Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
kıslar bugün 11 de aşılamam vardı..inanın kalkıp gitmeye üşendim zar zor gittim:)hayırlısı bakalım..duygularımı biliyosunuz...bu sefer eşimin sperm sayısı da çok az çıktı.yıkandıktan sonra 5 mlyon ml çıktı.artıkın hayırlısı

canım hayırlı olsun aşılaman. değere takma. 1 tane yetiyor döllenmesi için.

ayyy evet canım çok sağol. evet inşallah allah yüzümüzü güldürür, inan o kadar kararsızımki anlatamam sana. ama sanki bahçeci siniyo içime, dediğin merkeze baktım ama sayfası pek aydınlatmadı beni, doktor bilgisi falan yok prof mu doçent mi belli değil. bahçeci de prof dr 11 yıllık deneyimliymiş canım ve 11 yılda 10 milyon başarısı varmış, bu çok yüksek bir rakam, ve bebeğin olmuş olması için değil 50li yaşlarına kadar genetik bakılıyormuş embriyoda. içim ısındı oraya sanki, tabi şimdi araştırma aşamasındayım hala. gerçi dediğin gibi merkez çok önemli değil allah yazdıysa oluyor, her merkezde olumlu sonuç alanda var bir o kadarda olumsuzda var. yazgı allah ne derse o oluyo. allah yardımcımız olsun canım. bir de tüp bebekten önce seni komple muayene ediyorlar mı dahiliye, kardiyoloji falan. sen deneyimlisin şimdi sana takıldığım yerleri sorarım artık tatlım sağol şimdidenopuyorumnanaktan

canım tüp bebek öncesi benim yaptırdığım yerde öyle dahiliye, kardiyoloji falan yapılmadı. Bir tek horman testleri falan yapılıyor. Onun dışında bişey yok. Ama her yer aynımı bilmiyorum. Bahçeciyi bende duydum ama senin dediğin gibi herşey kısmet işi. Çok iyi bir yer diye gidiyorsun sonra seninki tutmuyor falan. O yüzden tabiki yerin önemi var ama birazda kader kısmet işi. bu arada bahçeci ne kadar fiyat veriyor canım. istediğin herşeyi sorbilirsin canım seve seve yardımcı olurum sana.
İnşallah bu sefer bebeğine kavuşursun canım.

kıslar bugün 11 de aşılamam vardı..inanın kalkıp gitmeye üşendim zar zor gittim:)hayırlısı bakalım..duygularımı biliyosunuz...bu sefer eşimin sperm sayısı da çok az çıktı.yıkandıktan sonra 5 mlyon ml çıktı.artıkın hayırlısı

canımmmmm hadi hayırlısı olsun.Her seferinde heyecan yapıyordun stres yapıyordun gene tutmuyordu. Ama bu sefer belki böyle olman rahat olman sayesinde bebişine kavuşursun kısmet valla. Şimdi sabırsızlıkla gün sayacağız burda. Ayy heyecan yaptım. Ama eşinin sperm sayısı az çıktı diye üzülme valla canım. Kaderinde varsa 1 tanesi bile yeter.
Bu 12 gününüde canım stressiz geçirirsen süper olur. Biliyorsun çok önemli rahat geçirmen.
hadi hayırlısı olsun valla canım.....
İnşallah bu son olur yaa.

ayy godesim 311i görünce heyecanlandım birden yaa..yaa böle olup da dönen yokmuki..belki bebişin sonradan depar yapar

Canım öyle bir ihtimal yok. keşke olsaydı.Doktorum hiç öyle bir ihtimaldende bahsetmedi zaten. Ne yapim kaderimde bunu yaşamakta varmış. Tecrübe kazanıyorum, her seferinde dahada güçlendiğimi hissediyorum. üzülmüyorum zaten demekki hayırlısı buymuşki bunu yaşıyorum. Ben inanıyorum 2. sinde başarılı olacağım ve bebişime kavuşacağım.

iyikide dış gebelik olmamış. bakarsın toparlar kendini değerin artar. sen regl oldun mu godes.

üzülme tedavin gecikecek diye bak acele ettikçe sabırsızlandıkça hep sorun çıkıyor. hayırlısı olsun. olsunda geç olsun. neler yaşadın bu kısa sürede.

Ya sorma tatlım ben sabırsızlandıkça hep bir şey çıkıyor ve uzuyor. elimde değil ne yapim ama bu sefer mecburen bekleyeceğim 2 ay. Ama doktora sormayı unuttum. İki ay tüp bebek için beklemeliyim anladımda acaba normal yolladamı hamile kalmamam gerek belki normal olur dime ama. Sorucam doktoruma bakim ne diyecek korunmu diyecek. eğer demezse bu 2 ayı boş geçiremem valla. :)))))))))) beli yumurta takibi falan yaptırırım yada araya bir tane aşılama sokarım belki. Pazartesi sorucam :))))

kızlar bu arada 2-3 gün önce bir rüya gördüm. kucağımda dünya güzeli bir bebek var ve emziriyorum öyle güzel emiyorki anlatamam size. O anki yaşamış olduğum o hazzı şuan inanın size kelimelerle anlatamam. Kendi kendime diyorumki bir bebeği emzirmenin bu kadar güzel olacağını hiç düşünmemiştim falan diyorum. Sonra benim şapşal miniğim ağzından memeyi kaçırıyor etrafa hafif süt dağılıyor ve sonra tekrar memeyi kapıp tekrar içmeye devam ediyor. Çok güzel bir rüyaydı yaaa. sabah uyandığımda hala o mutluluğu yaşıyordum......

