Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
nası oluyum işte aynı devam canım ya.başka bi okula tayinim çıktı a o işlerle uğraşmaktan ve misafirden giremedim.şu anda hala misafir var ara dere bakıyorum

nası oluyum işte aynı devam canım ya.başka bi okula tayinim çıktı a o işlerle uğraşmaktan ve misafirden giremedim.şu anda hala misafir var ara dere bakıyorum

Anladım canım tayinin gene aynı şehir içinemi çıktı peki. Pek anlamıyom gerçi bu işlerden ama :KK43: cahilce bir soru olduysa kusura bakma.
Mbu misafirlerde offf yani. geldimi gitmek bilmezler. İnşallah seninkiler öyle değildir.

canım benim benim şimdi çıkmam lazım ama bişi dicem.bence seninki olcak inşallah bu sefer..kuran okumayı biliyosan azar azar kuran oku.ben şimdi bi hatime başladım kendimi daha iyi hissediyorum daha içim rahat..ferahlamış gibiyim

Anladım canım tayinin gene aynı şehir içinemi çıktı peki. Pek anlamıyom gerçi bu işlerden ama :KK43: cahilce bir soru olduysa kusura bakma.
Mbu misafirlerde offf yani. geldimi gitmek bilmezler. İnşallah seninkiler öyle değildir.

estağfirullah canım olurmu cahilce.evet yine ankarada.evime daha yakın bi okul istemiştim çıktı çok şükür.bide öteki okulun müdürü cinsti kurtuldum:)

ya nedendir bilmiyorum ama temmuz ayından çok ümitliyim. Sadece kendim için değil ama sizler içinde. sanki birçoğumuz hedefe ulaşacakmışız gibi geliyor.
:ecrin_bebek::ecrin_bebek::emir_bebek::emir_bebek::lepi:

kızlarr hayret ettim bu saatte kimse kalmamıştır dedim ama maşallah neredeyse tam kadro:)

estağfirullah canım olurmu cahilce.evet yine ankarada.evime daha yakın bi okul istemiştim çıktı çok şükür.bide öteki okulun müdülrü cinsti kurtuldum:)

Aaa ne güzel o zaman istediğin olmuş. hadi hayırlısı olsun canım.İnşallah bu yenilik senin hayatındaki yeniliklerin bir başlangçı olur ve devamı gelir :))) Anlarsın ya :CüvCüv:

canlar takılmak istiyorum ama misafirim var daha sonra grşrz taam mı inşallah yarın gündüz müsait olursam gircem merak ediyorum hepinizi.aaaa yarın yumurta takibim var doktora gitcem.

canım benim benim şimdi çıkmam lazım ama bişi dicem.bence seninki olcak inşallah bu sefer..kuran okumayı biliyosan azar azar kuran oku.ben şimdi bi hatime başladım kendimi daha iyi hissediyorum daha içim rahat..ferahlamış gibiyim

Ayyy canım inşallah ya tüp bebek tutar. Bende ümitliyim nedense.
kuran okumayı malesef unuttum :KK43:(
Ama türkçe yazılmışı okuyabilirim aslında.

ya yalnız bi şey daha diyim de gidim.kontess die bi arkadaş vardı kkda bana aşılamaya gittiğim yeri tavsiye eden.tuttumu aşılaman die özelden mesaj atmıştım da cevap olarak tutmadı ve üçkaatçı olduklarını öğrenince yıkıldım çok güvenmiştim tüm o tatlı diller para içinmiş yazmış çok huylandım moralim bozuldu

Ayyy canım inşallah ya tüp bebek tutar. Bende ümitliyim nedense.
kuran okumayı malesef unuttum :KK43:(
Ama türkçe yazılmışı okuyabilirim aslında.

ya canım en azından bildiğin sureleri oku. bide netten falan mp3 şeklinde dinleyebilirsin bi kaçsayfa günde.olmazsa bi ara bende sana gönderirim mp3 kuran.yada net adreslerini yazarım insan huzur buluyo.nede olsa ayet ne diyor:kalpler yalnızca allahı anmakla mutmain olur..

ya yalnız bi şey daha diyim de gidim.kontess die bi arkadaş vardı kkda bana aşılamaya gittiğim yeri tavsiye eden.tuttumu aşılaman die özelden mesaj atmıştım da cevap olarak tutmadı ve üçkaatçı olduklarını öğrenince yıkıldım çok güvenmiştim tüm o tatlı diller para içinmiş yazmış çok huylandım moralim bozuldu

aaaaaaaaa acaba ne geldi başına canım. Öğrenseydin. Tabiki huylanırsın bence detayları sor tatlım. genede temkinli davranmakta yarar var dime ama.

ınfertiliteyi nasıl yendiğimi size de anlatmak istiyorum, belki bu yöntem sizde de çalışır
Herşey denedim, olmadı, olmadı.
Tavsiye üzerinde yurtdışından bir bitki tenkturü aldım. O kadar ilaç denedikten sonra bunu da deneyim dedim, bitki zaten zararı olmaz dedim. Ve denedim.
Günde 40 damla suya koyup içtiyordum. Tenktür içeriği : bir bikti özü ve tıbi alkol.
Bu tenktürü 3 ay kullanmam gerekiyordu, ama gerek kalmadı çünkü kullanmaya başladıktan 3 hafta sonra hamile olduğumu anladım.
Bu bitki yurtdışında çok tanılıyor ve kısırlık vakalarda önerildiği ve denendiği ilk yöntemdir.
Bir çok infertilite vakaları bu bitkiye olumlu sonuç verdi.
Ne yazık ki bu bitkiyi Türkiye internet sayfalarda zor buldum.

Bu bitkinin adı " Tavşancıl otu".
Googlede adı yazın, araştırın. Büket halinde küçük küçük beyaz çiçekli bir bitki.

Bir çok faydaları yanısıra, infertiliteye, sebebsiz kısırlıa iyi gelir.
Erkeklerde sperm kalitesi ve sayısı artırır.
Tavsiyem, eğer bu bitikiyi bulursanız, çay yapın, günde 1 bardak için. En az 3 ay kullanın.
Adet döneminde kullanmayınız, kanamayı artıyor. Hamile olduğunu şupeleniyorsanız, asla kullanmayınız. Düşük yapar.

ınşallah yöntemin size de yardımcı olur.

X