Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
bende hiç böle belirtiler yok canım bende pazartesi ye kadar hastalanmazsam eger gidicem.haberlerini bekliyorum canım.var bence sende...

Herkezde belirtilerin aynı olacağını sanmıyorum. Bünyeden bünyeye değşir. O yüzden takma kafana.....

Elfkaya canım nerdesin. Umarım yanlış bişeyler yapmıyorsundur.

burdayım canım gitmedim daha bi yere eşim arıyor sürekli köpek gibi pişman dediklerine ama ne fayda yine onların istediği olcak bıktım ya ben valla bıktım

burdayım canım gitmedim daha bi yere eşim arıyor sürekli köpek gibi pişman dediklerine ama ne fayda yine onların istediği olcak bıktım ya ben valla bıktım

En azından eşin pişman. Hemen affetme ama çokda sürdürme canım. Malesef kocalarımızı seçiyoruz ama ailelerini seçemiyoruz. Eğer eşini seviyorsan bazı şeylere göz yumacaksın ama sevmiyorsanda hiç çekmeyeceksin.

Sonuçu bekliyorum pazartesi yapıldı aşılamam. benim 3. aşılamam. Hiç bir sorun olmamasına rağmen 8 aydır olmuyor :KK43:

allah nasip etsin canım ben plk over var bide kan pıhtılaşması ve 4 tane düüğüm var
inşaalah olmuştur kan pıhtılaşma iğnesi vuruluyorum hergüm göbekten sonuç acaba yalnışmı diyede şüpheleniyorum

allah nasip etsin canım ben plk over var bide kan pıhtılaşması ve 4 tane düüğüm var
inşaalah olmuştur kan pıhtılaşma iğnesi vuruluyorum hergüm göbekten sonuç acaba yalnışmı diyede şüpheleniyorum

İnşallah yalnış değildir. Allah gönlüne göre versin. Doktorun yorum yapmadımı

yok anam yok bu kız bizi deli eder saçından tutup anlattırcan illa kaydirigubbakcemile
kız çabuk ol sonra okursun sen yaz ne oldu ne dedi dr. :eek:klava:

Valla ya madem işin var niye mafoldum ikonu yayınlıyorsunda bizi meraklandırıyorsun alla alla:eek:klava:

X