Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
çok güzel yazmışsın canım. Pozitif düşünmene çok sevindim. Zaten üzülsekde üzülmesekde sonuç değişmiyor geleceği zaman belli dime ama. O yüzden rahat davranmak en güzeli. Zaten doğru zaman geldiğinde olacak.
Evet Canım. Tüm kalbimizle inanalım. Ama sağlıklı bir şekilde..Deli etmeyelim kendimizi. Bir gün olur burda hamileliğimizi konuşuruz. Sonra doğumu. Sonra derizki ay bu çocuk çok yaramaz deli ediyor beni..

Evet Canım. Tüm kalbimizle inanalım. Ama sağlıklı bir şekilde..Deli etmeyelim kendimizi. Bir gün olur burda hamileliğimizi konuşuruz. Sonra doğumu. Sonra derizki ay bu çocuk çok yaramaz deli ediyor beni..

kesinlikle canım böyle düşünmene inan çok ama çok sevindim.
Bravo sana valla.
Bende zaten artık karamsar düşünmüyorum. Negatif düşüncelerin hepsini attım kafamdan.
herşey kısmet valla. benim bir arkadaşım var hatta bugün konuştuk 38 yaşında tüp bebek yaptı doktorlar çok az tutma şansı var dediler ama kız o kadar mücadele ettiki bir sürü ameliyat falan olması gerekti. Ve sonra tüp bebek yaptı ve %15 demelerine rağmen doktorların hamile kaldı ve şimdi 1,5 yaşında oğlu var. Olacağı varmış ve olmuş. DOktorlar ne derse desin valla. Tamamen kader kısmet işi ben buna inanıyorum.

Son düzenleme:
Godes senin ev kuşu nerde?? Çıkmadı mı dışarı :KK1: Yemekleri yapmışmı??

Ay yok kız çıkarmı bütün gün evde. oturmuş film izlemiş uyumuş. Çıkmaz hayatta ben biliyom haftasonu düğün var zorla oraya gelecek işte ondan öncede dışarı çıkacağını sanmıyorum. Düğüne bile bendemi gelicem diyor yaaa. Çıldırtıcak beni valla. Bu huyuna acayip uyuz oluyor.

Ay yok kız çıkarmı bütün gün evde. oturmuş film izlemiş uyumuş. Çıkmaz hayatta ben biliyom haftasonu düğün var zorla oraya gelecek işte ondan öncede dışarı çıkacağını sanmıyorum. Düğüne bile bendemi gelicem diyor yaaa. Çıldırtıcak beni valla. Bu huyuna acayip uyuz oluyor.
Süpermiş.. kaydirigubbakcemile3
Kızlar ben çıkıyorum şimdilik.. opuyorumnanaktan

ben didiyom canım benim. Dünkü yorgunluğum hala geçmedi topuklarım nasl ağrıyor varya uyuz kocam yüzünden. yatimde dinlensin biraz

X