canımmmmm hadi hayırlısı olsun.Her seferinde heyecan yapıyordun stres yapıyordun gene tutmuyordu. Ama bu sefer belki böyle olman rahat olman sayesinde bebişine kavuşursun kısmet valla. Şimdi sabırsızlıkla gün sayacağız burda. Ayy heyecan yaptım. Ama eşinin sperm sayısı az çıktı diye üzülme valla canım. Kaderinde varsa 1 tanesi bile yeter.
Bu 12 gününüde canım stressiz geçirirsen süper olur. Biliyorsun çok önemli rahat geçirmen.
hadi hayırlısı olsun valla canım.....
İnşallah bu son olur yaa.

canım godesim valla heyecan konusu öle.aşılamaya olan inancım azaldı ya bide ondancanım.ama bu halim daha hoşuma gitti.daha sakinim.12.günümde test yapcam..bundan sonra kendime 1 aşılama hakkı daha tanıyorum.ondan sonra tüpe hemen geçermiyim dinlenirmiyim bilemiyom.bugün başka bi doktorun odasında yapıldı aşılamam .aşılamadan sonra ben beklerken yani dinlenirken sohbet ettik onunla hep merak ettiklerimi sordum çok iyi oldu allah ondan razı olsun her soruma ilgiyle cevap verdi.ilk 16 çıkıp negatife dönen aşılama için kesin yumurtan döllenmiş dedi ama tutunamamış.o bile içimi rahatlattı.biliyosun ben kendi doktorumla iletişim sıkıntısı çekiyorum bu çok iyi geldi bana

ayyyyyyyyyy üç kişi bi arada uzun zamandır böle olmamıştı
iyi akşamlar herkese
hayalbazcım aşılaman hayırlı olsun hadi bize güzel haber ver canım ya inş. :emir_bebek::ecrin_bebek:

kızlar bu arada 2-3 gün önce bir rüya gördüm. kucağımda dünya güzeli bir bebek var ve emziriyorum öyle güzel emiyorki anlatamam size. O anki yaşamış olduğum o hazzı şuan inanın size kelimelerle anlatamam. Kendi kendime diyorumki bir bebeği emzirmenin bu kadar güzel olacağını hiç düşünmemiştim falan diyorum. Sonra benim şapşal miniğim ağzından memeyi kaçırıyor etrafa hafif süt dağılıyor ve sonra tekrar memeyi kapıp tekrar içmeye devam ediyor. Çok güzel bir rüyaydı yaaa. sabah uyandığımda hala o mutluluğu yaşıyordum......

ya süper bi rüyaymış.bende bi kere doğurmak üzere görmüştüm kendimi. ya godes şu test işi de ne bilim bi mucize olamazmı acaba ya ne zaman testi tekrarlayacaksın

canım godesim valla heyecan konusu öle.aşılamaya olan inancım azaldı ya bide ondancanım.ama bu halim daha hoşuma gitti.daha sakinim.12.günümde test yapcam..bundan sonra kendime 1 aşılama hakkı daha tanıyorum.ondan sonra tüpe hemen geçermiyim dinlenirmiyim bilemiyom.bugün başka bi doktorun odasında yapıldı aşılamam .aşılamadan sonra ben beklerken yani dinlenirken sohbet ettik onunla hep merak ettiklerimi sordum çok iyi oldu allah ondan razı olsun her soruma ilgiyle cevap verdi.ilk 16 çıkıp negatife dönen aşılama için kesin yumurtan döllenmiş dedi ama tutunamamış.o bile içimi rahatlattı.biliyosun ben kendi doktorumla iletişim sıkıntısı çekiyorum bu çok iyi geldi bana

süper canım ne güzel istediğin herşeyi sormuşsun. Doktor dediğin öyle olur zaten. Tabikide canım 16 değerini görmüş olamn bile çok güzel demekki yumurtan döllenebiliyor. İnşallah bu sefer sonucun çok güzel çıkar canım.
Şİmdiden diğer aşılamayı tüp bebeği falan düşünme. Bu sefer inşallah olacak. Böyle inan.canım birde kabak çekirdeği ve ananas yesene.Tavsiye ederim...

ayyyyyyyyyy üç kişi bi arada uzun zamandır böle olmamıştı
iyi akşamlar herkese
hayalbazcım aşılaman hayırlı olsun hadi bize güzel haber ver canım ya inş. :emir_bebek::ecrin_bebek:

canım saolasın ya bende bu durumu özlemişim ya geliyorum kimse yok geri çııyorum moralim bozuluyodu.yeni kan lazım bu topiğe

ayyy o rüyalar benide çok fena yapıyor sanki gerçek gibi oluyor ama saba uyanınca bi bakıyon bebik neyin yuk:sinifsinif:

ya süper bi rüyaymış.bende bi kere doğurmak üzere görmüştüm kendimi. ya godes şu test işi de ne bilim bi mucize olamazmı acaba ya ne zaman testi tekrarlayacaksın

pazartesi tekrar testim var ama malesef canım. bende çok isterdim keşke ama bu saatten sonra biraz geç kaldı benim şaşkın miniğim.
Sizi çok seviyorum nasılda benim gibi sabırsızlanıyorsunuz ve olsun diye istiyorsunuz. Aynı duyguları yaşıyoruz.
İyiki varsınız valla.

miniğim sen yorulmadın o kadar eminönüleri gezdin geldin.....

ayy sorma sofra ortada ama hiç halim yok oturdum buraya burdanda kalkmaya halim yok
sadece eminönü olsa yine ii ordan da işimiz bitince gezmeye gittik kız kulesinedelikafadulden sanki ayaklarına kara sular inen biz deil gibi bide fingir fingr gezdikkafamçokkarıştı

X