Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Kızlar ben yarın gidiyorum. Ay özlicem ben sizi ya. Dert ortaklarım benim. Kendinize çok iyi bakın. Kocaman öpüyorum sizi. Dua edin ne olur Zeyno regl olmasın!! Hep aklımda olacaksınız. Belki bi fırsatını bulup oralardan girebilirim. Allaha emanetsiniz. opuyorumnanaktan

Kızlar ben yarın gidiyorum. Ay özlicem ben sizi ya. Dert ortaklarım benim. Kendinize çok iyi bakın. Kocaman öpüyorum sizi. Dua edin ne olur Zeyno regl olmasın!! Hep aklımda olacaksınız. Belki bi fırsatını bulup oralardan girebilirim. Allaha emanetsiniz. opuyorumnanaktan

canımcım iyi yolculuklar ve iyi tatiller sana tatlım. Bu tatil boyunca kafandan bütün soru işaretlerini at hiçbirşey düşünme ve sadece anı yaşa.
inşallahda regli olmazsın canım. Ama lütfen tatilde bunuda kafana takma regli oldummu olucam diye gününü zehir etme..
Seni kocaman öpüyorum. İnşallah güzel haberlerle dönersin ve inşallah bizde sana güzel haberler veririz.:Saruboceq:
:ecrin_bebek::emir_bebek::CüvCüv::nazar:

aaaah kıslar ne güzel çoğunuzda bi heyecan var ben sıkılıyorum bu ay çok..bi folikülüm bilem yok bu ay o yüzden heyecan da yok.bi an önce adet olsam keşke..oooofff bide tatil yaramadı bana sııcı ya.11 e kadar uyuyorum hala uykumu alamıyorum.daha kahvaltı yapmadım üşeniyorum .markete gitmem lazım..gidim bari

tek heyecanım alacakaranlık serisi ...dün tutulmaya gittim beğendim gece rüyama bilem girdi...izlemeyen varsa cdlerini alıp izlesin lütfen özellikle 1.si çok hoşuma gitti.3 de güzel....ooooyyy

aaaah kıslar ne güzel çoğunuzda bi heyecan var ben sıkılıyorum bu ay çok..bi folikülüm bilem yok bu ay o yüzden heyecan da yok.bi an önce adet olsam keşke..oooofff bide tatil yaramadı bana sııcı ya.11 e kadar uyuyorum hala uykumu alamıyorum.daha kahvaltı yapmadım üşeniyorum .markete gitmem lazım..gidim bari

Canım seni anlıyorum herşey sırayla işte sende heyacan varken biz oturuyorduk benimde kist olmuştu geçsin diye bekledim. Şimdi yeni başlıyorum tedaviye.
Seninde bu ay folikül olmamış boşver oda olur ve sende tedaviye başlarsın. Önemli olan sağlığımız yerinde olduktan sonra gerisi zaten olur.
Benim doktorum bazı bayanlarda yılda 1 kez yumurtalama olmaz dedi. Bünyenin yaptığı bişey belkide seninkide o yüzden bu ay olmamıştır tatlım. Bak regli ol göreceksin düzelecek.

Tatil yaramadı demişsin. Tatil gibisi varmı ne güzel sürekli uykun varsa uyu tatlım. Ama birde uyku uykuyu getiriyor bilgin olsun.
Bol bol dinlen bütün bir yıl çocuklarla uğraşmak adamı çok yorar tahminimce. O yüzden tadını çıkar valla. Sonra okullar açılınca ararsın bu günlerini.

X