Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
süperrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
ay çok mutlu oldum canımmmmm çok şükürler olsunnnnnnnnnnnnnnnn
:teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey:

eee ne zxaman belli oldu bizde meraktan ölüyorduk kaç çıktı değerin hadi söyle süper yaaaaaaa

bugün topiğimiz şenlendi bu güzel haberle

Çok şükür şeytanın bacağını kırdık

yok ya şifreli değil, cepten giriyorum ondan yarısı çıkmamiş yazdıklarımın

sagol canım darısı başına. Cmrtsi idrar testınde ikinci çizgiyi gördük. Pazar günüde kanda 88,84 cıktı. Bugün 2. Kez bakılıyor. İnşallah 2ye katlarsa kesınleşecek

sagol canım darısı başına. Cmrtsi idrar testınde ikinci çizgiyi gördük. Pazar günüde kanda 88,84 cıktı. Bugün 2. Kez bakılıyor. İnşallah 2ye katlarsa kesınleşecek

katlanacak inşallahhh tatlım. Bizede söyle sonucu tamammı.
İnaşşalaah bende ilk tüp denememde böyle güzel sonuçlanır.

inşallah canım, yarın yazarım sonucu, kaçıyım ben artık, hastaneye gıdıcem, ALLAH yardımcın olsun olumlu düşün senin içinde sürec başladı.

inşallah canım, yarın yazarım sonucu, kaçıyım ben artık, hastaneye gıdıcem, ALLAH yardımcın olsun olumlu düşün senin içinde sürec başladı.

tamam tatlım seni kocaman öpüyorum.
Olumlu düşünüyorum canım eğer tutmasındaki tek püf noktası buysa

canım gözünaydın çok sevindim. senin sonucunun pozitif olacağı hep içime doğuyordu.
Allah tamamına erdirsin.

inanmıyorumm süperr hayırlı olsun çok sevindiimm yyy heyecan yaptım şimdi darısı isteyen herkeze olsunn allah sağlıklı hayırlı etsin bak erkek gibi geldi bana hayırlı uğurlu olsunn
haydin halaya lilililili
:sm_cool::sm_cool: hihoyyyt :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: Şeniz Şeniz :sm_cool: :sm_cool: :sm_cool: hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt :CüvCüv: :CüvCüv:

hihoyyythihoyyythihoyyythihoyyythihoyyythihoyyythihoyyythihoyyythihoyyyt

gülücüm hamile haaa

işlerimi bırakıp geldim oleyyy beeee

:ecrin_bebek::ecrin_bebek:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…