Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Uğraşıyoruz be canım aynı. Sizin peşinizden gelmek için ama tıkandık kaldık. Hamile kalan yok aramızda malesef.

benim ii gidiyo çok şükür lekelnmelerim falan oldu biraz korktum ama şimdilik ii gidiyor ,Çok samimi söylüyorum her zaman dualrımdasınız,Rabbim en kısa zamanda sizlerde nasip edecek inş.. Bazen çok kolay olmuyor ama biraz sabırla olacak inş..

benim ii gidiyo çok şükür lekelnmelerim falan oldu biraz korktum ama şimdilik ii gidiyor ,Çok samimi söylüyorum her zaman dualrımdasınız,Rabbim en kısa zamanda sizlerde nasip edecek inş.. Bazen çok kolay olmuyor ama biraz sabırla olacak inş..

herşeyin yolunda olmasına sevindim canım.
Çok sağol tatlım ya inşallah duların kabul olurdu bizde peşinizden geliriz.
Bende tüp bebeğe başladım bakalım. Çok ümitliyim bu sefer başaracağım galiba :))))

herşeyin yolunda olmasına sevindim canım.
Çok sağol tatlım ya inşallah duların kabul olurdu bizde peşinizden geliriz.
Bende tüp bebeğe başladım bakalım. Çok ümitliyim bu sefer başaracağım galiba :))))

öylemii hadi hayırlı olsun tedavin .. pozitif olmak çok önemli sen işin önemli kısmını aşmışsın zaten:nazar: bebişin sıkı sıkı tutunur inş. annesinee inş..:Saruboceq:

öylemii hadi hayırlı olsun tedavin .. pozitif olmak çok önemli sen işin önemli kısmını aşmışsın zaten:nazar: bebişin sıkı sıkı tutunur inş. annesinee inş..:Saruboceq:

Ay canım inşallahhhhhhhhhhhhh. Sizi yalnız bırakmaya niyetim yok. İnat edicem ama genede başaracağım :)))))

meraba kızlar ben geldim ve evet tedaviye başladık ama önce adet görmem için farlutal verdi adetin 2.günü geliyosun dedi ogün iğneleride alırım heralde ve gelsin aşılama kaydirigubbakcemile3

meraba kızlar ben geldim ve evet tedaviye başladık ama önce adet görmem için farlutal verdi adetin 2.günü geliyosun dedi ogün iğneleride alırım heralde ve gelsin aşılama kaydirigubbakcemile3

ayy canım çok sevindim bak sorun çıkarmamışlar hemen muayne etmişler. Hadi hayırlısı olsun tatlım. ınşallah bu sefer olucakk. Önce inanalım öyle değilmi

:emir_bebek::ecrin_bebek::nazar:

ayy canım çok sevindim bak sorun çıkarmamışlar hemen muayne etmişler. Hadi hayırlısı olsun tatlım. İnşallah bu sefer olucakk. Önce inanalım öyle değilmi

:emir_bebek::ecrin_bebek::nazar:

evet allahtan sorun çıkarmadılarda hemen başlattılar buna çok sevindim :))
çok saol cnm inş hayırlısıysa olsun hepimizin ..
aklımdayken sen listeyle bişeyler yaptınmı son halini görmek istedim bak şimdi hem eklerim kendimide ha bide sen kendi durumundanda bahsetsene cnm ne yaptın iğnelere başladınmı nası gidiyor

evet allahtan sorun çıkarmadılarda hemen başlattılar buna çok sevindim :))
çok saol cnm inş hayırlısıysa olsun hepimizin ..
aklımdayken sen listeyle bişeyler yaptınmı son halini görmek istedim bak şimdi hem eklerim kendimide ha bide sen kendi durumundanda bahsetsene cnm ne yaptın iğnelere başladınmı nası gidiyor

Canım benim inşallahhhhh bu sefer başaracağız hepimiz.
Sen tatildeyken hiçbirşey olmadığı için aynen öyle kaldı.
Oh oh listemiz gene doluyor yeni ve güzel umutlar ve bekleyişler başlayacak süper.
Canım ben daha doğum kontrol hapı içiyorum. Ne yazabilirsinki benim için. 9 Temmuz da randevum o zaman herşey belli olur.

kızlar slm haziranda diğerleri gibi geçti benim için bu arada nasılsınız uzun zamandır giremedim net yoktu gelip gidiyor yine bugün kanda baktırdım yokmuş ümitler suya düştü

X