Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Ayyy Canlar ne güzel ya.. Bi heyecan gelmiş topiğe. ıklim Aşılama yaptırcak. Godes Cuma doktora gidecek. Ahuda doktora gidecekti Cuma günü. Aren Aşılama sonucu bekliyor. Bende haftasonu adet olmam diye bekliyorum inşallah. Haftasonu hepimiz içinde güzel haberler getirsin inşallah Canlarım. Ama malesef girip bakamicam.. Heyecandan çatlarım artık gelene kadar.. akannehir

biran önce tedaviye başlasak be canım dime böyle beklemek çok sıkıcı

evet canım yaa ne olucaksa olsun başlayalım vallahi benim son 9.10 günüm kaldı 6 güne adet olsam 2.günü gidicem off var daha :sinifsinif:
seninde çok kalmamıştır

ayy herkeşlerde tatlı bi telaş var ne güsell
bende istiyommm :sinifsinif:

tmm cnm teşekkür ederim sen nasısın görüşemedik kaç gün özledim seni

bende seni çok özledim canım benim. Sen adet tagini bekliyon sonra iğne olucan sonra aşılama. Ya ben off benim daha fazla var. Cuma doktora gidicem ilaç verecek 10 güne yakın onu kullanıcam sonra regli olucam sonra iğnelere başlayacağım artık ne kadar sürer bimiyorum 8-9 günde o sürer sonra yumurta toplanacak. Sonra transfer bak tatlım yaz yaz bitmiyor :)))))

Ayyy Canlar ne güzel ya.. Bi heyecan gelmiş topiğe. İklim Aşılama yaptırcak. Godes Cuma doktora gidecek. Ahuda doktora gidecekti Cuma günü. Aren Aşılama sonucu bekliyor. Bende haftasonu adet olmam diye bekliyorum inşallah. Haftasonu hepimiz içinde güzel haberler getirsin inşallah Canlarım. Ama malesef girip bakamicam.. Heyecandan çatlarım artık gelene kadar.. akannehir

ah canım kıyamam sana sen nereye gidiyosun hayırdır cnm inş adet olmassın halayını çekeriz canım ya Şeniz inş hepimize uğur getirir bu hafta sonu

Ayyy Canlar ne güzel ya.. Bi heyecan gelmiş topiğe. İklim Aşılama yaptırcak. Godes Cuma doktora gidecek. Ahuda doktora gidecekti Cuma günü. Aren Aşılama sonucu bekliyor. Bende haftasonu adet olmam diye bekliyorum inşallah. Haftasonu hepimiz içinde güzel haberler getirsin inşallah Canlarım. Ama malesef girip bakamicam.. Heyecandan çatlarım artık gelene kadar.. akannehir

eevet canım herkezde bir telaş var valla. Böyle güzel oluyor ama. Öbür türlü boş boş beklemek çok sıkıcı.
Belki senden ilk güzel haber gelir. Valla ne güzel süpriz olur. Şok oluruz hepimiz. İnşallah yaaaa.:Saruboceq:
:ecrin_bebek::emir_bebek::CüvCüv::nazar:

ah canım kıyamam sana sen nereye gidiyosun hayırdır cnm inş adet olmassın halayını çekeriz canım ya Şeniz inş hepimize uğur getirir bu hafta sonu
Canım Karabüke eşimin Memleketine gidicez bi on gün kalırız herhalde. ınşallah Adet olmam Tatlım ya. Halayda çekeriz göbek de atarız inşallah.. :emir_bebek:

ayy herkeşlerde tatlı bi telaş var ne güsell
bende istiyommm :sinifsinif:

Canım miniğim benim kendini nasıl hissedeceksen öyle yap canım. Eğer doktora giderek tedaviye başlamak seni mutlu edecekse hiç durma. Önemli olan psikolojin.

kaydirigubbakcemile3

nbr cnm
sen kaç kere aşılama yaptırdın kız benim ilk olucekk guclubacismile :çok üzgünüm: tabi tutarsa artık heyecan var bi yok eh işte sen ne zamana tedavi düşünüyosun

2 aşılama canım
tedaviyide düşünüyorum ramazandan sona :sinifsinif:

12 temmuz
13 temmuzda kocamın doğumgünü
ahh ne güsel olurdu ona HAMİLEYİM haberini verebilsem :çok üzgünüm:
Hmmm benimde 11 Temmuz ama benim günü gününü tutmuyor. Bir gün erken oluyorum bir gün geç oluyorum. Yani hemen hemen aynı tarihlerimiz. Birde bakıyormuşsun hamileymişiz :emir_bebek:
Valla ben çok çalıştım bu ay.. :KK1: Ööööggg geldi artık...

X