Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
merhabalar, ben geldim,
Godescim pazar günü tekara yap benim o gün idrarda silik olarak çıkmıştı. bugün daha çok erken

yarın kanda baktırırsan kesin öğrenirsin, inşallah hayırlısı olur canım, içine doğacak diye bişey yok, bende yerleşme kanaması oldu ağrıda oluyordu heralde adet olucam dedim ama bebeğim benimleymiş, herkeste aynı belirtiler olacak diye bişey yok. bazısı tüm adet belirtilerini yaşıyor bazısıda hiç bişey hissetmiyor, yani sonuç tıpta git bi kan testi yaptır öğren. olmasada devam edicem diyorsun en azından önüne bakarsın, ama banada tutmuş gibi geliyor.

godes bugün gelmemişsin merak ettim inşallah iyisindir..canım benim..inşallah bebeğin seninledir

slm kızlar ben bugün 2. defa aşılama yaptırdım.ne olur baba da dua edin.

hayırlısı olsun inşallah tutmuştur bu mübarek günlerin yüzü suyu hürmetine. allah hepimizin kucaklarını doldursun inşallahhhhhhhh:Saruboceq:

godescimmm haberini sabırsızlıkla bekliyorum allah büyük inşallaaaahhhhhhhh pozitiftir canım.

slm kızlar
bugün saat 3 gibi kan testi yapacağım. Ama içimde hiç bir heyecan yok. Çünkü sonuçtan çok eminim. Zaten benim içime doğuyor 2. tüp bebekte ben bebiş sahibi olacağım.
Yüzde 1 ihtimal belki hamile olabilirim onuda yapim öğrenim. En azından her akşam iğne oluyorum ondan kurtulim.
Eve gelir gelmez sonucu yazarım size....
öpüldünüz.

bir fırsatını bulup nete giridm senin yazdığını görünce çok heyecanlandım. sonuç yazdın sandım.
güzel haberlerini bekliyoruz.

canım benim hakkında hayırlısı olsun inşallah yeğenimiz sapasağlam duruyodur ama rabbim en iyisini bilir....öğrenir öğrenmez yaz bize tamam mı..ilk önce saat kaçta belli olacağını yaz da ona göre nete girelim tatlım

kızlar ben geldim.
Evet sonuçu yazıyorum değerim 44.06 çıktı. Doktorum değerin çok iyi dedi 9. gün için.
Ama biliyorsunuz önemli olan 2 gün sonra değer 2'ye katlanacakmı. Şİmdi pazartesiyi beklememiz gerekiyor. Eğer ikiye katlanırsa süper olacak.
Biliyormusunuz aptal gibiyim. O kadar negatif düşündüm ve sonuçu çok düşük beklerken böyle bişey çıkması mucize gibi. Sevinimmi hala karar veremedim temkinli davranıp çok kaptırmak istemiyorum kendimi.
İnşallah 2 ye katlanır pazartesi kızlar.
Lütfen dua edin.

ay canım benim süper ya gözlerim doldu valla bende şapşal gibi oldum okuyunca inşallah canım yaa inşallah böyle güzel gider ve ptesi de ikiye katlanır bu mübarek günlerde bebişine kavuşursun tatlım yaa müthiş mutlu oldum inan hep dua ettim sana canım yaa oofff nası beklice ptesiye kadar...bu arada ptesi benim adet günüm en geç salı...ben yine saflığımı pekiştirmek adına biraz önce de bi idrar testi yaptım sonuç negatifff tabi..biliyorum ki bende ümit var mı..çifte bayram yaşamak istiyorum ..inşallah senin çifte bayramın tam tadında devam eder..kendine dikkat etmeye devam et.
godesimiz hamileeeeee:teytey::teytey::teytey::teytey:

hihoyyythihoyyythihoyyythihoyyythihoyyythihoyyythihoyyythihoyyythihoyyythihoyyyt

oy oy oy oy....... Maşallah tebrikler canım hiç merak etme 3e 4e katlanıcak değerin....
nasıldı anlatsana biraz insan çok heyecanlanıyor dimi, ben elimi ayağımı bir yere sığdıramamıştım, aptal bir gülümseme yerleşmişti yüzüme....
eşinede sanada hayırlı olsun canım hamileler kervanına katıldın artık, güzel günler seni bekliyor
:ecrin_bebek::ecrin_bebek::ecrin_bebek:
:CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv:

