Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
denemedim cnm ben direk kızartıp yoğurtluyorum sarmısakta hımm
ama senin dediğin gibi yapıyım bakalım önce halka halka kesim yumurtayı çırpıyım yumurta un hımm deniycem sonucu yazarımm saol cnm iyi oldu valla ben balığı bu şekilde yapıyorum ama patlıcanada bi deniyim
aynen sulandı ağzım resmen :smiley-cool:

ama karabiberi sakın unutma bolca koy. Benim yengem var alman kendisi bir yaz bize geldi ve bunu yaptı bize hepimiz acayip beğendik. O günden sonra hep yaparız.
İnşallah sizde beğenirsiniz.

ama doğru seninkinin elinden iş geliyodu alkisalkisalkis
kıyamıyo beraber yiyelim diyo ama oysaki sen ona göre ayarlayıp yapıyosun düşünceli erkek seninki kıymetini bil alkisalkisalkis

bazen çok uyuz olsamda biliyorum kıymetini :)))))))))))
Bu arada kızartıp sıçakken yiyin beklemesinki kıtırık oluyor hafif üstü yumurta ve undan. Birde yoğurdu üstüne dökmüyorsun yerken batırıp batırıp yiyorsun. Yoğurdu önceden koyarsan üstüne çok yumuşar.

ama karabiberi sakın unutma bolca koy. Benim yengem var alman kendisi bir yaz bize geldi ve bunu yaptı bize hepimiz acayip beğendik. O günden sonra hep yaparız.
İnşallah sizde beğenirsiniz.

tamam tatlım unutmam tam senin verdiğin şekilde yapıcam..
ha bu arada geçen gün baştakilere başlığımızı değiştirmek istiyoruz dedim hani nisan geçti babında ama her aya var zaten yapamam dedi :çok üzgünüm:

bazen çok uyuz olsamda biliyorum kıymetini :)))))))))))
Bu arada kızartıp sıçakken yiyin beklemesinki kıtırık oluyor hafif üstü yumurta ve undan. Birde yoğurdu üstüne dökmüyorsun yerken batırıp batırıp yiyorsun. Yoğurdu önceden koyarsan üstüne çok yumuşar.

aa evet cnm ben bazen ayrı koyuyorum bazen beraber ama kıtırlığı açısından ayrı koyucam ŞenizŞenizŞeniz

tamam tatlım unutmam tam senin verdiğin şekilde yapıcam..
ha bu arada geçen gün baştakilere başlığımızı değiştirmek istiyoruz dedim hani nisan geçti babında ama her aya var zaten yapamam dedi :çok üzgünüm:

hıımm boşver alıştık böyle herkes alıştı zaten uzun zaman giremeyende karışıtırır. Hamile kalalım o zaman yeni bir başlık açar öyle devam eederiz.

canım istiyorsan yeni bir başlık açalım. bu kalsın. Burayada not yazarız gelen o tarafa kayar istiyorsan.

hıımm boşver alıştık böyle herkes alıştı zaten uzun zaman giremeyende karışıtırır. Hamile kalalım o zaman yeni bir başlık açar öyle devam eederiz.
tamam cnm sen bilirsin
canım istiyorsan yeni bir başlık açalım. bu kalsın. Burayada not yazarız gelen o tarafa kayar istiyorsan.

olur tabi hadi sen aç cnm istediğin bölüme opuyorumnanaktan

tamam cnm sen bilirsin

olur tabi hadi sen aç cnm istediğin bölüme opuyorumnanaktan

benimki sadece bir teklif tatlım. Böyle kalabilir benim için farketmiyor sizlerle birlikte olim hangi topik olursa olsun. Sizlere çok alıştım. Tüp bebek topiklerinede gidiyorum ama hiç böyle uzun süre takılmıyorum. içimdende gelmiyor. Sadece hamile haberi varmı diye bakıyorum. Ama sizi çok seviyorum özlüyorum. Hayatımızdaki herşeyden bahsediyoruz sadece tedavilerimizden değil.
İyiki varsınızzzzzz. İyiki böyle bir topik açmışsın ve buraya toplanmışız.

benimki sadece bir teklif tatlım. Böyle kalabilir benim için farketmiyor sizlerle birlikte olim hangi topik olursa olsun. Sizlere çok alıştım. Tüp bebek topiklerinede gidiyorum ama hiç böyle uzun süre takılmıyorum. içimdende gelmiyor. Sadece hamile haberi varmı diye bakıyorum. Ama sizi çok seviyorum özlüyorum. Hayatımızdaki herşeyden bahsediyoruz sadece tedavilerimizden değil.
İyiki varsınızzzzzz. İyiki böyle bir topik açmışsın ve buraya toplanmışız.

kolay gelsin tatlım. Bende yarım saat sonra çıkıcam eve gidicem.
Çok öptüm seni opuyorumnanaktan

yok canım cidden değişiklik olur açın valla bende çok başınızda duramıyorum benim içinde iyi olur hatta sen aç sürekli durabiliyorsun olsun bende başka yerlere takılıyorum cnm ama evim burası tabi..cidden aç cnm sevinirim evet iyiki açmışım birbirimizi bulduk çok iyi oldu ama şansımız yok belki diğer topikte şansımız bol olur :))
tmm canım bende mercimeği koydum pişsin o ara geldim görşürüz öpüyorum ama bu fikri düşün cnm

ay patlıcan mmh
ay patatesli pidemi o nası oluyo kıss cokacimcoookcokacimcoookcokacimcoook
Çok kolay ve süper oluyor hayatım..
1 su bardağı sıvıyağ,1 su bardağı ılık süt,1 bardak ılık su maya için,1 paket yaş maya,1 tatlı kaşığı tuz, 1 yumurta akı,1 çorba kaşığı tozşeker,100 gr margarin,aldığı kadar un
Üzeri için:
1 çorba kaşığı yoğurt,1 yumurta sarısı

ıç malzemesi:
Haşlanmış patates,arzu edilen baharatlar(Kimyon, pulbiber, karabiber) tuz
Pideleri hazırladıktan sonra üzerine yumurta sarısı ve yoğurt karışımını sür. Muhteşem oluyor..

Çok kolay ve süper oluyor hayatım..
1 su bardağı sıvıyağ,1 su bardağı ılık süt,1 bardak ılık su maya için,1 paket yaş maya,1 tatlı kaşığı tuz, 1 yumurta akı,1 çorba kaşığı tozşeker,100 gr margarin,aldığı kadar un
Üzeri için:
1 çorba kaşığı yoğurt,1 yumurta sarısı

İç malzemesi:
Haşlanmış patates,arzu edilen baharatlar(Kimyon, pulbiber, karabiber) tuz
Pideleri hazırladıktan sonra üzerine yumurta sarısı ve yoğurt karışımını sür. Muhteşem oluyor..

dur kız yarın yapıyım bunu bana bu yazıma rep verirmiisin unutmam bak sağda terazi işaretinden a.s

X