Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
ahanda kaçtı iklim şutarafagitti

Son düzenleme:
Neyse müsait olunca yazar zaten. Belki önemli bir işi çıkmıştır. Bişey sorucam benim nikim yanında eklemiş olduğum foto görünmüyor niye acaba bir yerde yanlışmı yapıyorum.

Neyse müsait olunca yazar zaten. Belki önemli bir işi çıkmıştır. Bişey sorucam benim nikim yanında eklemiş olduğum foto görünmüyor niye acaba bir yerde yanlışmı yapıyorum.

profilinde var resim ama burda gözükmüyo kullanıcı panelinden avatar seç kendine canım

günaydın kızlarr
dün gece kavga biraz daha uzasaydı bugun yoktum burda akşam saat ikiye kadar tartıştık eşimden hiç duymadığım şeyleri duydum bende herseyimi hazırladım gidiyordum bugun annemin evine. ama sonra özür diledi bilmiyorm gitsemmi o işteyken geldiğinde göremesin beni ama gidersemde bi daha dönmem ki :1no2:

ay canım aynı ben olmuşsun geçen hafta aynısını yaşadım gittim ben ama noldu mecbur döndüm Çok üzgünüm çoook

kızlarrr gittim geldim ve sonuç fena
yumurta oluşmuştuya geçende aynı boyutta duruyo kıpırdamamış bile hiç büyüme yok iğne vaktide geçti artık diye dr bu ayda iptal dedii :KK43:(
adet ol gel bu sefer günde 2 kere vuruncan dedi

susmasanıza kızlar bişi deyin :sinifsinif:
üzülme tatlım ya(biliyorum desemde demesemde üzülüyorsun)....bak bi dahaki ay 2 tane vurulursun iğnelerini daha güzel gelişir yumosların .ne kadar iyi gelişirse ihtimalde yüksek olur....

X