Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
rejimmi yapıyon bakim. bende bugün başladım. Hani daha 1 ay varya o zamana kadar 3-5 kilo verim diyorum sonra hamile kalınca rejim yapmam dime ama :roflol:

yok cnm istemiyo bişicik bi kiraz yiyorum abartarak hemde annemde tutturmuş hamilesin zorla bugün test yaptırdı tabiki negatif çıktı üzülmedim de neyse..
1 aya 3.5 kilo verirsin afferim kıs sonra rahat edersin sırnaşık şey

he sende haklısın zor olur yapma boşver ama herif ister :roflol:
kıyamam niye mölüyon boşver sonraki aya kısmet niye sıkıyosun canını ya senden değerlimi boşveeeerrrr kafamçokkarıştı kızma ama aslında öyle ya eşlerimizle aşk yaşıyorken bebekte neymiş :tomato::tomato: bana
Banada öyle diyorlar. Evliliğin tadını çıkar diyorlar. Eşime deli gibi aşığım o ayrı ama bebişin aşkıda başka olur dimi ama..

he bana da süleyin bende kararsızım patlıcanım var

patlıcanmı offff çok severim karnıyarık yap.
benim kocam hiç yemiyor patlıcan 4,5 yıldır evime patlıcan girmedi. Bende bayılırım hep anacığımdan istiyom oda bana yapıyor sağolsun.

kocam evde olduğu için akşamdan yapıyom yemekleri. Gündüzde yesin diye ama benim akıllı kocam yaptıklarımı yemiyor. Niye yemedin diyorum bitmesin akşam birlikte yiyelim diye yemedim diyor deli yaa

patlıcanmı offff çok severim karnıyarık yap.
benim kocam hiç yemiyor patlıcan 4,5 yıldır evime patlıcan girmedi. Bende bayılırım hep anacığımdan istiyom oda bana yapıyor sağolsun.
karnıyarık hımm bizde çok severiz eşim bide kızartmasını yer başka yemez.

canım bende merçimek çorbası, mantalı tavuk sote, bulgur pilavı eve gidim birde cacık yapcam.

menünü beğendim uyumlu cacıkta on numara ama benimki sevmez :1no2:
ay patlıcanı kızartıyım yeşil mercimek yapim eşim bayılıyo yeşil mercimek yemeğine havuçlu patatesli cokacimcoookcokacimcoook
yanına pilav var dünden içecekte ayarlanır hım tmmdır :)

kocam evde olduğu için akşamdan yapıyom yemekleri. Gündüzde yesin diye ama benim akıllı kocam yaptıklarımı yemiyor. Niye yemedin diyorum bitmesin akşam birlikte yiyelim diye yemedim diyor deli yaa

artık düşüncedenmi yoksa zorda gelmiş olabilir ısıt bilmemne ekmek arası daha kolay :KK1:

karnıyarık hımm bizde çok severiz eşim bide kızartmasını yer başka yemez.

menünü beğendim uyumlu cacıkta on numara ama benimki sevmez :1no2:
ay patlıcanı kızartıyım yeşil mercimek yapim eşim bayılıyo yeşil mercimek yemeğine havuçlu patatesli cokacimcoookcokacimcoook
yanına pilav var dünden içecekte ayarlanır hım tmmdır :)

evet süper işte menü.
Bak patlıcanı hiç şöyle kızarttınmı. Halka halka kes bir yerde yumurta ve bol karabiberi çırp. Önce yumurtaya sonra una bula ve kızart sonra yoğurtlu sarmısaklı yeee mütiş oluyor valla. yazarken bile ağzım sulandı.

evet süper işte menü.
Bak patlıcanı hiç şöyle kızarttınmı. Halka halka kes bir yerde yumurta ve bol karabiberi çırp. Önce yumurtaya sonra una bula ve kızart sonra yoğurtlu sarmısaklı yeee mütiş oluyor valla. yazarken bile ağzım sulandı.

denemedim cnm ben direk kızartıp yoğurtluyorum sarmısakta hımm
ama senin dediğin gibi yapıyım bakalım önce halka halka kesim yumurtayı çırpıyım yumurta un hımm deniycem sonucu yazarımm saol cnm iyi oldu valla ben balığı bu şekilde yapıyorum ama patlıcanada bi deniyim
aynen sulandı ağzım resmen :smiley-cool:

yok yok zor gelmez ona. ısıtır yapar falan. Bitmesin diye yemiyormuş sanki 2 kaşık yemek yapıyorumda. Deli işte.

ama doğru seninkinin elinden iş geliyodu alkisalkisalkis
kıyamıyo beraber yiyelim diyo ama oysaki sen ona göre ayarlayıp yapıyosun düşünceli erkek seninki kıymetini bil alkisalkisalkis

X