Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

oh be canım içim rahatladı rabbim bozmasın inşallah..sabret ailene haber vermek için çarşamba testinden sonra yani bayramda sölersin rtık çifte bayram yaparlar..keseye kadar kim beklicek kızz:)

bu arada sevgili arkadaşlar saat 18 00 itibariyle ben de adet olmuş bulunmaktayım..vatana millete hayırlı olsun..ilk defa gözümden yaş gelmedi.katılaştım artık,taş kestim..son bir haftayı kendime zehir ettim.çok kızıyorum kendime..gerçi kızsam ne kızmasam ne...

bu kadar çok hayal kurma diyorum kendime dinletemiyorum..artık bu ayın hayalleri bitti kara kara düşünceleri kaldı...

hiçbir zaman anne olamıcakmış gibi hissediyorum,işte şimdi ağlıyorum...

üzme kendini canım ya, Allah sabr versin, herşeyin zamanı var gerçekten, bak biz 6 yıl boş boş oturduk, çok şükür ilk denemede hamile kaldım. sanada bir vesile lazım bence, biraz ara ver ya da yöntem değiştir canım, kendine iyi bak

canım lütfen öyle düşünme. Bende senin gibi düşünüyordum asla anne olmayacağım diye aileme torun veremeyeceğim diye kendimi yiyip bitiriyordum. Biliyorsun ne kadar uğraştım ne kadar mücadele ettim ve halada mücadelem devam ediyor. Ama ne yaptım aşılama yapacaktım 4. kez son anda karar değiştirdim ve tüp bebek doktorumun yanına gittim. Benimde hamile kalmam için tüp bebek yaptırmam gerekiyormuş bu vesile oldu.
Emin ol seninde olacak canım demekki zamanı gelmedi. Gülümcüm ne güzel yazmış biraz ara ver yada yöntem değiştir diye. Eminim bebeişin gelecek canım.
Seni çok iyi anlıyorum karamsar olmanıda çünkü hepimiz yaşıyoruz ama şuna inanmam lazım herşey kader kısmet işi.
İnşallah en kısa zamanda bebişine kavuşursun canım.

oleeeyyyyyyyyyyy çokkkkkkk sevindim tatlımmmm seni tekrar tebrik ediyorum:teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey: allah kalbine göre versin inşallah. her şey daha güzel olaacak allahınn izniyle. ayyyy godesss ben hayatta duramam kızz var yaa hemen anneme kayınvalidemlere söylerdim :))))))) bir de bayram öbür gün ne kadar çok sevinirler:ecrin_bebek::ecrin_bebek::ecrin_bebek: bence annenlere söyle ama tembihle şimdilik kimseye söylemeyin kesesi görülmeden falan de. dediğim gibi ben hayatta duramazdım bunca uğraşmadan sonra. neyse canım tabiki herkes farklı sen kendin nasıl istersen. çokkkkkk iyi bak kendine ve bebişine oyyyyy canım benim maşallah sizeee:CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv::ecrin_bebek::ecrin_bebek::ecrin_bebek:

Gosescim ilk sayfaya kendinide eklesene iklim yok gerçi ama ekliyebiliyormusun?

ay canım benim birde bana sor içim içimi yiyiro söylememek için. Bir çarşamba günü gelsin değerim gene güzel bir şekilde katlanmış olsun bende söyleyeceğim. Bu gün anneme gidecektim oturmaya ama ağzımdan kaçırırım dayanamam diye gitmedim. Birde başımda kocam var tabi söylemeyelim kimseye sonra olumsuz bişey olur üzülürler diyip beni engelliyor.
Sonrada diyorum bu kadar sabretmişim biraz daha sabrederim herhalde.
İyi dileklerin için çok teşekkür ederim tatlım.
Darısı sizin başınıza valla. En kısa zamanda yaşarsınız inşallahhhhhh
:ecrin_bebek:

amin canımmm ne olur dualarında bizide unutma:CüvCüv::ecrin_bebek:

Günaydınlar nerelerdesiniz kızlar?
Dün hastanedeydim, bebişimizi gördük, hop hop zıplıyordu, 56mm olmuş boyu, eşimi görmeliydiniz şoka girdi. öyle hızlı hareket ediyorduki bizim ufaklık eşim dra normal mi bu kadar hareket etmesi diye sordu hayretle.... çok tatlıydı ya ikimizde böyle ağzımız açık kaldık. cinsiyeti iki hafta sonra falan belli olur dedi dr. belli olsada alışverişe başlasam ya kendimi zor tutuyorum.
Godescim sen naptın, bugün yine test yaptırıcaktın galiba sonucu yazarsın. aramızda tam 2 ay var galiba senin bebiş mayısta doğucak İnşallah, güzel sonuçlarla gelirsin umarım tatlım.

godescim bugün inş . değerin artar canım çok seviniyorum senin böyle heyecanla beklemen bizi bilgilendirmen çok güzel bayram hediyen olacak inş. bu bebiş:ecrin_bebek:

ayyy çok güzel yaa ..harika yani ..hayal bile edemiyorum bu anlattıklarını kendimde biliyo musun gülücüm..maşallah maşallah çok güzel
böyle umut oluyosunuz bize de..

kızlar bu arada bende biraz önce doktordan geldimadetin 3. günü ya.aşılamaya başlıyoruz bu ay yine yeni yeniden..ve bir umut daha:)insan kendini ne çabuk toparlıyo şaşılacak şey doğrusu.. hiç kistim kalmamış 3 yumurtadan çatlatma iğnesi olmadığım halde ona çok sevindim işte..yine bugün klomene başlıyorum hadi hayırlısı bakalımm

kızlar be geldim ama çok kötüyüm değerim çok az artmış. yani 8o'den 104 çıkmış sadece. Doktorum negatif diye kesin bişey diyemeyiz ama bellide olmaz cuma günü tekrar kan testi yaptır ona göre netleşir dedi.
Şuan acayip kötüyüm acayip ((((

canım dur bakalım dur daha noluyo.tam iki gün olmuş muydu kan vereli godescim..inşallah sıkıntı olmaz hayatım yaa..anlıyorum şu anda seni canımya kıyamam başka ne dedi doktor kesin iki katı artması gerekiyo mu acaba

ah godesim benim öle dua ettim ki sana..rabbim hayırlısını versin die..ne kadar canını sıka desem de sıkacaksın şimdi biliyorum.çünkü bende senin yerinde olsaydım bende telaş olurdum çok.şimdi bu iki gün nası geçcek die.....dur bakalımm belki senin bünyende bu şekilde oluyodur artş sonuçta bünyeye göre çok değişiyo biliyosun..rabbim hayırlısını versin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…