Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
godescim bu arada bende rizeliyimopuyorumnanaktan sen istanbulun neresinde oturuyorsun, istersen özelden yazabilirsin canım.

ay canım benim kağıthanedeyim. Sen nerdesin sende istersen bana özelden yaz tatlım.
Bu arada yazıklarına katılıyorum canım. Dün ve bugün biraz kötü geçti ama bunuda atlatacağım tabikide daha çok yeni olduğu için ve sürekli içime attığım içim duygu patlaması yaşamadım. Hayırlısı demekki böyleymiş. bende inanıyorum canım doğru zaman geldiğinde bizlerde bebişleirmez kavuşacağız.

Kizlar bugün ilk giren ben oluyorum anlaşılan hala uyanamadiniz sizi gidi tembeller ee nediyim tunaydinlar olsun

Godescim inan o kadar normal ki bu yaşadıklarından sonra, sen yine iyi sabrettin, gerçekten güçlü bir yapın var. Ama uınutma hepimiz insanız daynama gücümüzünde bir sonu var,sen at içindeki kötü duyguları rahatla, sonra yoluna devam edersin canım, illaki güçlü görünmek yada olmak zorunda değiliz....
Kendine iyi bak, enerjini topla şu 1,5 aylık zamanda, sonrada bebişine kavuşursun İnşallah

Godescim ben atlattın samiyorum ama önceki yazılarını şimdi okuyorum ben derimki icinde saklam ağlamak istiyosan ağla rahatla ama sunu unutma sen bana nazaran cok güçlüsün ben senin kadar istememe rağmen yaşadıklarını ben yaşasaydım oo kendimi kaybetmiştim
Senin ankattiklarininda duygusal birikimi bunlar gayette sagikli düşünüp yaziyosun ben aşılamada yataklara düştüm tüp bebek olmmasa düşünmek istemiyorum benim psikolojim çok hassa ufacık seyde etkileniyorum o yuzden hicbiseyi takmak istemiyorum

sinemcim ve gülümcüm, şuan iyiyim 2 gün kötü oldum ama şimdi atlattım.
bilin bakalım yanımda kim var ????

Canım Godescim.. kıyamam sana ben.. Anne gibi yar yok canım ya.. Bende çok özledim Annemi.
Yanımda olsada sarılıp doya doya ağlasam diyorum bazen. Yerine göre insanı eşide anlamıyor bazen.
Rabbim yüzümüzü güldürcek canım benim. Az kaldı..
Arencim senide tebrik ederim Canım. Rabbim kucağına aldığın günleride göstersin inşallah..
Kız Elif sen nerelerdesin???

Godescim inan o kadar normal ki bu yaşadıklarından sonra, sen yine iyi sabrettin, gerçekten güçlü bir yapın var. Ama uınutma hepimiz insanız daynama gücümüzünde bir sonu var,sen at içindeki kötü duyguları rahatla, sonra yoluna devam edersin canım, illaki güçlü görünmek yada olmak zorunda değiliz....
Kendine iyi bak, enerjini topla şu 1,5 aylık zamanda, sonrada bebişine kavuşursun İnşallah

Canım 1,5 ay dinlenmediyim ama sonra tekrar aynı mücaeleme devam edeceğim. Biliyorum çok az kaldı bebişime kavuşmama o yüzdende sabırsızlanıyorum. Biran önce zaman geçsede bebeğime kavuşmak için adım atmaya başlasam :))))))
Siz nasılsınız bakalım cimcimemle birliikte.

Canım Godescim.. kıyamam sana ben.. Anne gibi yar yok canım ya.. Bende çok özledim Annemi.
Yanımda olsada sarılıp doya doya ağlasam diyorum bazen. Yerine göre insanı eşide anlamıyor bazen.
Rabbim yüzümüzü güldürcek canım benim. Az kaldı..
Arencim senide tebrik ederim Canım. Rabbim kucağına aldığın günleride göstersin inşallah..
Kız Elif sen nerelerdesin???

Canım arkadaşım benim. Sana katılıyorum anne gibisi yok. Onları Allah başmızdan eksik etmesin valla. Onlar bizim herşeyimiz. iyiki varlar.
Canım çok az kaldı annene kavuşmana ohhh ondan sonra hep yanında olacak ne güzel.
Tüm dertlerini sıkıntılarını sevinçlerini anneciğinle paylaşırsın. Dertlerin paylaştıkça azalır sevniçlerinde artar inşallah bitanem.

godescim ağla haykır ve içindeki sıkıntıyı at rahatla daha ii motive olursun önündeki
işlemlere bakarsın gerek bile kalmaz inş. kendiliğinden olur

bu arada kızlar bugün elfkayacım bendeydi. Bol bol muhabbet ettik. çok güzel bir gün geçirdik. Biraz önce onu otobüse bindirdim. keşke hepimiz aynı yerlerde otursakda görüşsek. Çok isterdim.

godescim ağla haykır ve içindeki sıkıntıyı at rahatla daha ii motive olursun önündeki
işlemlere bakarsın gerek bile kalmaz inş. kendiliğinden olur

Ayyyy inşallah bitanem gerek kalmadan kendliğinden hamile kalırım. Sonuçta benim ve eşimin bir problemi yok. doktorumda kürtaj sonrası hemen hamile kalınıyor dedi. KK da yazmışlar bir çok kişi hemen hamile kalmış. Valla ne kadar acı şeyler yaşasakda ümitler hiç tükenmiyor valla.

bu arada kızlar bugün elfkayacım bendeydi. Bol bol muhabbet ettik. çok güzel bir gün geçirdik. Biraz önce onu otobüse bindirdim. keşke hepimiz aynı yerlerde otursakda görüşsek. Çok isterdim.

Yaa kıskandım valla keske bende olsaydım neguzel rahatsiniz valla ben markete gidemiyorum sizde ohh vallah yasayın benim yerimede yasayın maşallah size banada dua edin rahata kavusayim

herkese slm
birbirinizle paylaşımınızı ve desteğinizi görünce kıskandım sizi kızlar
ee dert aynı dillerde ortak
siz bayağı mesafe katetmişsiniz ben daha yolun başındayım
bu kadar çabanın karşılığını mutlaka birgün alacaksınız kucağınız dolacak
işallah kızlar

Yaa kıskandım valla keske bende olsaydım neguzel rahatsiniz valla ben markete gidemiyorum sizde ohh vallah yasayın benim yerimede yasayın maşallah size banada dua edin rahata kavusayim

canım aklıma gelmedin değil ama seninle daha önceden konuşmuştuk bu konuyu o yüzden çağırarak senide zor durumda bırakmak istemedim. Gün gelir inşallah görşürüz tatlım.

X