Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
ahucum birde burda 2 arkadaşla daha tanıştım. Onlarda emre beye gidiyormuş öve öve bitiremediler. ıçim çok rahatladı valla.
Onların transferleri gerçekleşmiş test gününü bekliyorlar.

offfff amma protokolmus be cnm yaaaa............ ben de zannediyodum ki muayenede begenirse rahmimi hemen ignelere baslayacam fln :KK43:((((((((((

offff cok daraldim yaaaa, bu arada gecen cuma florance kan tahlillerim icin gittim veznede para oderken bi anneanne gordum ikiz puset vardi, hemen yanastim, muhabbete daldik, megersem kizi da emre bey e mikro enjeksiyon yaptrimis, ama kizi 2 adet embriyo koydurtmus, embriyolardan biri cift yumurta ikizi olmus toplam icerde 3 adet olmuslar tabii, neyse teki diger cift yumurta ikizine zarar vermeye baslamis onu almak zorunda kalmislar, simdi bu ikizler biri kuzey digerinin adi ruzgar, biri anneye digeri de babaya benziyomus gormeliydin cok ama cok tatlilardi, daha yeni sunnet olmuslar

darısı başımıza tatlım yaaa. İnşallah bizde güzel sonuçlar alırız.

ahucum birde burda 2 arkadaşla daha tanıştım. Onlarda emre beye gidiyormuş öve öve bitiremediler. İçim çok rahatladı valla.
Onların transferleri gerçekleşmiş test gününü bekliyorlar.

hadi yaaaa, cok sevindim!!!!!!!!!!! tabii tek embriyo koymuslar dimi? yeni yasa geregi oyleymis diye duydum da

offfff amma protokolmus be cnm yaaaa............ ben de zannediyodum ki muayenede begenirse rahmimi hemen ignelere baslayacam fln :KK43:((((((((((

bende öyle sanıyordum şok oldum uzun protokol yapmayalım dedim ne acelen var dedi kızdı :KK43:((( tamam tamam dedim. herşey zamanında gerektiği gibi olsun o kadar emeğimiz boşuna gitmesi acele edipte. Ne yapalım canım geç olsun ama sonucu güzel olsun. beklemeye değer.

bana uzun protokol taraftariyim ama sana kisa protokol yapacagim demisti ama tabii bu ilk tanistigimizda daha rahim filmim bile cekilmemisti bunu dediginde....

iklimcim canım biz daldık gittik yaa kusura bakma canım. sende yazılanlarımı okuyorsun bakim.

bana uzun protokol taraftariyim ama sana kisa protokol yapacagim demisti ama tabii bu ilk tanistigimizda daha rahim filmim bile cekilmemisti bunu dediginde....

canım muaynede karar veriyorda olabilir bilmiyorum. bakalım ne diyecek sana. genelde yumurtalam problemi olanlara kısa protokol yapıyorlarmış. Neyse gidince seni daha güzel bilgilendirir emre bey. Şimdiden kafanı karıştırma

X