Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
ooooooo sabah sabah muhabbet koyu:)ben de sabah hastaneye gittim kan verdim. şimdi de kahvaltı yapıyorum.kan verdiğim yer sağlık ocağı gibi bi yer.önce doktora gidip gebelik testi yazdırıp sonra kan veriyosun.doktor çıkan sonucu görünce çok saçma bi sonuç çıkmış dedi:)büyük ihtimal bebek yok ama testi tekrarlayalım dedi.öle işte.heralde 4 gibi falan çıkcak..akşam 6 gibi eve gelcem.yazarım size o zaman ...uygun ortam olursa daha erken yazmaya çalışırım ama kızlar.galiba sonu baştan belli:KK43:

salak ovitrelle

godesim şu doktorun verceği taktiği iyi öğren de bize de öğret kız taktiksizlikten evlat sahibi olamadık:)

ooooooo sabah sabah muhabbet koyu:)ben de sabah hastaneye gittim kan verdim. şimdi de kahvaltı yapıyorum.kan verdiğim yer sağlık ocağı gibi bi yer.önce doktora gidip gebelik testi yazdırıp sonra kan veriyosun.doktor çıkan sonucu görünce çok saçma bi sonuç çıkmış dedi:)büyük ihtimal bebek yok ama testi tekrarlayalım dedi.öle işte.heralde 4 gibi falan çıkcak..akşam 6 gibi eve gelcem.yazarım size o zaman ...uygun ortam olursa daha erken yazmaya çalışırım ama kızlar.galiba sonu baştan belli:KK43:

salak ovitrelle

canım hadi hayırlısı olsun. Büyük ihtimalle ben senin sonucunu çok geç göreceğim. O saatlerde bende hastanede olucam. İnşallah senin için hayırlısı neyse o olur.

Aman hayalbaz karamsar olma ben tedavi sırasında canım biseler istediğinde hamilelik moduna giderdim Amaan tadını çıkarmaya bakarım regl olana kadar bebis var havalarına girerdim

Aman hayalbaz karamsar olma ben tedavi sırasında canım biseler istediğinde hamilelik moduna giderdim Amaan tadını çıkarmaya bakarım regl olana kadar bebis var havalarına girerdim

ya canım o zaman da ben çok hayal kuruyorum sonra da üzüntüsü daha büyük oluyo.bugün bi ümit görürsem o zaman hayale başlarım:)
ama bişi diyim mi sanki adetim mi geliyo ne az karnımda ağrı var gibi..nee bilim....şu saatler geçsin

Sancına takılma gebe kalincada sancı oluyunuz leke gelmesi de dahil bakalım hayırlısı insallah kalırsın

ayy saatler geçmiyor yaaa. Biran önce akşam olsun. Yeter artık. Kurtulmak istiyorum bu eziyetten.

kızzzlaaaarrr nerdesiniz nooolur gelin yaa çok fenayım yani heyecanlıyım değerim 6.86 dan 40.8 e yükselmiş ne diyosunuz nooolur fikir verin bacılar.inanamıyorum hamilemiyim yaa..bugün aşılamanın 13. günü...aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

kızzzlaaaarrr nerdesiniz nooolur gelin yaa çok fenayım yani heyecanlıyım değerim 6.86 dan 40.8 e yükselmiş ne diyosunuz nooolur fikir verin bacılar.inanamıyorum hamilemiyim yaa..bugün aşılamanın 13. günü...aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Tebrikler canım, bence pozitif, baksana kaç kat artmış

Hayalbaz sonucu bı Dr gösterseydin hiç değerlik durumuna kadar gelemedigim icini bise diyemicem ayy suan yoksa gittinmi çok merak ettim seni
Godescim neyapti acaba byy sanada duamı kesmiyorum aklimdasiniz

canımmmmmmm bence hamilesin değerin çok çok iyi maşallah. ne yaptın dra gittin mi? ayyy canım yaa çok sevindim inşallah pozitiftirr:ecrin_bebek::ecrin_bebek::ecrin_bebek::emir_bebek:

Hayalbaz sonucu bı Dr gösterseydin hiç değerlik durumuna kadar gelemedigim icini bise diyemicem ayy suan yoksa gittinmi çok merak ettim seni
Godescim neyapti acaba byy sanada duamı kesmiyorum aklimdasiniz

ayyy çok sağol allah razı olsun canım, allah dualarını karşına ççıkarsın inşallah tatlım.

godescim seninde allah yardımcın olsun, inşallah her şey yolunda gidiyordur. şuanda ne yapıyorsun kim bilir, ama benim tanıdığım godes allahın izniyle iyi kötü her şeyin üstesinden gelir. allaha emanet ol tatlım.

ya kızlar arkadaşım gitti sonucu almaya ben dersteydim.doktor demiş ki hamile hayırlı olsun ama ben inanamıyorum.çok utluydum biraz öncesine kadar ama demin wcye gittim resmen pespembe bulaşmış günlük pede çok moralim bozuldu yaa

X