çıkmadan ben 1000 mesajı geçmişim öleeyyy tam 3 tane kalbim olmum derecem ertmış:)

herkese iyi akşamlar...dua edin

evet beni hep karadenizliye benzetirler burnumun da maşallah vardır da biraz da ondan:)

bu arada çıkmadan ben 1000 mesajı geçmişim öleeyyy tam 3 tane kalbim olmum derecem ertmış:)

herkese iyi akşamlar...dua edin

Yok burnunu bilmiyorumda ben gözler acabamı dedim.
3 kişi oldunuz ya o yüzden 3 kalp tatlım
biri sen
biri eşin
biride bebişin :)))))))))))))))

Son düzenleme:
Kizlar icim sızlar su ezel dünya ahiret kardesim olsun bı icim su yavvv gerçi benim koca ona benzer de benim kocanın tepesi parlamaya başladı garibim tepede saysam 3 tel vardır geri kalan kısım hep ezel ama olsun ezelde başka yani

ayyyyy canım benim yaaaa kıyamam sana ne olur üzme canını be godescim herşey allahtan. allah göstermesin o bebek ya özürlü ya hastalıklı dünyaya gelse daha mı iyidi, demek o sizin için hayırlı değilmişki bunları yaşadın tatlım. allah yazdıysa bozsun hiçkimseye göstermesin rabbim. yani bunları düşün, hamile kalabiliyosun sonuçta bu da çok önemli bir şey, bu olmadı bir dahakinedir kısmetin inşallah canım. annene açılmanda çok iyi olmuş, anne insana en büyük dert ortağı. bende ilk aşılamam tutmadığında hüngür hüngür ağlamıştım psikolojim bozulmuştu, düşün drum bile kesin tutmuştur gözüyle bakıyordu, yaşım 23 yumurtalarım çok şükür iyi çalışıyo, eşimin spermi ve hareketliliği kullandığı ilaçtan dolayı çok yüksekti normalin bile üstündeydi, ama olmadı. sonra ikincide yaşamadım o kadar acı, alıştırmıştım çünkü kendimi her şeye. insan tabiki etkileniyor ama hayat alışmayı öğretiyor be bitanem. allahın izniyle hepimiz anne olacağız inşallah ama sabır etmekten başka şansımız yok tatlım. allaha emanet ol, allah sabır versin hepimize:Saruboceq:

godescim bu arada bende rizeliyimopuyorumnanaktan sen istanbulun neresinde oturuyorsun, istersen özelden yazabilirsin canım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…