Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
ne gülüyon iklimcim komik bişeymi dedim yahu. Sağlığınıza yazık doğacak olan bebeğinize yazık. Şimdiden bırakınki sonradan zor olmasın

Valla eşimde sigara içiyordu ama sadece balkonda ve mutfakta içiyordu. Dedimki bak çocuk olunca oralardada içemeyeceksin. Sonra sürekli ellerini yıkayacaksın falan dedin korktu ve 5 aydır içmiyor bıraktı sigarayı :)))) evimde kokmuyor artık

ah bibırakabilsek şu zikkımi kim istemez bırakmayı

Canım bebişleriniz için bir sürü acıya strese katlanıyorsunuz. Bir sürü şey yaşıyoruz. O kadar güçlüyüzki hepsine dayanıyoruz. Biir sigarayamı bırakamıyacaksınız. Yapmayın istedikten sonra bizim yapamayacağımız şey yookkk

haklısında işte ben hamile kalınca zaten allaha sözüm var bırakmazsam günah mecbur bırakıcam

ohh çay iyi geldi valla içim ısındı ev buz gibi bi yaz gelemedi gitti

iklimcim bende senin yazmış olduğun yemek tariflerine bakıyordum. şu fincanda keki merak ettim valla

iklimcim ben 2 gündür giremiodum yeni okudum. çok üzüldüm senn için ama hayırlısı. bak ben tam 15 gün bekledim. ama biliosun olmadı. adet olmadığım için de kesin gözüyle bakıodum. sonra yıkıldım tabi. belki bi daha ki aya aşılaman tutacak. her şeyde bi hayır var unutma. belki aynı anda hamile kalırız. arkadaşların dediği gibi incir kürünü muhakkak yap. sanki içtiğimiz ilaçlar çok daha iyi mi. ben bi yerde sütle yaptıklarını da okumuştum. nette araştır. incir le hamile kalan çok. hem bebişlerimiz bi gün gelecek ben biliorum. sadece bizimkiler biraz nazlı.........

iklimcim ben 2 gündür giremiodum yeni okudum. çok üzüldüm senn için ama hayırlısı. bak ben tam 15 gün bekledim. ama biliosun olmadı. adet olmadığım için de kesin gözüyle bakıodum. sonra yıkıldım tabi. belki bi daha ki aya aşılaman tutacak. her şeyde bi hayır var unutma. belki aynı anda hamile kalırız. arkadaşların dediği gibi incir kürünü muhakkak yap. sanki içtiğimiz ilaçlar çok daha iyi mi. ben bi yerde sütle yaptıklarını da okumuştum. nette araştır. incir le hamile kalan çok. hem bebişlerimiz bi gün gelecek ben biliorum. sadece bizimkiler biraz nazlı.........

kız olursa adını naz nazlı gibi bişi koyucam karar verdim :KK70:
haklısın seninki daha zor bekleyiş var ucunda benimse elimde patladı ne ileri ne geri kalsım öyle canım bende inanıyorum ama hiç üzgün değilim nedendir bilmem hayırlısı buymuş üzülmeyelim canım inşallah sonraki aya inciri düşünmem lazım cnm

bilmiyorum kahverengı ped koydum bakalım bı yakınaaımda kurandaydım agrım vardı baktım kahve rengı ped koydum onada vurmus cogaloıcakmı herald eole gorunuyo eşim cok uzulıcek ben cıktım yatıcam bys kızlar bana dua edın

bilmiyorum kahverengı ped koydum bakalım bı yakınaaımda kurandaydım agrım vardı baktım kahve rengı ped koydum onada vurmus cogaloıcakmı herald eole gorunuyo eşim cok uzulıcek ben cıktım yatıcam bys kızlar bana dua edın

üzülme canım olmadıysada buda bi hayır unutma öptüm görüşürüz cnm

X