Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
of kızlar sabahın köründe uyandım. Çok heyecanlıyım ya. Saat 12:30 kan vereceğim daha çok var yaa. Allah bana sabır versin valla. Daha 5 saat var evden çıkmama

godes canım rahat ol eminim değerin çok güzel katlanmış olacak. onun için kendini boş yere strese sokma. negatif düşüne düşüne negatiliği üstümzüe çekiyoruz. herşey çok güzel olacak. ne kadar güzel bir duygu yaşıyorsun. bunlar çok güzel çok heyecan verici özel duygular. 3 hafta sonra kalp atşını falan duyacaksın, insan beklerken kalbi yerinden çıkacakmış gibi oluyor. sadece o fasulyecik kadar olan şeyin kalp atışını duymak bile insanı bebeğine o kadar çok bağlıyorki. Allah inşallah herkese bu güzel duyguları yaşamayı nasip eder.

ben yalnız mıyım....ayyyy çok canım sıkılıyo niye kimsecikler yok kızlarrr...

bursayım hayalbaz

öleeeyyy:) ya patlıcam sıkıntıdan öyleböyle değil yani..canım ben san şey sorcam ben kist olduğundan şüpheleniyorum da ..senin adet kaç gün geçmişti bi belirti var mıydı kistle ilgili

şüphelenmekte haklımıyım bide bak anlatıyım.ben klomen kullandım adetin 10.günü kontrole gittim 3 tane yumurta vardı iki tanesi büyük biri küçük.hem de biri 25 mm..düşün bak daha 10.gün...doktor 11.gün için aşılam yapalım dedi ama ramazan olduğu için yaptırmadık.o zaman 10,11,12. günler için ilişki olsun mutlaka dedi.10 ve 12. günler oldu ..sonra bu ayki sezonu kapattık.doktor çatlatma iğnesi vermedi.kendi çatlar dedi.doktorun programına göre11. gün falan yumurta çatlamış olmalı galiba aşılama o gün yapacağına göre.bugün adetimin 27.günü ve adet yok.11.gün yumurta çatlamışsa 25.gün falan adet olmam gerekirdi.çatlamadan 14 gün sonra ya..ctesi günü idrar testi yaptım negatif çıktı...yoksa benim yumurta çatlamadı da ondan mı adet olmadım yaaaa oooofffffffffffffffffffffffffffmafoldumben

canım ben resmen hissediyordum kisti. adetim geçmişti ama genelde kist adet gecikmesi yapmazmış. eğer hormon salgılamaya devam ederse gecikme yaparmış. bendede her zaman aksilik olacağı için hormon salgısı devam etmiş ve adetimi geciktirmiş. canım benim adetim arada 1-2 gün oynardı o oynamaları da hesaba katarsak 4 gün geçince ve kan testide negatif çıkınca gittim.

aynen benimd eöyle olmuştu 10.gün bir yumurtam 28 mm ydi. onun dışında 3 tane falan 16-17 mm vardı. zaten o 28 mm yi görünce ben bir olumsuzluk olduğunu hissettim ama salak dr bana birşey demedi çatlamaya başlıyor akıntıyı gördüm dedi ama 4 tane kistim oldu.benim bu kadar erken gelişmesi yumurtalarım.

canım bence çatlama iğnesi vermeliler. banada bu kadar yumurtaya karşın verseydi belki kist olmazdı.

aa nası hissettin kisti yaa ben mal oldum hiçbişe hissedemiyorum aren yaa ..off yakınlarda kan testi yaptırcak yerde yok.arabada yok bugün..son ilşkiden sonra 15 gün geçmiş gebelik olsa idrarda çıkardı heralde die düşünüyorum ama ne biilim.keşke şu mübarek günlerde hamile olduğumu öğrensemm

benim yumurtam hiç bu kadar uyumsuz büyümezdi genelde aşağı yukarı aynı boyutlarda olurdu.

hadi yaa o zaman çok benziyo kesin bende de kist oldu yaa..off..akıntın falan varmıydı senin canım benim arada yapışkan bi akıntım oluyo.

idrarda çıkmayabilir. simge vardıya yazardı buraya bazen. 2. aşılamada hamile kaldı kan değeri yüksek olmasına rağmen ve adeti gecikmesine rağmen idrar testinde çok silik görebilmiş.
olumsuzu düşünme.

benim çok garip akıntım vardı normal adetime 4-5 gün kala başlamıştı. beyaz biraz uzayan akıntı. acaba yenimi yumurtluyorum diye bile düşünmüştüm. ama kisttenmiş.

c.tesi test için çok erken. bence sen bir kan testi yaptır. yada sabaah tekrarla idrar testini.

ben nasıl anladım biliyormusun oturunca sanki içimde birşey sıkışıyor gibi oluyordu.

ya bende 25 mm duyunca huylandım hatta çatlatma iğnesi vrseniz falan deim ama hiç gerek yok çatlar dedi.prof sonuçta lafının üstüne laf söyleyemedim....sonra asistanına azcık bastırdım o da en azında biri mutlaka çatlar dedi..aman dinlemeyip kendim vurdyrsamıydım ki..peki bu kistlerin geçmesi için ne kadar beklemek gerekiyo acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…