Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
ben kaçar canım ablam iyi gecelerrr koca bekliyorkaydirigubbakcemile3

bende kaçıyom tatlım. iyi gecelerr. bu gece bol bol dua edelim kim bilir belki kabul olur

canım bu sefer başka bir doktora gittim. arkadaş tavsiyesiyle özel bir tüp bebek merkezinde bir doktor.
tahlillerime filme falan baktı. muayene etti. geçmişimi dinledi. bu da dieğr doktor gibi sana birşey yapmaya gerek yok. hatta dedi ki niye sen aşılama yaptırdın ki.

gebelik geçirmişsin değerlerin iyi falan dedi. diğer doktorunda 6 ay beklememi söylediğini fakat bende eşimle aynı şehirde olmadığımız için aşılama yaptırdığımı tutmadığını söyledim. aşılamın zaten %10-15 gibi bir şansı olduğunu falan söyledi. yunmurta takibi yada yine klomenle aşılama istersen gene yaparız eşin burada değil denk gelemiyebilirsiniz diye ama kesinlikle bu sene içinde bunun dışında ileri bir tedavi yöntemi yok dedi. tüp bebek falan yaptırma dedi.

kime gitsem bekle diyor. ama ortada birşey yok. anlamadım gitti. bu son gittiğim doktor üstelik özel tüp bebek merkezi doktoru. genelde böyle merkezler bundan kazanıyor. bende o zaman bu seferde bir aşılama yaptırayım bir daha yaptırmayım bu seneyi geçireyim. olmazssa yıl sonunda yada kışa doğru ileri birşey yaptırırım.

geçen sefer doktor klomen vermişti. adetin 5.günü başla günde 2 tane demişti. bu doktor bugün başla dedi. adetimin 4.günü bugün.

birde aslında ben iğne ile aşılama yaparlar diye düşünüyordum. ama sana gerek yok dedi.

sen ne zaman başlamıştın elfkaya.

birde aslında ben iğne ile aşılama yaparlar diye düşünüyordum. ama sana gerek yok dedi.

canım kusura bakma biraz önce net gitti
ben adetin 4. günü klomene başlamıştım sanırım
iğneyle aşılamayı yumurtası gelişmeyenlere veriyorlar sanıyorumbilmiyorumkismile bende hep klomen kullandım ama iğnenin lafı bile geçmedi
bu arada tüp bebek merkezi nasıl yapmaz bekle der canım sen istiyorsun önemli olan bu değilmi parasıyla ala ala yaa
napcan peki canımlmaz:

ala ala yaaa hala inanmıyorumohaoldumsmile neden yapma diyor sen istiyorsun işte önemli olan bu

bu arada ben klomeni günde 1 tane alıyordum 2 tane vermedi hiçlmaz:

peki aşılaman kaçıncı gün yapılmıştı. yani kaç gün klomen kullandın. kaçıncı gün yapıldı.

mrb kızar bayadır giremiyoum pc eşime format yüketiyorum haja getirmedi pazartesi getircekmiş eşim bi süre giremicem suanda arkadaşımın pc giriyorum hepinizi öptüm mucck

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…