Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Ohhh sefan olsun tatlım.. İyi yapmışsın. Bende bi bakıma girecem tatile gitmeden.. Banada iyi gelir. Bi on gün sonra falanda adet olurum. Artık boşver modundayım. 30 uma kadar beklicem.. Yani bi senem kalmış zemuszemus

gir gir valla iyi gelir canım. bekle bekle ömrümüz geçiyo en güzel çağımızda kendimizi kasıpta ne olacak. allah verecek er yada geç inşallah sabır ne yapalım tatlım. inan daha 23 yaşındayım saçlarımın kenarlarında o kadar beyaz çıkmışki bu bebek sıkıntısından. gerçektende rahatladım zeynocum.

ayyyy canım aynı ben valla. bende öyle kendi rengimde şuan saçlarım. Bende bekliyorum ya hamile kalırsam sonra diplerini boyatamam diye. benimde şu tüp bebek olayı bir bitsin ona göre bende boyacacağım valla.
Sen en iyisni yapmışsın canım Aman hamilede kalırsan öyle gezersin ne olacakki dime ama yeterki hamile kalalım dipleri koyu olsun kim takar o zaman :))))))))))))))

tabi tatlım yaa hamile kalalımda varsın dipleri koyu olsun gerçektende kim takar. ama senin bu sefer olacak ben inanıyorum bitanem yaa allah şaşırtmasın inşallah:Saruboceq:

tabi tatlım yaa hamile kalalımda varsın dipleri koyu olsun gerçektende kim takar. ama senin bu sefer olacak ben inanıyorum bitanem yaa allah şaşırtmasın inşallah:Saruboceq:

ay canım ağzından bal damlıyor valla inşallahh bencede olacak öyle doğuyor içime.

selam kızlar bu hafta dr gitmeye başlıycam sanırım eşim başla yine dedi bakalım zaman ne göstericek

canım sorma şaştım kaldım verdi gazı başlycam bakalım.hayırlısı

İnanki o kadar çok sevindimki anlatamam. hadi hayırlısı olsun be canım. belki Hamile patlaması yaşarız topiğimizde dime ama. bayadır güzel haberler alamıyorduk belkide peş peşe alıcaz o yüzden bu sessizlik.
İnşallaahhhhhhhhhhhhhhhhh.

:CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv:
:ecrin_bebek::emir_bebek::nazar:

İnanki o kadar çok sevindimki anlatamam. hadi hayırlısı olsun be canım. belki Hamile patlaması yaşarız topiğimizde dime ama. bayadır güzel haberler alamıyorduk belkide peş peşe alıcaz o yüzden bu sessizlik.
İnşallaahhhhhhhhhhhhhhhhh.

:CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv:
:ecrin_bebek::emir_bebek::nazar:

ah canımmmm ahh ah bir umut işte
ama şuan sorunlarım var şöyleki
ben çapa tıpa gidiyordumya biliyosundur demiştim sizlere 3 ay olmuş benim tedaviyi bırakalı şimdi sil baştan randevu alıcam artık kaç haftada randevu düşürürüm bilmiyorum..
ama yinede yarına gidicem sabahtan bakarsın kaydın var der randevuya gerek duymazlarr yani inşallllhhhhh

ben çapa tıpa gidiyordumya biliyosundur demiştim sizlere 3 ay olmuş benim tedaviyi bırakalı şimdi sil baştan randevu alıcam artık kaç haftada randevu düşürürüm bilmiyorum..
ama yinede yarına gidicem sabahtan bakarsın kaydın var der randevuya gerek duymazlarr yani inşallllhhhhh
ıklimcim inşallah Temmuzda bir hamile haberi ile başlarız ve arka arkaya hamiş haberleri alırız.
Çok ümitliyim bu ay nedense. Güzel haberler alıcaz inşallah.. opuyorumnanaktan

İklimcim inşallah Temmuzda bir hamile haberi ile başlarız ve arka arkaya hamiş haberleri alırız.
Çok ümitliyim bu ay nedense. Güzel haberler alıcaz inşallah.. opuyorumnanaktan

allah ümidini boşa çıkarmasın arkadaşım cümlemiz tadalım o duyguları inşallah opuyorumnanaktan

canım aslında 3 ay uzun bir zaman değil aslında. bence problem çıkartmazlar gibime geliyor. inşallah canım kolayca halledersin.
İşin rast gitsin tatlım.

X