Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
biliyomusun artık çok ggeç...bi dolu kişiye söledim..kuzenime erkek kardeşime ...zaten kuzene söledimmi tüm sülale duydu demektir...nesse olan oldu...:)

he he he canım benim evet böyle bir haber gerekten hemen yayılır. Aman boşver sende. Bunun tadını çıkarmaya bak.
Güzel gözlü annecik.

hayalbazcım seni çok çok tebrik ediyorum Allah tamamına erdirsin inşallah:emir_bebek::ecrin_bebek:

bende yazdıklarınızı okuoyrum annemlerdeydim kardeşim yüüznden pek giremedim. çok sevindim canım kendinede bebeğinede ii bak

bu arada o aren zillisi nerelerde gelince söyleyin guclubacismile meraktan çatlatmasın adamı beeee

günaydın kızlar, hayalbazcım söyledin demek, bizde güya 3 ay dolmadan kimseye söylemicektik ama 3. Kan testinden sonra dayanamadık. Şimdide her dra gidişimizde hemen herkese haber veriyoruz. Paylaşmak gerçekten çok güzel oluyor ama. Arende iyidir umarım böyle haber gelmeyince endişeleniyorum.

Selam Canlar..
Hayalbazcım tebrik ediyorum seni.. opuyorumnanaktan
Ne kadar güzel bir haber bu..sositososito Bebişin sana sımsıkı tutunsun inşallah canım benim.
Arenden de güzel haberler gelir inşallah,merakta bırakmış herşeyi.
Hayalbaz sizde sorun neydi canım?? PCO falan yok demi sende??
Kendine çok iyi bak Canım..

kısslar tişkür ederim...bende pco yok sperm hareketsizliği sıkıntımız vardı.bende de acaba pıhtılaşma sıkıntısı mı var bilmiyorum yani..aşılamadan 7 8 gün sonra aspirin içmiştim günde yarım şimdi kafam karıştı o yüzden mi tuttu die..doktorumun da heberi yok.napcamı şaşırdım valla..

gülücüm senin ne kadaroldu şimdi bebiş..karnın hiç çıktı mı..normal hayatından farklı beslenmende falan nelere dikkat ediyosun ben napcamı şaşırdım da

giremiyorum bilgisayara o nedenle yazamadım.kızlar moralim çok bozuk. dün test pozitif çıktı. ama bugün kahverengi lekelenmem oldu ve sancılarım var. birde göğüs uçlarımın hassasiyeti birden azaldı. sabah tekrar test vereceğim.

kısslar tişkür ederim...bende pco yok sperm hareketsizliği sıkıntımız vardı.bende de acaba pıhtılaşma sıkıntısı mı var bilmiyorum yani..aşılamadan 7 8 gün sonra aspirin içmiştim günde yarım şimdi kafam karıştı o yüzden mi tuttu die..doktorumun da heberi yok.napcamı şaşırdım valla..

gülücüm senin ne kadaroldu şimdi bebiş..karnın hiç çıktı mı..normal hayatından farklı beslenmende falan nelere dikkat ediyosun ben napcamı şaşırdım da

17. haftaya girdik canım, biraz çıktı göbüş daha çoktuda taşınırken aldığımın 2 kilosunu vermişim, yeniden almaya başladım gerçi, bulantın yoksa normal beslenmene devam et, canın ne isterse ye, süt, bal, ceviz, badem, hurma, meyve ve sebze, sıvı alımı önemli, hastalıklardan ve çok yorgunluktan kendini koru. ilk 3 ay çok farketmiyormuş bebiş istediğini senin depolardan alıyor, kan ve idrar tahliline göre drun ekstra vitamin yada demir verebilir. folic asit kullanıyorsan devam et. kola cips onları çok abartma, bitki çaylarına dikkat et, ben arada ıhlamur içiyorum, çayı azalttım, açık ve şekersiz içiyorum. aklıma gelenler bunlar. en önemlisi çok yorulmamak ve ani hareketler yapmamak, dr kontrollerini aksatma zaten bir kere gör her gün gidesin gelecek,

hayalbaz aren tebrik ederim kızlar darısı bizim başımıza inş.
:ecrin_bebek::emir_bebek::CüvCüv:
gülücüm cimcime bir kızın olur inş. şöle süslü püslü :)

ya kıslar yine hafif kan gelmiş benden sinir oldum yaa..kendimi çok kaptırmasam iyi olur...sabah erkenden doktora gitcemm

arencim değerin kaç çıkmış canım bozma moralini baksana benden de geliyo hemde KAN..

ya kıslar yine hafif kan gelmiş benden sinir oldum yaa..kendimi çok kaptırmasam iyi olur...sabah erkenden doktora gitcemm

kesinlikle ihmal etme canım. Ama canınıda çok sıkma bir çok hamile kişinin başına geliyor.benim doktorumda demişti vucut genelde regli zamanında aynı tepkiyi verebiliyormuş. Ama sen genede ihmal etme belki doktorun hap verir canım.

kesinlikle ihmal etme canım. Ama canınıda çok sıkma bir çok hamile kişinin başına geliyor.benim doktorumda demişti vucut genelde regli zamanında aynı tepkiyi verebiliyormuş. Ama sen genede ihmal etme belki doktorun hap verir canım.

ya canım şmdi valla baya mozuldu moralim...bilmiyorum..hiç ağrımayan göğüslerim de adet olcakmışım gibi hafif sızlamaya başladı...sinir oldum..yarın doktor tekrar kan isterse kollarım delik deşik oldu..ama napalım vercezz

arencim değerin kaç çıkmış canım bozma moralini baksana benden de geliyo hemde KAN..

canım benim sancılarımda var karnımın alt kısmında. sabah gideceğim doktora. benim değerim 168 çıktı. inşallah ikimizinkininde devamı gelir. senin son reglin ayın kaçıydı.

ya canım şmdi valla baya mozuldu moralim...bilmiyorum..hiç ağrımayan göğüslerim de adet olcakmışım gibi hafif sızlamaya başladı...sinir oldum..yarın doktor tekrar kan isterse kollarım delik deşik oldu..ama napalım vercezz

ya neden moralin bozuluyor bitanem. Hiç sıkma canını. Kan isterse verirsin ne olacak bir sürü eziyete katlandın onamı katlanamayacaksın. ben tam 11 kere kan verdim canım yer kalmamıştı kolumda valla. Herşey bebişlerimiz için.
Güzel haberlerle dönmeni bekliyorum.
Ayrıca reglideki bütün belirtiler hamilleliğin ilk zamanlarında da oluyor. Bunu kafana takma.

X