Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
ay yerim seni kız
gene bol i'li nick almışsınnn
çaktırma
Ohh be kizlar sizle yazışmayı ozlemisim
bende valla sinemcim baya uzun zaman oldu
ilililililiililililiilililililililiilililililililillilkaydirigubbakcemile
kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
bu i...m değil mi.
:lepi:
ayyyyyy topiğe bak yaaaa
zeynoyla glğmcümde gelsin yaaaa

naniknanik he valla gelsin hepsi oh be sositososito

ayy ne kadan güsel yaaa anlaşmış jibi herkes geldiiiiii ilililililillilililililiililililililil:teytey::teytey:

hoşbuldum canım sempatiksalakcinni
neler geldi geçti yıkılmadım ayaktayım :)
ee anlatın bakalım nasılsınız godesim toparlanmışsın şükür Şeniz sonraki maça bakıcaz kaydirigubbakcemile5

aferim sana.
Canım iyiyim daha gelişmeler olduda şimdi dinlemekten diğer arkadaşların midesi bulanacak. Kısaca yazim. beim bebiş düşeceği yerde değerimin sıfırlanacağı yerde annesini bırakmamak için mücadele veriyor. Ama değerimde çok yavaş arttığı için büyük ihtimalle pazartesi iğneyle sonlandırcaklar. Yani son durum bu.
Ben gayet iyiyim canım.
Tekrar hoşgeldinnnnnnnnnnnnnn

ayyy çok güldüm abla yaaaaaa allah seni napmasın delüüü sırnaşık şey

slm kızlar ben geldim ama kaçıyorum geçmişi okudum godescim bi mucize seni bekl,iyor gibi geldi bana ama bilemiyorum
üstelik az önce yazmışsınız ya hepimiz aynı zamanda doğururmuşuz fikri çok hoşuma gitti neden olmasın :)))
bu arada bende az önce bi lekelenme oldu ama gerisi henüz gelmedi heyecanla bekliyorum kendilerini deerrrmişim
geçen gün ölüyorum sandım yaa acaip kramp girdi kasıklarıma üşüttümmü ne ayağa kalkamadım resmen
sizi çok özledim ama eşim oturma odasından seslenip duruyor gitmem lazım şimdi yahşi caziye bakıcam öpüyorum sizi
godescim bebeğin tutunması tabiki önemli ama tutunamadıysada yani dış gebelik falansa inş. sna zarar vermeden gider tatlım kendine ii bak kızlar sizde çok ii bakın a.s. a.s. a.s. a.s. a.s.

PENISIN ZAM TALEBI " Ben penis olarak aşağıdaki nedenlerden dolayi zam istiyorum:

- Bedensel olarak çalışıyorum...

- Her işimde mutlaka kafamı da kullanıyorum...

- Hem derin, hem yüzeysel işlerde çalışıyorum...

- Tatil, bayram tatilim ve senelik izinlerim yok...

- Karanlık, havasız ve rutubetli ortamlarda çalışıyorum...

- Çalışma ortamım çok sıcak ve fazla mesai ödenmiyor...

- YAPTIĞIM İŞLERDE HASTALIĞA KAPILMA OLASILIĞIM ÇOK YÜKSEK. BUNA

RAĞMEN SOSYAL GÜVENCEM YOK. " YÖNETİM KURULUNUN PENİSE CEVABI "

Sevgili Penis, zam isteğiniz değerlendirildi ve aşagıdaki gerekçelerden ötürü olumsuz karşılandı:

- Aralıksız 8 saat çalışamıyorsunuz...

- Kısa zamanda yorulup, saatlerce uyuyorsunuz...

- Verilen işleri seçip her işi yapmıyorsunuz, itiraz ediyor, uyumsuz davraniyorsunuz...

- Başına buyruk davranıyor, kendi çalısma sahanızdan çok başkalarının iş yerleri ile ilgileniyorsunuz...

- Kendiliginden işe başlayamıyorsunuz, sürekli teşvik ve motivasyon bekliyorsunuz...

- İşiniz bitmeden bazen işinizi terk ediyorsunuz...

- Çalışırken iş elbisesi kullanmiyor, hatırlatınca itiraz ediyorsunuz...

- İşiniz bittiğinde arkanızda dağınık ve pis bir ortam bırakıyorsunuz...

- 60 yaşına yaklaşmadan çalışamaz hale geliyorsunuz...

- Ve belirtmeden geçemeyecegim; sürekli yaninizdaki şüpheli iki topla görülmeniz

düzensiz yaşam sürdügünüzü gösteriyor... SAYGILAR, YONETIM KURULU

yönetim saygısını sunuyor :roflol::roflol:

Kizlar yakın zamanda haca gideniniz. Olursa uygulatın bana yapcakla. Bir elmayı kabenin duvarında bir yer var adını bilemicem elmayı oraya şurup yedikten sonra ne dilegin varsa kabul oluyo esimin teyzesi yapcakmis bana aklınızda bulunsun
Bu Arada sizle yasisirken bardagimdaki yeşil cayı halıya döktüm halledip geliyom

+18 oldu emme napım hepinizi görünce iğrençliğim tuttu bu akşam:sm_cool::1rolleyes:

sinemcim diyet sırlarını beklyorum. baana bir ara yaz benimde ihtiyacım var 4-5 kilo vermeye

valla bende diyorum bu 2 ayda versem şu kiloları ne iyi olur. bende başliyim pazartesi bari..
Sonra hamile kalıcazya zor olur vermesi şimdiden verelim dime ama...

ayy ne kadan güsel yaaa anlaşmış jibi herkes geldiiiiii ilililililillilililililiililililililil:teytey::teytey:
he valla öylesine bi deniyim dedim şans işte kaydirigubbakcemile2
hoşbuldum canım çalışıyorum biliyorsun ama boş vakitlerimde + sorunlar yaşamadıkça ohaoldumsmile yanınızdayım inşallah..
demek bebişin seni çok sevmiş gitmek istemiyor ahh belkide iyiye gider neden olmasınki
aşk olsun cnm ya neden burdayız ki bulanmaz bişicik olmaz a.s.
ayyy çok güldüm abla yaaaaaa allah seni napmasın delüüü sırnaşık şey
kaydirigubbakcemile5 :roflol:

ili hoşgeldin canımm ne iyi ettin bugün kadro süppperrr...

eliiiiffff güldürdün beni alla alla kız ayıpçı şey:)

canım mucizeler benim kapıma uğamaz öyle bişey olmayacak.
Geldin sayfaları okumaktan bize doğru düzgün yazmadan hemen kaçıyorsun..
Umarım canım regli olmasın ve bize o güzel haberi verirsin.

valla bende diyorum bu 2 ayda versem şu kiloları ne iyi olur. bende başliyim pazartesi bari..
Sonra hamile kalıcazya zor olur vermesi şimdiden verelim dime ama...

aslında diyet yapacaklar beraber yapalım belki daha motive oluruz hemde kafamızı dağıtırız. ne dersiniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…