Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
aaaa senin randevun ayin 9 undaydi dimi? dogru ya haftaya cuma oluyo ayin 9 u:) ay insallah denk geliriz, du bakalim cmt son ilacimi iceyim, 3-4 gun sora dedi reglini olursun, ay insallahhhhh!!!!!!
HARBIDEN HAREKET GELDI :))))))))))))

aaaa senin randevun ayin 9 undaydi dimi? dogru ya haftaya cuma oluyo ayin 9 u:) ay insallah denk geliriz, du bakalim cmt son ilacimi iceyim, 3-4 gun sora dedi reglini olursun, ay insallahhhhh!!!!!!

evet canım ya bende cuma günü sabah 9 a randevu aldım ama seninki netleşirse cuma gününe denk gelirse randevu saatlerinide denk getirmeye çalışalım. Senide görmüş olurum süper olur valla.
uzun bir durulma sürecinden sonra tekrar herkesde hareket başlıyor süperrrrrrr.
hihoyyyt:dance:

zeyno sende son durum ne tatlım
Canımcım benim Klomensiz ikinci ayım. Beklemedeyim. 10 Temmuz gibi adet olmamam lazım :KK1: OLMAMAM lazım yazdım dikkatini çekerim. Allahın izniyle adet olmicam. Olursamda üzülmicem. Yola devam. 30 yaşındada anne olsam hiç fark etmez yeterki sağlıklı olsun.
Canım Aşılaman hayırlı uğurlu olsun. Bebeğin sana sımsıkı tutunsun inşallah.
biliyoz tatlım listeye bilem ekledik. Sen regli tarihini söyle onuda ekleyelim.
Godescüm şimdi sen adet olmayı mı bekliyorsun canikom. Biliyorsun benim hafıza süzgeç gibi canım. Ay ben çok unutkan oldum niyeki ya.. akannehir

Ay Emre bey demiyormu sen ne sabırsızsın diye kaydirigubbakcemile3
Canım sen inşallah hamile kalırsan.. Emre beye dersinki.. Hadi çocuğu erken alalım sabredemiyorum. Süpersin ya. :emir_bebek:

Godescüm şimdi sen adet olmayı mı bekliyorsun canikom. Biliyorsun benim hafıza süzgeç gibi canım. Ay ben çok unutkan oldum niyeki ya.. akannehir[/QUOTE]

of canım benim daha reglme var. Şimdi doğum kontrol hapı kullanıyom o bitecek sonra başka bir ilaç o bitecek sonra regli olucam sonra iğnelere başlayacam oooooooooooooo daha çok var yan anlayacağın

Godescüm şimdi sen adet olmayı mı bekliyorsun canikom. Biliyorsun benim hafıza süzgeç gibi canım. Ay ben çok unutkan oldum niyeki ya.. akannehir

of canım benim daha reglme var. Şimdi doğum kontrol hapı kullanıyom o bitecek sonra başka bir ilaç o bitecek sonra regli olucam sonra iğnelere başlayacam oooooooooooooo daha çok var yan anlayacağın[/QUOTE]
Günler zaten çok çabuk geçiyor be canımın içi. Göz açıp kapayıncaya kadar gelir o gün. Canım bende çıkıyorum az biraz işim var. Öpüldün tatlım.

of canım benim daha reglme var. Şimdi doğum kontrol hapı kullanıyom o bitecek sonra başka bir ilaç o bitecek sonra regli olucam sonra iğnelere başlayacam oooooooooooooo daha çok var yan anlayacağın
Günler zaten çok çabuk geçiyor be canımın içi. Göz açıp kapayıncaya kadar gelir o gün. Canım bende çıkıyorum az biraz işim var. Öpüldün tatlım. [/QUOTE]

doğru söylüyorsun tatlım. Sayılı gün çabuk geçiyor.
Hadi görüşürüz sonra
opuyorumnanaktan

kızlar sanki benim yumurtam bugün çatladı. sağ tarafımda bir ağrı vardı ve bu uzayan yumurta akı kıvamında akıntım oldu.

kızlar sanki benim yumurtam bugün çatladı. sağ tarafımda bir ağrı vardı ve bu uzayan yumurta akı kıvamında akıntım oldu.
Arencim aynı durumu bende yaşadım. Bi ağrı girdi kasığıma ve karnıma sorma. Doktor ilaç kullanma dedi ama hiç dayanamazsan ağrıya Parol kullan dedi. Parolda hiç etkisini göstermedi canım. Kızlar bu arada Dr. Kağan Kocatepenin internet sayfasını tavsiye ederim. Ben ilk defa gördüm bugün. Bayağı enteresan.

Hadi bakalım Kızlar.. Temmuzda ilk kimin halayını çekicez. :teytey:
Şu nazlı sıpalar artık gelse diyorum. Haftaya eşimin izini başlıyor nihayet. Az biraz kaybolucam.
Dönüncede Bebiş haberi istiyorum ona göre. Performans düşüklüğü istemiyorum kızlar.. Çalışmalara devam :dance:

Arencim aynı durumu bende yaşadım. Bi ağrı girdi kasığıma ve karnıma sorma. Doktor ilaç kullanma dedi ama hiç dayanamazsan ağrıya Parol kullan dedi. Parolda hiç etkisini göstermedi canım. Kızlar bu arada Dr. Kağan Kocatepenin internet sayfasını tavsiye ederim. Ben ilk defa gördüm bugün. Bayağı enteresan.

zeynooooo benim doktorumun sitesi ben ona gidiyordum ama şimdi ayrıldık tüp bebek için ama hamile kalim gene ona gitcem. Bir numara bir adam. Çok severim kendisini.

Hadi bakalım Kızlar.. Temmuzda ilk kimin halayını çekicez. :teytey:
Şu nazlı sıpalar artık gelse diyorum. Haftaya eşimin izini başlıyor nihayet. Az biraz kaybolucam.
Dönüncede Bebiş haberi istiyorum ona göre. Performans düşüklüğü istemiyorum kızlar.. Çalışmalara devam :dance:

Aynen tabi senin içinde geçerli bu çalşmaar şekercim. Bizde döndüğünde güzel haberler bekliyoruz.

zeynooooo benim doktorumun sitesi ben ona gidiyordum ama şimdi ayrıldık tüp bebek için ama hamile kalim gene ona gitcem. Bir numara bir adam. Çok severim kendisini.
Süpermiş tatlım ya.. Valla şanslısın. Eşide kendisi de çok sempatik insanlara benziyorlar. Kendi Doktorumdan da memnunum ama istanbulda olsaydım kesin Kağan Beye giderdim. Pozitif Enerji saçan birine benziyor gerçektende. Çok faydalı bilgiler var sitesinde.

X