Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
yok iyiyp içip geziyorum tatlım. Ama canım bişeyler istiyince acaba aşmı eriyorum diyorum. Sonrada kızıyorum kendime hak etmiyorum diye. Yoksa bir sorun yok canım.

canım asıl sen hakediyosun bu kadar sıkıntıdan sonra.öle şeyler düşünme..biz hepimiz accık da kendi keyfimize bakalım yaaaww amaaaannn boş dünya.allah verecakse olacak vermeyecekse zaten çare yok en iyisi keyfi bozmamak.benim 3. aşılamada aklım başıma geldi:)

genetik test olmasada en azından kan pıhtılaşması testlerini yapsan bence iyi olur. ayrıca üniversite hastanesinde güvencen varsa ücretsiz yapabilirsiniz. onların dediğ embiryo genetiği galiba o pahalı bir işlem. ama normal sana ve eşine yapılcak olan testler çok pahalı değil.

canım çok sağol. Ya ben en çok annemle babama torun sevgisi yaşatmak için istiyorum. kendimden çok onlar için istiyorum. O yüzden sabırsızlanıyorum yaaa...
Ama tabi takdir Allahın. bakalım ne zaman bu güzel haberi verebileceğim aileme...

Benim bilgisayar olguda şirkette eve getirme daha bande telfonumdan giriyorum internet araciliyla gode rüyam okudum ben güzel yorumlarım öyle derler çok güzel emzirmek artı bırak tekrardan alması bence supriz seyler olabilir tabi Allah bilirse sen bol bol dua et hacet namazı kıl

evet canım normal testeri yaaptırıcam zaten kan pıhtılaşması falan.Zaten kan pıhtılaşması falan olan testler çok pahalı değil. özel sigortam var benim.
bakalım pazartesi hepsini sorucam. Ona göre hareket etcem artık..

canım evet çok güzel bir rüyaydı. Sonuçta insanın bilinç altında ne varsa onu görüyor. Tabi benimde bu aralar bebekten başka bişey düşünmediğim içinde böyle bir rüya görmem normal...
Bol bol dua ediyorum zaten...

Of canım ya ben anmemişti esimi bıraktım inanılmaz canım sikiliyo yanlizliktan nebinin oldsada onla ilgilensem bütün vaktimi ona verse
Sıkıntıdan kocamın üstüne düşüyorum oda tepe çıkıyor beben olsun bioyncak gibi onla oynucamkaydirigubbakcemile2

ağustos topici mi...ya kızlar durun daha bizim topic patlama yapcak toplu doğu töreni yapcezzz:)

bencede ya o kadar durdukki hepimiz birden aynı ayna hamile kalıp doğuracağız. bende öyle inanıyorum süper olacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…