Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
yaa çok sevindim anlayabiliyorum duygularını..test sonucu da baya erken çıktı deme 1 saat sonra çıktı gaibaa.bi daha idrar testi yapmış mıydın godes.

canım 1 saate verdiler. Ben 2 kere yaptım canım perşembe ve cuma ama negatif çıkmıştı.

canım benim allah razı olsun ...hamilelerin duası kabul olur kızz::):ecrin_bebek:lülülülülülü
belki sana arkadaş gelirim bakarsın:)ya valla ben bu ay neyime güveniyom inanın ki bilmiyorum değişik ümiter içindeyim..aşılama bile yaptırmadım ayrıca ilişki de o kadar az oldu ki niye böyle bi ümidim var anlamadım..ramazanın bereketine güveniyorum heralde:)

ya canım aşılama bile yaptırmadım diyorsunda zaten aşılamanın yüzdeside normal hamilelikle aynı gibi. O yüzden ona takılma. Sakın belirtide arama. Bende hiç bir belirti yok. sadece 3 gündür regli olacakmışım gibi hafif karnım ağrıyor o kadar.
İnşallah herşey gönlüne göre olur be canım.
Kısmetten öte bişey olmuyor canım.

adet olcaksam da bi an önce olmak istiyorumm..yoksa çatlıcam:)

canım ya seni öyle iyi anlıyorumki.
Çok yıprandım beyin olarak artık psikolojimde çok iyi değil. Bu günleri yaşamak çok zor.
Ben gerçekten çok yıprandım 3 aşılama 1 tüp bebek. Ama sonra diyorum yaşanacakların önüne geçilmiyor malesef yaşamamız gerekiyormuş ve bizde yaşıyoruz. Kaderimizde bu şekilde hamile olmak varmış. Ne yapalım bebişmiz gelsinde biz herşeye katlanırız yeterki sağlıklı bir şekilde kucağımza alalım.
O yüzden kafaya takmamaya çalış biliyorum çok zor ama hep diyoruzya hakkımızda hayırlısı olsun diye. Sürekli bunu diyip sabırla beklemekten başka yapabileceğimiz bişey yok malesef.

canım haklısın..ah bi söz geçirebilsem şu beynime..beni çok yoruyo..düşünmeden durmuyo..neyse canım beni boşver şimdi sana öyyyle sevindim ki canım anlatamam yaa..allah bozmasın...evet sen baya yıpranmıştın..inşallah kurtarmışsındır be tatlım innnnşallhhh

bugün anneme gitcem iftara ..yol üstünde test yaptırabilceğim bi yer görürsem belki yaptırr v e bu yorucu düşüncelerden kurtulurum:)

bugün anneme gitcem iftara ..yol üstünde test yaptırabilceğim bi yer görürsem belki yaptırr v e bu yorucu düşüncelerden kurtulurum:)

Aaa evet canım yapabilersen yaptır valla kafandaki soru işareti gitmiş olur. en azından iyi kötü ona göre hareket edersin.
Böyle beklemek insanı çok yoruyor. Bende şimdi nasıl pazartesi nasıl olacak diye bekliyorum.
Bence evde durma insan yalnız durunca dahada kötü oluyor hep aynı şeyleri düşünüyorsun. Hemen git kafan dağılsın.

ya kızlar şimdide çok korkuyorum ya değerim artmazsa diyee offf offf kafayı yiyecem ben galiba. Bu bebiş doğmadan bana rahat yok galiba. Her zaman kafaya takacak bişey buluyorum galiba.

godes canım ne kadar sevindim anlatamam. biliyordum içimden hiç olumsuz birşey geçmemişti.evde değildim hala da değilim seni çok merak ettim şu an cep telefonundan bağlanıyorum seni merak ettiğim için. değerin katlanacak şimdide bunla kendini yorma artık bebeğin seninle bunun tadını çıkarmaya bak. kendine ve bebeğimize iyi bak. çok sevindim canım anlatamam. seni çok çok öpüyorum.