gülücüm sen kaçıncı günde yaptırmıştın testi ssenin kaç çıkmıştı

gülücüm sen kaçıncı günde yaptırmıştın testi ssenin kaç çıkmıştı

10. günde 88 küsur çıkmıştı canım iki gün sonra 361 olmuştu ama herkesin farklı oluyor. bana o günlerde düşük gibi gelmişti herkesinki farklı oluyor çünkü.

10. günde 88 küsur çıkmıştı canım iki gün sonra 361 olmuştu ama herkesin farklı oluyor. bana o günlerde düşük gibi gelmişti herkesinki farklı oluyor çünkü.

anladımm yaa darısı bana inşallah kızlar ya amaaann bi değişiğim şimdi adet günüm yaklaştı ya gene ağlama günlerim yaklaştı...her ay ümitle beklemek ve sonra fosss die sönüvermek..iki tane gebelik testi yaptım işte yine ara dere bi tane iki üç gün önce bide bugün kendime inanamıyorum iyice tozuttum yani..tabi ikisi de negatiff...kan testi yaptırsam mı die düşünüyrum da bi taraftan da luzumsuz mu olur bilmiyorum..günümü beklemem daha mantıklı galiba

ya kızlar salak gibiyim ne yapacağımı bilmiyorum sakin olmaya çalışıyorum. Belki pazartesi artmaz diye.
Kızlar biz çok ümitsidik kocamla kanı verdik mal mal beklemeye başladık. Hatta eşimle ben niye bekliyoruzki zaten negatif çıkacak dedik. Ama genede bekledik olsun elimizde görelim sonuçu bakalım kaç çıkacak dedik. Ben dedim 3-4 çıkacak kocam dedi 0 çıkacak o kadar ümitsiziz yani. Sonra 1 saat bekledikten sonra ben labrotuara gittim eşim dışarda bekliyordu. Adam bilgisayardan basarken yandaki görevli kızda kaç çıkmış dedi adama bende biliyorum negatif sonuç ama gene yaptırdım test dedim. Kızda bence siz kağıdınızı genede gösterin doktorunuza dedi. kağıdı aldım bir baktım 44 yazıyor diyorum yanlış görüyorum galiba. İyice bakıyorum heceliyorum kırk dört falan diye. Neyse kapıda eşim bekliyor onada dedim o aptal gibi oldu çükü hiç ama hiç beklemiyor. Biz 2. tüp bebek tedavisi için araştırmaya falan başlamıştık. Neyse doktorumu aradık oda 9. gün için çok iyi dedi.
İşte durum bu kızlar.
Hepinize çok teşekkür ediyorum desteğiniz için dualrınız için.
İnşallah pazartesi ikiye katlanır.

canım bak bende perşembe ve cuma günü 2 gün üst üste idrar tesi yaptım ve negatif çıktı. Onada pek inanmamak lazım bence.
Ben ne kadar kötüydüm biliyorsum sürekli öksürüyordum yeni transferim olmuş öksürmeden 5 dk bile geçmiyordu. Hele arada bir kaç kere çok kötü bir şekilde kustum. Ben o yüzden çok ümitsizdim. Bu kadar hastalığa öksüreğe tutmaz diyordum. Allah nasip edince oluyor be tatlım. O yüzden kafaya biraz da takmamak lazım. Ben hala diyorum hayırlısıysa olsun pazartesi değer artsın.
Herşeyin hayırlısı canım.
İnşallah sende hayırlı ve doğru zamanda hamilelik haberini alırsın kim bilir belki doğru zaman bu aydır canım.
Hepinize çok dua ediyorum kendime ederken bile sizlerede ettim. İnşallah şu mübarek günlerde kabul olur dualrımız.

yaa çok sevindim anlayabiliyorum duygularını..test sonucu da baya erken çıktı deme 1 saat sonra çıktı gaibaa.bi daha idrar testi yapmış mıydın godes.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…