Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
canım benim sancılarımda var karnımın alt kısmında. sabah gideceğim doktora. benim değerim 168 çıktı. inşallah ikimizinkininde devamı gelir. senin son reglin ayın kaçıydı.

Canım maşallahhh değerin çok güzel çıkmış yaaaaa. Hadi sende git yarın doktora ve güzel haberlerle dön inşallahhhhh.
Sakın ağrılara falan takılma gayet normel tatlım.

canım benim sancılarımda var karnımın alt kısmında. sabah gideceğim doktora. benim değerim 168 çıktı. inşallah ikimizinkininde devamı gelir. senin son reglin ayın kaçıydı.

ooo aren değerin de iyi...benim sat 6 eylül, aşılama tarihi 18 eylül..senin sat kaç?
bende yarın doktora gitcem.ne dicek bakalımeyvahedigeldismile

gülücüm ordamısın cnm senin kanama falan olmuşmuydu bide hcg değerlerin nasıldı

aren ve hayalbaz ağrı olması çok normal, benim hala devam ediyor sancılarım, büyüyor rahim, ondan oluyor, tıpkı adet sancısına benzer korkmayın, kanamayıysa kesinlikle ihmal etmeyin, illa kötü bişey olucak değil, ben 20 gün yaşadım bunu, ama önlemini alın, dr ne derse yapın, taze anneler öpüyorum ikinizide

gülücüm ordamısın cnm senin kanama falan olmuşmuydu bide hcg değerlerin nasıldı

burdayım, 8. Haftada başladı benim kanamam nerdeyse 3 hafta sürdü. Sürekli yattım, bide iğne vermişti. Benim hep kahverengiydi, bir kez pembeleşti ve pıhtı gibi bişex geldi. 3 kez kanda bakıldı. 10. Gün 88, 12. Gün 261, 16. Gün 1024tü. 5. Gün transferiydi.

aren ve hayalbaz ağrı olması çok normal, benim hala devam ediyor sancılarım, büyüyor rahim, ondan oluyor, tıpkı adet sancısına benzer korkmayın, kanamayıysa kesinlikle ihmal etmeyin, illa kötü bişey olucak değil, ben 20 gün yaşadım bunu, ama önlemini alın, dr ne derse yapın, taze anneler öpüyorum ikinizide

canım kanama için doktor ne yaptıdı sana.benim aşılamanın 13.günü çok az pembe çok az da kahve devam etti bitti.bugün de 16. günüm yine akşam çok az pembelik vardı ama kan yani belli de baya az daha bişe yok seninki nasıldı.az da olsa can sıkıyo işte

burdayım, 8. Haftada başladı benim kanamam nerdeyse 3 hafta sürdü. Sürekli yattım, bide iğne vermişti. Benim hep kahverengiydi, bir kez pembeleşti ve pıhtı gibi bişex geldi. 3 kez kanda bakıldı. 10. Gün 88, 12. Gün 261, 16. Gün 1024tü. 5. Gün transferiydi.

hmm acaba tüp bebek aşılamanın kaçıncı gününe denk gelirki.tüpün 10. günü aşının 13. günü falan mı sayılır acaba bilmem ki.gülücüm dua et canım yaa..senin kanama niyeymiş peki o vakitte yerleşme kanaması diildir dimi

canım kanama için doktor ne yaptıdı sana.benim aşılamanın 13.günü çok az pembe çok az da kahve devam etti bitti.bugün de 16. günüm yine akşam çok az pembelik vardı ama kan yani belli de baya az daha bişe yok seninki nasıldı.az da olsa can sıkıyo işte

anlıyorum gerçekten çok korkmuştum bende, düşük yapıyorum sanmıştım, ama çok sık görülüyormuş hamilelikte, crinone jel kullanıyordum onu bıraktırdı, proluton depot yaptırdım 6 günde bir 12. Haftada bıraktım 11. Haftada kanama bitti.

eski bir kanama dışarı atılmıştır demişti dr, kese yerleşirken ve büyürken kanamalar oluyormuş. Ultrasonda görünüyor zaten nerenin kanadığı, kese düzgün ve büyüyorsa sorun yoktur

anlıyorum gerçekten çok korkmuştum bende, düşük yapıyorum sanmıştım, ama çok sık görülüyormuş hamilelikte, crinone jel kullanıyordum onu bıraktırdı, proluton depot yaptırdım 6 günde bir 12. Haftada bıraktım 11. Haftada kanama bitti.

nesse yarın doktora gitcem sabahh bakalım ne dicek merakla bekliyorum..dua et canım..kzın hareket etmeye başaladı mı hiç hissediyomusun

ayyy kese mese diyince bi garip oldum ..ne zaman görünüyo bu kesecik yaaa

yat dinlen canım, stres zarar verir, yarın öğrenir ona göre davranırsın, dua edicem senin için, daha hissetmedim ama 20. Haftada hissediliyormuş, 13ün sonunda hissettiğimi sanmıştım ama cok erken olduğu için emin olamıyorum. Iyi geceler

ben 6*2de hem keseyi hem bebişimi görmüştüm, hemde kalp atımlarını görmüştüm,

hadi hayırlısı inş duyarım pıt pıtları....sana da iyi geceler canım öpüyorum

aren yavrum bu saate kadar seni bekledim yoksun..artkın bende çıkıyom uykum geldii.

herkeslere iyi gecelerr...

X