Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
günaydın kızlar
dün dr a gittim. kontrol etti. büyümeye başlayan yumurtalar var, yarın yine gideceğim.

Arkadaşlar Günaydın, az once test verdim şimdi evimdeyim. 11.00 da sonucu almaya gidecegım. Nolur dua edin. Bugun dogum günüm umarım Allahım omrumun hediyesini verir...

Hepimizin duaları kabul olsun. ...:Saruboceq:

günaydın kızlar
dün dr a gittim. kontrol etti. büyümeye başlayan yumurtalar var, yarın yine gideceğim.
günaydın canım kaç tane yumurtan olmuş ne yapılcak bu ay sana:hulya:
Arkadaşlar Günaydın, az once test verdim şimdi evimdeyim. 11.00 da sonucu almaya gidecegım. Nolur dua edin. Bugun dogum günüm umarım Allahım omrumun hediyesini verir...

inşallah güsel sonuçlarla döbnersin canım hakkında hayırlısı inş.boshayallersmile mutlaka yaz ama tamammı:emir_bebek:

Tabii ki yazarım sonucu. Olumlu ya da olumsuz. Gerçi ben kendimi olumsuza hazırlamış durumdayım ama hayırlısı...

günaydın canım kaç tane yumurtan olmuş ne yapılcak bu ay sana:hulya:

inşallah güsel sonuçlarla döbnersin canım hakkında hayırlısı inş.boshayallersmile mutlaka yaz ama tamammı:emir_bebek:

bu ay 2.aşılamayı yaptıracağım. 3 yumurta büyümeye başlamış. bakalım gelişecekler mi. ayrın bir daha kontrole gideceğim.

günaydın kıssslarr özgecim inşallah pozitifffffffffffffffffffffffffffffff çıkar canım benim..

bu arada benim de öteki aklım geldi.film milm çektirmiyom bi iki ay en doğal yollarla denicem.amaaaaaaaaaaaaann o kadarsoğan içiyom incire de başlıcam ooooohhh gelsin bebişler..banane ya yoruldum of sadece yumurta takibi yaptırmayı düşünüyorum doktoruma ne dersiniz

günaydın kıssslarr özgecim inşallah pozitifffffffffffffffffffffffffffffff çıkar canım benim..

bu arada benim de öteki aklım geldi.film milm çektirmiyom bi iki ay en doğal yollarla denicem.amaaaaaaaaaaaaann o kadarsoğan içiyom incire de başlıcam ooooohhh gelsin bebişler..banane ya yoruldum of sadece yumurta takibi yaptırmayı düşünüyorum doktoruma ne dersiniz

canım sen bilirisnde bir film çektir bir zararı yok. hatta rahim filminden sonra hamile kalan bile oluyor. nedenide eğer ufak yapışıklıklar varsa açılıyor birde verilen ilaç antimikrobik olduğu için temziliyormuş.

Canım doğumgünün kutlu olsun.. a.s.

Valla tatlım bende ara verdim biliyorsun.. ılaçsız ikinci ayım bu. Bakalım belki tutar.. Tutmazsada yaz sonrası Rahim Filmi var sırada canım. Kendin bilirsin ama istersen çektir de için rahatlasın.
Hanımlar, cok uzgünüm.NEGATıF...
Canım üzülme demiyorum ben böyle durumlarda! Hatta ağlamak istersen ağla tatlım. Ama yeni ay yeni umut. Ben 6 aydır bekliyorum tatlım. Her ay adet olunca ağlıyorum ama iki gün sonra yeniden umutla yeni ayı bekliyorum.. opuyorumnanaktan

size müjdem var...
cumartesi yumurtalarım toplanıcak...
sonunda bu aşamaya geldik Allahım tamamına erdirir İnşallah.
ÇOOOOOOKKKK HEYECANLIYIM

yaw filmi çektir mi diyosunuz yani oooyyyy...ne bilim açıksa tüplerim kendime işkence etmek istemiyom daha.bu ay beklicem.soğana ve incire devam.hadi hayırlısı.

yaw filmi çektir mi diyosunuz yani oooyyyy...ne bilim açıksa tüplerim kendime işkence etmek istemiyom daha.bu ay beklicem.soğana ve incire devam.hadi hayırlısı.

sen nasıl istersen öle yap canım paşa gönlün bilir
bu arada godes ablam yoğ
bana kızdı o dün geceeeyvahedigeldismile

X