Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
:çok üzgünüm:
hayırlısı üzülme bitanem :teselli:
Canım benim inşallahhhhh bu sefer başaracağız hepimiz.
Sen tatildeyken hiçbirşey olmadığı için aynen öyle kaldı.
Oh oh listemiz gene doluyor yeni ve güzel umutlar ve bekleyişler başlayacak süper.
Canım ben daha doğum kontrol hapı içiyorum. Ne yazabilirsinki benim için. 9 Temmuz da randevum o zaman herşey belli olur.

inşallah başarıcaz canım.
ya anladım 9unda belli olucak desene benimde daha adette tarihte belli değil bizi ayrı yere alırım
elfkayada son durum ne

kızlar slm haziranda diğerleri gibi geçti benim için bu arada nasılsınız uzun zamandır giremedim net yoktu gelip gidiyor yine bugün kanda baktırdım yokmuş ümitler suya düştü

Ay canım benim. Kısmet değilmiş demekten başka bişey gelmiyor elimizden malesef.
Demekki doğru zaman henüz gelmedi.
İnsan çok üzülüyor elimizde değil tabi ama. herşeyde vardır bir hayır.

:çok üzgünüm:
hayırlısı üzülme bitanem :teselli:

inşallah başarıcaz canım.
ya anladım 9unda belli olucak desene benimde daha adette tarihte belli değil bizi ayrı yere alırım
elfkayada son durum ne

tamam olur canım. En azından başarısızlar listesinden kalksın ismimiz canım. Öyle insanın morali bozuluyor görünce.
Elfkaya birzcık ara verdi tedaviye canım. Doğal yolla deniyor

Ay canım benim. Kısmet değilmiş demekten başka bişey gelmiyor elimizden malesef.
Demekki doğru zaman henüz gelmedi.
İnsan çok üzülüyor elimizde değil tabi ama. herşeyde vardır bir hayır.

eet malesef diyecek birşey yok bende ne diyeceğimi bilmiyorum dondum kaldım öyle ruh gibi dolaşıyorum işte :1closedeyes:

eet malesef diyecek birşey yok bende ne diyeceğimi bilmiyorum dondum kaldım öyle ruh gibi dolaşıyorum işte :1closedeyes:

Seni çok iyi anlıyorum tatlım. 3 kere bende yaşadım o anı. Ama 1-2 saate toparladım çünkü elmizden başka bişey gelmiyor. Hayat devam ediyor. İnsanın içindeki umut hiç bitmiyor ve hemen tekrar yeşeriyor. En kısa sürede atlatırsın umarım.

evet allahtan sorun çıkarmadılarda hemen başlattılar buna çok sevindim :))
çok saol cnm inş hayırlısıysa olsun hepimizin ..
aklımdayken sen listeyle bişeyler yaptınmı son halini görmek istedim bak şimdi hem eklerim kendimide ha bide sen kendi durumundanda bahsetsene cnm ne yaptın iğnelere başladınmı nası gidiyor
Canım tedavin hayırlı uğurlu olsun tekrar. İnşallah kavuşacaksın bebişine.İklimcim canım senin ilk aşılaman mı olucaktı?? :ecrin_bebek:
Canım yeni ay yeni umut.. Üzülmek yok. Tamam bugün üzüleceksin ama inan bir iki gün sonra yine pozitif düşüneceksin. olumunekankayizsmile
tamam olur canım. En azından başarısızlar listesinden kalksın ismimiz canım. Öyle insanın morali bozuluyor görünce.
Elfkaya birzcık ara verdi tedaviye canım. Doğal yolla deniyor
Benim adımda kalksın şu başarısızlar listesinden :emir_bebek:

Seni çok iyi anlıyorum tatlım. 3 kere bende yaşadım o anı. Ama 1-2 saate toparladım çünkü elmizden başka bişey gelmiyor. Hayat devam ediyor. İnsanın içindeki umut hiç bitmiyor ve hemen tekrar yeşeriyor. En kısa sürede atlatırsın umarım.

umarım

Canım tedavin hayırlı uğurlu olsun tekrar. İnşallah kavuşacaksın bebişine.İklimcim canım senin ilk aşılaman mı olucaktı?? :ecrin_bebek:

Canım yeni ay yeni umut.. Üzülmek yok. Tamam bugün üzüleceksin ama inan bir iki gün sonra yine pozitif düşüneceksin. olumunekankayizsmile

Benim adımda kalksın şu başarısızlar listesinden :emir_bebek:

çok saol cnm hepimize inş.
nisanda 1. aşılamam olucaktı ama ilaç yetersiz geldi tedavim yarıda kaldı aşılama olamadım ..
bu 2. ama aslında ilk aşılamam kısmetse

çok saol cnm hepimize inş.
nisanda 1. aşılamam olucaktı ama ilaç yetersiz geldi tedavim yarıda kaldı aşılama olamadım ..
bu 2. ama aslında ilk aşılamam kısmetse

ilk ilk aşılaman ne ikincisi tatlım. Ve son olacak inşallahhhhhhhhhhhhhhh

kalçadan çok acıyo be canım yakıyo hemde.
çok başım ağrıyo az uyumassam geçmiycek öpüyorum cnm

kalçadan çok acıyo be canım yakıyo hemde.
çok başım ağrıyo az uyumassam geçmiycek öpüyorum cnm

ben göbekten oluyordum iğneyi hiç açımıyordu sadece birazcık yanıyordu hemde kendim yapıyordum iğnemi.
Hadi gitde uyu tatlım.
opuyorumnanaktan

selam godescim
senle dunku konusmamizdan sora emre beyi aradim bu sabah, ''arkadasima uzun peotokol uygulayacaginizi duydum, bana da dogum kontrol hapi verecek misiniz'? yani is 1 ay daha mi uzayacak dedim, o da kac gundur progestani iciyorsun diye sordu, dedim pazar gunu basladim haftaya sali biticek, o da bu cmt bitir dedi, e sevindim tabii erkene cekmesine:))))cmt aksami son hapini aldiktan 3-4 gun sora reglini olursun dedi, reglinin 2. veya 3. gunu gel dedi yani haftaya herhalde cuma veya cmt gorucek beni:) eger rahminin endometrium kalinligini begenirsem protokole baslayacaz dedi, ay ortasina denk gelicek dedi, 'sana da hap vericem fln demedi.....????

selam godescim
senle dunku konusmamizdan sora emre beyi aradim bu sabah, ''arkadasima uzun peotokol uygulayacaginizi duydum, bana da dogum kontrol hapi verecek misiniz'? yani is 1 ay daha mi uzayacak dedim, o da kac gundur progestani iciyorsun diye sordu, dedim pazar gunu basladim haftaya sali biticek, o da bu cmt bitir dedi, e sevindim tabii erkene cekmesine:))))cmt aksami son hapini aldiktan 3-4 gun sora reglini olursun dedi, reglinin 2. veya 3. gunu gel dedi yani haftaya herhalde cuma veya cmt gorucek beni:) eger rahminin endometrium kalinligini begenirsem protokole baslayacaz dedi, ay ortasina denk gelicek dedi, 'sana da hap vericem fln demedi.....????

:)) iyi canım sevindim. Kısa protokol olacak herhelde o zaman seninki.
Hayırlısı olsun be tatlım. Hadi gitde bakalım ne olacak. Direk iğneyemi başlayacaksın.
merak ettim şimdi.
Belkide karşılaşırız bende cuma günü gidicem :))

X