Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
özgecim canım benim rabbim ne zaman vereceğini biliyo..ben de 2. aşılamadan sonra daha yeni topladım kendimi..allah sabır versin canım ....bebeğine bi kaç ay geç kavuşcaksın sadece ,mesela şubatta diil de mart yada nisan bebişi olcek belkim..bahar bebeği olcak..benimkiyle beraber...yada hadi hep beraber...

gülücümm rabbim yüzünü bu sefer güldürür inşallah canımmm...

ben geldimmmmm.
Kızlar bir geldim bir sürü haber ver.

Arencim ne güzel 3 tane yumurtan varmış. ınşallah kaliteli bir şekilde olurlar tatlım. Herşeyin hayırlısı valla.

Gülümcüm cumartesi yumurta toplamı işlemi varmış ne güzel tatlım artık sona yaklaşıyorsun valla. inşallah o güzel haberi bize en yakın zamanda vereceksin. Galiba açılışı sen yapacaksın tatlım :))))

Özgecim sonucuna çok üzüldüm canım hayırlısı bu demekten başka yapacak bişey yokç Üzülme demeyeceğim ama kendinide yıpratma lütfen. Eninde sonunda olacak canım sadece biraz sabır.

Son olarakk ufaklığımmmmmm sana niye kızayım tatlım. Sabahtan anneme gittim sonra 3 gibi çıktım kocama hediye baktım. Anca geldim valla eve.
Şımdide herkes gitmiş yetişemedim (

Son düzenleme:
ayyyyyyy ablam hoşgeldin ohhhh beee rahatladım vallaaaaboshayallersmile

geldim geldim canım benim.. naber nasılsın bakim

iyiyim abla ne olsun seni gördüm daha ii oldum kocam geldi şimdi yemek neyin hazırlıcam akşama da aşkı memnu var onu bekliorm sabırsızlıklaaa sen nasılsın boshayallersmile

iyiyim abla ne olsun seni gördüm daha ii oldum kocam geldi şimdi yemek neyin hazırlıcam akşama da aşkı memnu var onu bekliorm sabırsızlıklaaa sen nasılsın boshayallersmile

bende yeni geldim işte tatlım. fena değilim birazcık yoruldum tabi. Kocamı bekliyom sonra bende aşkı memnuya bakacağım sabırsızlıkla bekliyom bende valla.

Ayyy Evet Canımcım. Çok heyecanlı, ağzım açık izliyorum hemde
Üzülüyorum şu Bihterin haline..
Gerçi kendi etti ama çok seviyor Yazık..

behlül de gebersin onun kabahati daha büyük..hadi kız elin kızı insan elinde büyüdüğü amcasına yaparmı bunu

ne alemsiz kızlar ya. valla ne halleri varsa görsünler. Aşk bu akada konuyor b.... da malesef.
Gönül bu söz geçirilmiyor :)))))

Ayyyy amaninnnn... kıyamet kopucak kızlar.. Şimdi çatlicam ortadan ayrılcam heyecandan!!
eyvahedigeldismile
Amaninnnnnn

Bihter den korkmaya başladım. Delirdi yazık. Bakışları beni korkutuyor. Rüyama girmese bari..
Elüffff Gızzz içine düş emi TV nin.. sempatiksalakcinni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…