Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
ay hayalbazcım gerçek değil kız dizi dizi kendini bu kadar kaptırma.
ışte ne güzel mutlu sonla bitti. En çok hoşuma giden şeyde firdevs hanım felç geçirmiş :)))))

ne zaman kendimi çok kaptırsam boğazım düğümlense hemen gerçek değil kendine gel diyorum ve kendimi toparlıyorum

neyse bitti çok şükür rahatladık valla. Milletin derdi bizi gerdi valla :))))))))))))))))

ay hayalbazcım gerçek değil kız dizi dizi kendini bu kadar kaptırma.
ışte ne güzel mutlu sonla bitti. En çok hoşuma giden şeyde firdevs hanım felç geçirmiş :)))))
Ay alemsin ya.. Firdevs hanım hak ettiğini buldu. Bu diziler aslında insanlara birazda ibret olsun dimi Canım.. ıyi geceler Fıstıklar.. opuyorumnanaktan

ayyy dün öle mal gibi aşkı memnuyu izledim yetmedi internetten izledim yetmedi özetleri izledimm
çokta ağladım yaaaa mafoldumben
o behlülün varyaa bi tarafını koparmak lazım yaparken yapıyorsun be adam kaçsana işte defol
NıHAL BıR NEFESTE SÖNÜVERECEK BıR ÇıÇEK
PEKı YA BıHTER
BıHTERıN
BEN.....mafoldumbenmafoldumben

tünaydınnn kızlarrr.
ufaklığım dün gece niye o kadar işgence yaptın kendine ve defarlarca niye izledinki ne alemsin canım. Biz bayanlar resmen kendimize işgence çektirmeyi seviyoruz.

]Çok çok üzüldüm valla hele son anlarında dediği o laflar yokmu (
sen hiç üzülmedinmi duygusuzzzz:)))

bugun öğle namazına mükeakip cenaze namazı var zincirlikuyuda geliyonmu
ben faceden katılıyorum sen de gel elimi tutarsın beni avutursun:gitme:

]Çok çok üzüldüm valla hele son anlarında dediği o laflar yokmu (
sen hiç üzülmedinmi duygusuzzzz:)))

üzüldüm o an ama o kadar işte. Sonuçta dizi be tatlım. o yüzden kendimi çok kaptırıp üzmek istemedim.Zaten birçok şeye üzülüyoruz kendi hayatımızda bir çok sıkıntımız var birde kalkıp dizideki karakterlerin yaşamış olduğu şeyler için kendimi üzmek istemedim. O yüzden kendimi çok kaptırmadım.

yaa ben ne bilim böle çocuklarla ilgili bide aşkla ilgili şeyler olunca kendimi kaptırıyorum dizi gercek unutuyorum iştee senağlama

manyaksın sen niye bihterin cenazesi zincirlikuyudanmı kalktı :)))) hiç haberim yok valla

aaaaaa aşkolsun facede o kadar davet verildi görmedinmi hemde cenaze namazını zekeriya beyaz kıldırcak cenazeye gelenlere siyah gözlük dağıtılcak
öğleden sonra gel hee :gitme:

dün burda açılan aşkı memnu topiğini görseydin tam 200 küsür kayıtlı kullanıcı okuyordu bende girdim şaşırdım anam topik çökcekti herkes ağlıyoo:gitme:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…