Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
benim çok garip akıntım vardı normal adetime 4-5 gün kala başlamıştı. beyaz biraz uzayan akıntı. acaba yenimi yumurtluyorum diye bile düşünmüştüm. ama kisttenmiş.

ay inanmıyorum aynı benim akıntımdan yaa.beyaz şeffaf karışımı gayet yağışkan bi akıntı neredeyse her gün geliyo diyebilirim..ben de aynı senin gibi küçük yumurtalar mı çatlıyo acaba die düşünmüştüm

canım sen yarın bir test yap. en azından benim kadar gecikmezsin eğer olumsuz birşey varsa hemen önlemini alırsın. benim 4 kistten 3 ü adet olunca gitmişti. biride küçülmüştüi boyutlarıda büyüktü 4-5 cm arasındaydı. işte 5 cm olan 3 e inmiş diğerleri yok olmuş. doğum kontrol hapı verdi kullanmadım. soğan suyu içtim galiba onun faydası oldu.

sağol canım yaa acaba şartları zorlayıp bugün mü yaptırsam kan testi inan kafam çatlıyo yanii.klomen normalde adet geciktirirmi bi fikrin var mı

hadi godescimşu anda kan veriyosun sende inşallah güzel haberlerle gelirsin

canım kusura bakma. tamirci gelecekti o geldi. yazamadım.

klomen adet geciktirmezde sonuçta ilaçlarla hormonen dengemizi bozuyoruz o nednele gecikiyor. sen bence ya test yap yada ara dr dan randevu al bayram girmeden araya bir görün.

kızlar geldim ve değerim 80,53 çıktı. Doktorum iyi dedi. Çarşamba tekrar kan tahlilim var. 2Doktoruma da sordum herkese söyleyebilirmiyim ailemle paylaşabilirmiyim diye ikiside temkinli gitmekte yarar var dedi keseyi görene kadar bişey demeyin dedi :)))))))))))))
Çok şaşkınım kızlar sudan çıkmış balık gibi.
Tabi ben ne yaptım gene kan vermeden önce idrar testi aldım hastaneye girmeden sonra kan verdim ve tuvalete gidip birde idrar testi yaptım. Allah akıl fikir versin bana. Tabi silik çizgi çıktı. Benim moral sıfır demekki yükselmemiş olmadı falan diye sonucu alana kadar 1 saat kendimi yiyip bitirdim. Nasıl insanım ben ya. Bekle dime kan vermişsin niye idrar testi yapıyorsun. Sonra labratuara eşimi yolladım benim kalbim dayanmaz dedim. Ama kapıya bakamıyorum eşimin yüzünü görcem diye yüzümü ellerimle kapadım arasından kapıya doğru bakıyorum tam eşim çıktı tamamen yüzümü kapattım yanıma geldi baktım gözleirnin içi gülüyor ama sanki o yanıma gelene kadar asır geçmiş gibi geldi bana.
İşte durum bu kızlar.

canım benimde 3. aşılamamda kistler olmuştu ve reglimle birlikte hepsi gitmişti. Umarım sende kist falan yoktur canım varsada sıkma canını çoğu kist zaten regliyle birlikte bitiyor.
Ama klomenıin regli geciktirdiğini duymadım ama sonuçta dengemiz bozuluyor ilaçlardan streste geçikmesini sağlıyor.
İnşallah bu mübarek günlerde güzel haber verirsin bize kim bilir. Bak ben ne kadar ümitsizdim ve sonuç pozitif inşallah sendede öyle olur canım.

hadi canım gözünaydın. rahataldın mı biraz.

gülümcümmmmmm
bişey merak ettim canım kese ne aman görünüyor sen ne zaman gördün. kaç haftalık olunca

gözün aydın canım, bencede hemen kimseye söyleme, biz 1 hafta sonra falan söyledik ama pişman oldum ya bişey olursa herkese anlat dert dinle falan kaldıramazdım diye. keseyi, bebişi ve kalp atımları duyduktan sonra söylemeni tavsiye ederim. endişeler hiç bitmiyor canım 12 hafta doldu biraz rahat etti içim sende anlıcaksın, dra gidip görünce rahatlıyordum yarım saat sonra yine paranoya başlıyordu, yürüdüm yok eğildimyok ağrıdı, yok ağrımadı, belirti var, belirti yok herşeyi takıyordum kafaya halende öyle ya neyse. Annelik sürekli endişe halinde olmakmış zaten. Allah hayırlı uğurlu etsin canım

çok sağol tatlım. Doktorda hemen söylemeyin dedi. İnsanda hemen paylaşmak istiyor herkesle. Özellikle anne babana hemen söylemek istiyorsun. Bu kadar sabrettim artık biraz daha sabredeceğim.

canım senin yaşamış olduğun endişeleri eminim bende fazlasıyla yaşayacağım yapımda var zaten. Artık ben 2-3 günde bir doktorun kapısını çalarım herhalde. Ay o günlere bir gelsinde artık o zaman bakıcaz. Ama şimdiden eşimle çok kavga ediceğimi biliyorum ben sürekli doktor gitmek isteyeceğim endişelerim yüzünden oda bana kızacak rahat olmadığım için off offf kolay gelsin bana valla.

gülümcümmmmmm
bişey merak ettim canım kese ne aman görünüyor sen ne zaman gördün. kaç haftalık olunca

7.haftada keseyi, bebeğimi ve kalp atımlarını gördüm canım. keseyi 5. haftada görenlerde var ama bebeği ve kalp atımlarını 6 yada 7. haftada görürsün. vajinal bakılınca 6. haftada görünüyormuş

anladım canım o zaman baya var daha offf. O zaman kadar söylemeden nasıl durucam yaaa. Allah sabır versin.

anladım canım o zaman baya var daha offf. O zaman kadar söylemeden nasıl durucam yaaa. Allah sabır versin.

çok değil zaten 5. haftadasın şu anda gelecek hafta bir git bence dra olmazsa sonraki hafta yine gidersin. zaten tbmden çağıracakladır haftaya.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…