Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
lucrini reglin 21. günü veriyorlar işte. Tam niye bilmiyorum o kadar detaylara girip kafamı bulandırmak istemiyorum. veriyor kullanıyorum işte :)))
İnşallah bu ay olur bizim doktorun istatistiklerine %47 tüp bebek tutma olasılığı bugüne kadar yaptırkları tüp bebeklerin tutma yüzdesi.
Bence gayet iyi yarı yarıya nerdeyse. belki bende o yüzde içine denk gelirim dime ama..

veriyolar kullanıyoruz işte desene :))
evet çok iyimiş yarı yarıya inşallah bende sana karşı bu aya büyük umut var inşallah boşa çıkmıycak sen kafanı rahat tut cnm .bence denk gelirsin o yüzdeye Şeniz

veriyolar kullanıyoruz işte desene :))
evet çok iyimiş yarı yarıya inşallah bende sana karşı bu aya büyük umut var inşallah boşa çıkmıycak sen kafanı rahat tut cnm .bence denk gelirsin o yüzdeye Şeniz

ayy ağzından bal damlıyor çok sağol tatlım inşallah hepimiz bu ay hamile kalırız ne güzel olur vallaaa.
:teytey::teytey::teytey::teytey: ay düşününce bile acayip mutlu oldum.

elfkaya nerdesiinnopuyorumnanaktan

[QUOburda öğretmenimmmbilmiyorumkismileTE=godes;14216042]ayy ağzından bal damlıyor çok sağol tatlım inşallah hepimiz bu ay hamile kalırız ne güzel olur vallaaa.
:teytey::teytey::teytey::teytey: ay düşününce bile acayip mutlu oldum.[/QUOTE]

hepberaber halayaaaa hoppaaaa gelsin bebişlerrrr:teytey::teytey:

[QUOburda öğretmenimmmbilmiyorumkismileTE=godes;14216042]ayy ağzından bal damlıyor çok sağol tatlım inşallah hepimiz bu ay hamile kalırız ne güzel olur vallaaa.
:teytey::teytey::teytey::teytey: ay düşününce bile acayip mutlu oldum.

hepberaber halayaaaa hoppaaaa gelsin bebişlerrrr:teytey::teytey:[/QUOTE]

gelsin gelsin nufus patlaması olsun :))))

kızlar kaç tane çocuk düşünüyorsunuz

ben valla bir tane olsun yeter diyorum şimdilik belki sonradan olursa 1 tane daha yaparım o kadan

ya kızlar bişey sorucam bu iğnelerle birlikte bende incire başlasammı. Yada gerek yokmu. Zaten bir sürü iğne olucam falan.

bu arada kızlar söylemeyi unuttum cuma günü ahukushla tanıştım hastanede :))) Çok şeker biri. Onu tanıdığıma çok mutlu oldum. Çok sıcak ve candan biri.

X