Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
hayatım durumun tüp bebeklik değil diyor bana kalsa sana aşılama bile yapmam sadece takip yaparım diyor. bir tane gebeliğinde olmuş diyor.
sen klomeni 10 günmü kulandın. bana günde 2 tane 5 gün iç dedi.

hayatım durumun tüp bebeklik değil diyor bana kalsa sana aşılama bile yapmam sadece takip yaparım diyor. bir tane gebeliğinde olmuş diyor.
Selamlar Canlar..
Geçmiş Regaib kandiliniz mübarek olsun. Dualarımız kabul olsun.
Arencim ben 3. gün başlardım Klomene ve 7 gün boyunca 4 tane alırdım günde. Ama tatlım o herkeste farklı oluyor. Bazısına 1 tane yetiyor bazısına 2 tane. Benimkiler de 4 taneyle uyanıyordu.
ınşallah bu aşılaman tutar canım benim.

canım günde 1 tane 5 gün kullandım 1 kutu bana 2 ay gitmişti yani diğer ayada kalmıştı
sen şimdi takipmi yaptırcan canım sadece

slm kızlar ben geldim. Ama çok kötüyüm karın ağrımdan duramıyorum ilk defa böyle bir ağrı çekiyorum. Kırmızılarda gelmeye başladı çok şükür. şimdi pazartesi gününe randevu alıcam ama hala netleştiremedim tüpmü aşılamamı diye neyse akşama kesin kararımı vermiş olurum çünkü randevu alıcam.
Şuan annemdeyim. Yatıyorum daha sonra tekrar girmeye çalışırım öpüldünüz.
Arencim, sen ne yapmak istiyorsan onu yap doktorlar acele etmeyin diyor banada ama hatta 1 yıl dolsun dediler ben 1 yıl dolmadan 3 aşılama yaptırdım ve hatta bu ay tüp bebek yapıcam. Önemli olan senin ruh sağlığın. Nasıl istiyorsan onu yap.

öpüldünüz daha fazla kalamayacağım karnım ağrıyor ((((((((((((((((((((((

kızlar kusura bakmayın. işim çıktı. vergileri yollamayı unutmuşum acele onları taptım. akşama görüşürüz. ben çıkacağım birazdan öpüldünüz.

Oy canım benim geçmiş olsun.. Bende bi kere adet söktürücü kullanmıştım çok kötü olmuştum. Yat dinlen gülüm. Ne karar vereceksin merakla bekliyor olucam bu arada.
Öpüldün canım

:1hug:

canım netse hastalanmışsın. rahatlamışsındır şimdi.

biliyorsun zaten bu ay 2.aşılamaya karar vermiştim. bakalım düşünürüm o zamana kadar.

slm kızlar ben geldim yeni annemden geldim. Karnım öğlene göre biraz daha iyi. ne pis bişeymiş bu ağrı normalde ben hiç çekmeden olduğum için. Zor geçirdim bugünü.

kızlar günaydın.
Evet uzun bir konuşmadan sonra eşimle tüp bebek yaptırmaya karar verdik. pazartei sabahı 9:30 randevu aldık. Hadi hayırlısı olsun. ınşallah dğru bir karar vermişizdir. Hiç aklıma gelmezdi birgün tüp bebek yaptırıcağım. insan ne hallere düşüyor ya.
Biliyormusun tüp bebeğinde tutma olasılığı %100 değil ama sanki bana bu sefer olacakmş gibi geliyor. neyse Artık zamanla görücez. :))))

hah çok şükür yaaa sonunda kara alındı
banada tüp kesin gibi geliyor abla yaa inşallah olur bu sefer hakkında hayırlısı olsun
yine kimseye demeyecenmi ailene falan tüp yaptırdıpğınıboshayallersmile

evet canım rahatladım valla.
Yok kimseye demeyeceğim canım. gerek yok milletide telaşa sokmaya. ben sakin sakin gider yaptırır gelirim. Sonra habire soracaklar nasılsın kaç gün kaldı teste oldumu olmadımı falan filann hiç gelemem öyle şeylere.
Hamile kalim gene demiyeceğim. Gerek yok bence önemli olan sonuç.
off inşalahh bu sefer olur. nedense olacak gibime geliyor yaa.

böyle boş boş beklemek çok sıkıcıydı. En azından şimdi tatlı bir telaşın içine yine giriyorum. Güzel bir heyecan ve sonunda inşallahh çok sevineceğim bir haber almayı umut etmek.
herşey güzel olacak.

Son düzenleme:
daha çok erken değilmi adet için.adetin kaçıncı günü aşılama oldun

Merhaba Canımcım, sanırım ben panik yaptım ck düzensiz oldugu ıcın olacagım sandım.İnanılmaz kasılmalarım oldu adet oncesi gibi gecen ay 19 unda regl olmuştum ama dün itibari ile regl ile ilgili tüm belirtiler başladı. doktorumla konuştum dollenmede başlamış olabilir dedi. Bilemiyorum inşallah iyi haber veririm.

Canım hakkında hayırlısı neyse o olsun. Karar vermene sevindim. Güzel sonuç alırsın inşallah tedavinden.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…