goooodddeeeeeessssss kutlarım değerin ii inş .yarın kat kat artacak çok sevindim yaaa
allah gönlünün muradını verdi bizim içinde dua et tatlım ayyy gelsin :ecrin_bebek:

ayyyyy canımmmm yaaaa inanılmaz çok sevindim, biliyorsun burda hepimiz kader arkadaşıyız ve birimiz hamile kalınca hepimiz o sevinci en iyi şekilde anlıyoruz. seni tebrik ediyorum godescim, artık bebeğin seninle allahın izniyle, gerçekten bunun tadını çıkar, naz yap, şımar... sen bunu çok hak ettin allahım bebeğini sağsağlim dünyaya getirmeni nasip etsin, allah sizi nazarlardan korusun arkadaşım:CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv::ecrin_bebek::ecrin_bebek::ecrin_bebek:

canm benim çok teşekkür ederim ama yarım tam kesinleşecek bakalım değerim 2 ye katlanacakmı umarm katlanaır. henüz ben sevinemiyorum yarın bir aksilik çıkarsa çok üzülmiyim diye.
hakkımızda hayırlısı olsun ne diyim.

goooodddeeeeeessssss kutlarım değerin ii inş .yarın kat kat artacak çok sevindim yaaa
allah gönlünün muradını verdi bizim içinde dua et tatlım ayyy gelsin :ecrin_bebek:

inşallah dediğin gibi kat kat artar canım. O kadar çok zor günler geçirdim o kadar çok negatif sonuç aldımki hala inanamıyorum sanki bu günleri görmek bana mucize gibi geliyor.
İnşallah yarın güzl haberler veririm size

canım evet ya birbirimizden aldığımız kötü haberle üzülüp iyi haberle seviniyoruz. Sanki kendi başımıza gelmiş kadar içten.
İnşallah bende yarın güzel haberi veriririm size değerim çok güzel katlanmış olur.
Sonrada arkamda sizler gelirsiniz inşallahhhhhhh....

inşallah canım güzel haberlerini bekliyoruz. amin darısı benim ve tüm isteyenlerin başına olur inşallah. godescim bir de tam olarak ne kadara mal oldu senin bu tüp bebek herşey dahil. memorialda olmuştun değil mi?

canım ben gayrettepe metropolitan florance nightingale da herşey dahil 6500 mal oldu. Şuan benim yaptırmış olduğum doktor ve ekibi ay başı itibariyle başka bir tüp bebek merkezine geçtiler. IVI tüp bebek diye bir yer ama oranın fiyatlarının biraz daha pahalı olduğunu duydum.

hımmm ben seni memorilda yaptıdığını hatırlıyordum canım. anladım gerçi kısmet işi nerde yaptırırsan yaptır olacağı varsa olur. hepimizin hakkında hayırlısı olsun inşallah. hadi yarına güzel haberlerini bekliyoruz tatlım.

of kızlar sabahın köründe uyandım. Çok heyecanlıyım ya. Saat 12:30 kan vereceğim daha çok var yaa. Allah bana sabır versin valla. Daha 5 saat var evden çıkmama

of kızlar sabahın köründe uyandım. Çok heyecanlıyım ya. Saat 12:30 kan vereceğim daha çok var yaa. Allah bana sabır versin valla. Daha 5 saat var evden çıkmama

godesim benim napıyosun yaw heyecan doruktadır eminim...geçsin şu saatler yawwww....:)inşallah değerin katlanmıştır tatlım yaa..gelsin bebişimizzzzzz:ecrin_bebek:

ben de okuldayım şu an..hala adet olmadım ama zaten adet günüm bugün yada yarın:)...ama tabi ben bu son 5 6 günü kendime zehir etmeyi başardım:)test de yaptıramadım...nesse

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…