Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
yaa ben ne bilim böle çocuklarla ilgili bide aşkla ilgili şeyler olunca kendimi kaptırıyorum dizi gercek unutuyorum iştee senağlama

canım benim. İnsan kaptırıyor kendini ama buda biraz kendi elimizde değilmi ama. Ben hemen biraz kaptırınca kızıyorum kendime ve hemen topalıyom kendimi :))
şimdi boşver bihteri. benim kocam dün işten çıkmış. Ben çok yoruldum biraz ara vermek istiyorum demiş. Şimdi 1ay evde. bakalım ne olacak. Daha ilk günden bunalıma girdi ne yapcam evde bir ay diye. Allla alla sen kendin istedin dedim bende. Bakalım canım yeni bir iş için uğraşıp yapacakmı yoksa tekrar aynı yere dönecekmi :)))))
bira durumlar karışık.
Birde yarın doğumgünü var diyorum bu sefer kek börek yerine yemek yapim daha iyi olur diyorum. herkez rejimde zaten kek börek çörek yapmiyim ne dersin.

dün burda açılan aşkı memnu topiğini görseydin tam 200 küsür kayıtlı kullanıcı okuyordu bende girdim şaşırdım anam topik çökcekti herkes ağlıyoo:gitme:

Çok ilginç kimsenin derdi sıkıntısı yok demekki başkalarına bu kadar üzüldüğüne göre.

anaa hem kendi istemiş hemde sıkılıyormu valla benim eşim tazminat almak için yani dr a paramız yoktu tazminat parasıyla yaptırdık aşılamaları rahim filmini falan onun için işten çıktı 1 ay evde dolandı iş bulamadı ama yok anam yok adamla evde durulmuyoo akannehir allahtan ar sıra kaveye gidiyordukaydirigubbakcemile3 seninkinin kafasında başka bişi vardır belki
haa kek börek işine gelince valla sen bilin eğer gündüz yapcaksan öle yap akşamada güsel bi yemek ısmarla kocana dışarda baş başa kafanızı dinleyin romantik romantik :asigim:

inşallah canım ben açılışı yapıyım sonra sen sonrada tüm bebek isteyenler İNŞALLAH...

canım kafasında varda bişeyler bakalım olacakmı. Benimki kahveyede gitmez hiç. Dışarıda çıkmaz ev kuşu yandı valla 1 ay offf.
Yarın akşam benim ailem ve eşimin ailesi gelcek hepsi işten gelecek o yüzden yemek yapim diyorum ama menüyü tam hazırlayamadım. bak sanada yazim sizde fikir verin olurmu
ekşili köfte (çorba)
zeytinyağlı taze fasülye
şakşuka
sigara böreği
nohut salatası
muhammara ( meze gibi)
fırında tavuk
pilav (fıstıklı üzümlü)

yeter dime arkadaşlar eşim çok diyor ama ben sanki başka bir kaç bişey daha ekliyimi diye düşünüyom. fikir verirmisiniz

menü gayet güzel bi tatlısı eksik o kadar

bence gayet güsel menün ablacumm
bunları yaptıktan sonra aklında kalan bişiler olursa yine yaparsın ama bencede yeterli cokacimcoook

ben kaçıyorum yarın misafirlerim gelcek işlerimi yapım çook öptüm siziiyerimseniben
gülücüm du bende koyim belki tutar kıss seninki :ecrin_bebek:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…