Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

gençlik bu olsa gerek. :))))))

ya kızlar ne kadar acı yaa. resmen canım sürekli bişeyler istiyor. Şuan kendimi zor tutuyorum balık istiyorum yaaaa. Ne kadar kötü bişey. Sağlıklı büyümeyen bir bebek taşıyorum ve canım bişeyler istiyor.

ayy ben bugun yedim eminönünde balık ekmek çok güseldi ama eve gelene kadan kendimi kokmuş hissettim böğğğğ -tatlicadiarzu- hemen eve geldim banyo yaptımboshayallersmile

ayy ben bugun yedim eminönünde balık ekmek çok güseldi ama eve gelene kadan kendimi kokmuş hissettim böğğğğ -tatlicadiarzu- hemen eve geldim banyo yaptımboshayallersmile

ya bende zor tutuyor yapmamak için yaa. sürekli balık kokusu geliyor burnuma. Ama üzülüyorum. keşke bebeğim sağlıklı devam etseydide böyle sürekli bişey isteseydim. Şuan bişey istemeyi hak etmiyorumki.

ya bende zor tutuyor yapmamak için yaa. sürekli balık kokusu geliyor burnuma. Ama üzülüyorum. keşke bebeğim sağlıklı devam etseydide böyle sürekli bişey isteseydim. Şuan bişey istemeyi hak etmiyorumki.

ayy lafa bak bişi istemeyi haketmiyorummuş kızz benden büyüksün yoksam ağzına vurudum iki tane ne biçim laf gız o
önce sen kendin için varsın bi daha ayda inşallah bebikin ister bişiler onun içinde yersin ığğ ama böle iğrenç iğrenç şeyler aşerme gızz
ne biilim kokoreç işkembe kelle paça neyinn-tatlicadiarzu-

Ama öyle ya hak etmiyorum tabi. Bir bebişi büyütümedim içimde....
klava:klava:

aaaa saçmalama lütfen godes..ye iç gez toz takıl lütfen yaa.moralin iyi olcekki 2. tüpte turnayı gözünden vurcan bebeeeem.taam mı.

hayalbaz, aren, elfkaya+, godes+
hey yavrum heeeeyyy ekip süper maşşşşalllahhhh

aaaa saçmalama lütfen godes..ye iç gez toz takıl lütfen yaa.moralin iyi olcekki 2. tüpte turnayı gözünden vurcan bebeeeem.taam mı.

yok iyiyp içip geziyorum tatlım. Ama canım bişeyler istiyince acaba aşmı eriyorum diyorum. Sonrada kızıyorum kendime hak etmiyorum diye. Yoksa bir sorun yok canım.

godes doktor sana nedenini araştırmak için birtakım testler yapacak mı.

ya canım 2. başarısız tüp bebek denemsinden sonra araştıma yapıyormuşlar. etik olarak böyle dedi. genetik test falan. Ama yok siz diyorsanız illa yaptırmak istiyoruz diye tabiki yaparız dedi. Ama biraz masraflı bişeymiş. Ama şuan için tavsiye etmiyorum dedi. 2,5-3 bin lirayı buluyor. Bizde tam karar vermedik eşimle.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…