Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
bu arada sinem yok inşallah adet olmamıştır yaaa eyvahedigeldismile

makineden bulaşıkları alıyım yenilerini koyuyum bide karnımı döyuruyum öğle yemeği yemedim çok açım görüşürüz işim bitince mucukladımm kızlar

makineden bulaşıkları alıyım yenilerini koyuyum bide karnımı döyuruyum öğle yemeği yemedim çok açım görüşürüz işim bitince mucukladımm kızlar

Hadi doyurda gel bakalım.
Evet sinemmmmm nerelerdesin. Yoksa kaynananmı çağırdı gene yaaa

kızlar ilaç kullanırken kür kullanmak olumsuz bir etki yaratmasın mı. ben soğan kürüne başlamıştım. ama aşılamaya karar verince bıraktım.

Cicvir cim arı sütünün doğalını bulmak çok zor. Piyasada satılanlar saf arı sütü değil. Orjinalini bulmakda çok pahalı. :)
EWEWT CANIM HAKLISIN SONUCTA SAF ARI SÜTÜNÜN ASLINI ACABA NERDEN BULURUZ OLSUN AMA İYİ GELİRMİŞ.BENİM EŞİMİN SPERMLERİ HAREKETSİZ Bİ KAÇ GÜN ÖNCE DOKTORUMA SORDUM BU ARISÜTÜ BAL POLEN KARISIMINI.ODA TAVSİYE ETTİ.ÖZELLİKLE POLEN ERKEKLERDE SPERM HAREKETİNİ ARTIRIYOMUS...EŞİNE SABAHLARI VEREBİLİRSİN DEDİ.BEN DOKTORUMA ARASTIRDIGIM COGU SEYLERİ SORARIM BİRTEK ARI SÜTÜ VE POLENİ TAVSİYE ETTİ..
(BİDEEE SÖYLEMESİ AYIPTIR,CİNSEL İSTEĞİDE ARTTIRIYORMUŞ :))) hihoyyyt
sırnaşık şey

EWEWT CANIM HAKLISIN SONUCTA SAF ARI SÜTÜNÜN ASLINI ACABA NERDEN BULURUZ OLSUN AMA İYİ GELİRMİŞ.BENİM EŞİMİN SPERMLERİ HAREKETSİZ Bİ KAÇ GÜN ÖNCE DOKTORUMA SORDUM BU ARISÜTÜ BAL POLEN KARISIMINI.ODA TAVSİYE ETTİ.ÖZELLİKLE POLEN ERKEKLERDE SPERM HAREKETİNİ ARTIRIYOMUS...EŞİNE SABAHLARI VEREBİLİRSİN DEDİ.BEN DOKTORUMA ARASTIRDIGIM COGU SEYLERİ SORARIM BİRTEK ARI SÜTÜ VE POLENİ TAVSİYE ETTİ..
(BİDEEE SÖYLEMESİ AYIPTIR,CİNSEL İSTEĞİDE ARTTIRIYORMUŞ :))) hihoyyyt
sırnaşık şey

O zaman güvenilir bir yer bulmak lazım araştırma yapıp. Doktorum eşim için proced plus vermişti. 20 milyon ileri haraketli sayısı 1,5 ay sonra 37,5 milyon oldu. Tavsiye ederim. Biz çok memnun kaldık

kızlar ilaç kullanırken kür kullanmak olumsuz bir etki yaratmasın mı. ben soğan kürüne başlamıştım. ama aşılamaya karar verince bıraktım.

sanmıyorum canım doğal şeyler bunlar kötü bi etkisi olacağını sanmam aksine ii gelebilir benim gibi guclubacismile

yumurta çatlatıcı ve kolay hamile kalma
yarım litre kaynamakta olan klorsuz suya onbeş-onaltı adet kuru inciri ilave ediniz ve yirmi dakika ağzı kapalı olarak kaynatınız. Yirmi dakika tamamlandıktan sonra ılımasını bekleyiniz. ılıdıktan sonra süzülür. üçe veya ikiye bölerek öğünlerden on-onbeş dakika önce aç karına içilir. Bu kürün uygulaması,

2x21u+7a

u; 21 gün uygulanır
a; 7 gün ara verilir

şeklindedir. Bu formülün anlamı, iki defa yirmibir gün uygulanır ve her yirmibir gün tamamlandığında yedi gün ara verilecektir. Toplam uygulama süresi kırkiki gündür. Uygulama sürelerine yedi günlük aralar dahil değildir. Her defasında günlük hazırlanması gerekir. Kuru incirleri bir kere koparıp veya bıçakla bir kez kestikten sonra kaynamakta olan suya ilave ediniz. Kuru incirlerin dışında beyaz pudrası var ise, soğuk su altında önce yıkayıp sonra ilave ediniz.

Canım netten kopyalayıp yapıştırdım burdakinin aynısı ok. Alkisalkisalkis
canım peki buna ne zaman baslıyosunuz.adet oluncamı?

amin canım....
Aysad cım biraz bahsedermisin yumurta geliştirici olarak ne kullanmıstın?catlatma iğnesi?veasılamandan sonra doktorun herhangi bir ilaç vermişmiydi;?

slm arkadasım ben 10 gün menegon kullandım sonra 2 gün sonra ovırelli çatlatma iğnesi kullandım ve sabah 12 de aşı oldum aşıdan sonra progesteran ve kan pıhtısı iğnesi kullnıyorum dün 11 gündü kan testi yaptırdım 145.6 çıktı bu kadar ve doktor pazartesiye kadar bekle tekrar yapalım yükselip yükselmediğine bakacak

sen bu ay bekle ayol aşılamayı yaptırmışsın işte tuttacak belki hiç gerek kalmayacak kızz :emir_bebek:

Aysadcım progesteran ve kan pıhtısı iğnesi niçin verdi doktor. Bana öyle bişey vermedide. Sormuştym rahim duvarı ince olanlar için ilaç veriyorum demişti. Acaba onun içinmi verdi doktor.

slm arkadaşlar
bende ayın 19 da aşılama oldum ve dün kan tahlili yaptırdım ve sonuıç145,6 çıktı daha aşılamayı yaptıralı 12 gün oldu sizce nasıl bi sonuç

cnm şimdiden gözün aydın. büyük bi ihtimalle bebeğin snnle.ilk aşılaman mıydı.iğne mi kullandın ilaç mı.

cnm şimdiden gözün aydın. büyük bi ihtimalle bebeğin snnle.ilk aşılaman mıydı.iğne mi kullandın ilaç mı.

menogon vyryldu 10 gün canım ve oviretti aşılama iğnesi vuruldu allh herkese nasip etsin inşaallah benimle beraberdir

X