Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
canım nasıl yapılıyor bilmiyorum ama kan alıp yapıyorlardır. Kolay bişey gibi geliyor bana.

kan alıp yapıyorlar. 3 haftada falan çıkıyor. 2-3 gebelik kaybından sonra yapıyorlar ama bence önce yapılmalı tekrarlayan gebelik kayıplarının büyük bir kısmında kan pıhtılaşma sorunu oluyor. doğuma kadar göbekten iğne ve coraspin kullanmak gerekiyor.

Kizlar sıkı bi diyete girdim 4gundur uyguluyorum çok acim hedefim 20 kg off

nasıl bir diyet sinem. özel birşey mi yoksa kendine göre mi.ben geçen sene gebeliğim sponlandırılıktan sonra kısa sürede 6-7 kilo aldım. aşılamalardan sonra da çok şiştim.en az 4-5 kilo vermem lazım.

çok kolaymış yaa. ben hemen yaptirim pazartesi kan verimde....Zaten alıştım kan vermeye yaaa. İnanırmısınız canım tam 7 kere beta hcg için kan verdim yaaa....

byyy, godes, hayalbaz, mutlu80, sinem25
özlemişim sizleri :) ttrrakkyalıı

Diyetisyene gittim güzel gidiyoda aksam biraz zorluyo zaten aşılamanın yan etkisi değilmi bebek için değilde sanki kilo almak için tedavi gordum

ilililililiililililiilililililililiilililililililillilkaydirigubbakcemile

canımmmmmmmmmmmmmmmmm
hoşgeldin
tahmin ettimde hadi genede sorim dedim.

hoşbuldum canım sempatiksalakcinni
neler geldi geçti yıkılmadım ayaktayım :)
ee anlatın bakalım nasılsınız godesim toparlanmışsın şükür Şeniz sonraki maça bakıcaz kaydirigubbakcemile5

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…