Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
tabi isterim tatlım. Sende gidiyon sahipsizmi kalsın topiğimiz dime ama. Bana emanet ettiysen sen ben de tam anlamıyla yaparım. gözün arkada kalmasın :dilcikar:

dilini yiyim senin
tmm cnm hatta istediğin gibi tipini şeklini vs de değiştirebilirsin zevkine göre döşe eti senin kemiği benim

dilini yiyim senin
tmm cnm hatta istediğin gibi tipini şeklini vs de değiştirebilirsin zevkine göre döşe eti senin kemiği benim

hadi bakalım tamam anlaştık canım.
bak sende çok özletme kendini tamammı tatilden gelince haber ver.

hadi bakalım tamam anlaştık canım.
bak sende çok özletme kendini tamammı tatilden gelince haber ver.

oh süper saol tekrar canım
tmm cnm en geç pazar gelirim heralde zaten özlerim bea sizi ama bi yandanda 1 hafta pc molası özlermiyim iyimi olur neti bilmem laptopumu falan almıycm sadece tatil
gerçi cebim internetli kesin bulduğum yerde size mesaj atarım

ya sen boşver internreti laptopu bizi. git hiç birşey düşünmeden tatil yap. Bol bol dinlen enerji topla ve bomba gibi gel. Emin ol biz bıraktığın yerde sayıyor olacağız :)))))))))))))

ya sen boşver internreti laptopu bizi. git hiç birşey düşünmeden tatil yap. Bol bol dinlen enerji topla ve bomba gibi gel. Emin ol biz bıraktığın yerde sayıyor olacağız :)))))))))))))

yapma kız sanki ben gidiyorumda geldiğimde hamilemi dönücem kaydirigubbakcemile2
tatil işte ohaoldumsmile
öptüm canısı ben kaçıyım başım ağrıdı iyi geceler allaha emanet olun yarın uğrarım bir arada öpüyorum

tamam canım. hadi git dinlen. Kim bilir belki hamile olursun.
iyi gecelerrrrrrrr

ya benim bursa işi yattı haftaya kaldı teyzemin misafirleri geliyormuş ohaoldumsmile
bu arada ben aşkı memnuyu izlerken ağladım yaaaa iyice mal oldum haaa ağlamaya yer arıyom

ya benim bursa işi yattı haftaya kaldı teyzemin misafirleri geliyormuş ohaoldumsmile
bu arada ben aşkı memnuyu izlerken ağladım yaaaa iyice mal oldum haaa ağlamaya yer arıyom

aaa üzüldüm tatlım kısmet. haftaya gidersiniz canım.
ya dün bende yaprak dökümünü izlerken çok ağladım. Ay tutamadım bir türlü göz yaşlarımı

aaa üzüldüm tatlım kısmet. haftaya gidersiniz canım.
ya dün bende yaprak dökümünü izlerken çok ağladım. Ay tutamadım bir türlü göz yaşlarımı

ben onu izlemedim ama bu bihterin çektiği aşk acısı beni bi tuhaf yaptı :asigim:

ölmek ;
aşktan ölmek bu olsa gerek .....
ölümüne sevmek....
sevilmek ne güzeldir

iklim karısı gelmiş ve gidiyor tatile ohh anasını satsın valla gez bacım yerimizide gezz kaydirigubbakcemile

yok ya aşk aptallık sarhoşluk dengesizlik demek.
ben istemiyom :)))))
Ama tabi sen daha gençsn normal sana güzl gelmesi ben moruklaştım artık.

bazen evet aşk aptallık ama Aşkı aşık olmayı severim ben yaa
tabi evlenmeden önceydi o
ben aşık olmayı acı çekmeyi sevenlerdenim
her şarkıda onu hatırlamayı hersözde her gözde onu görmeyi onun hayaliyle yatıp onun hayaliyle kalkmayı kalbini yerinden çıkaracak kadar çarpmasını çok güzel şeyler bunlar :asigim:

:dilcikar:bu arada moruklaştım sözünü kabul etmiyom sen benden genç duruyon ayrıca möhüm olan ruhtur bence yaş deil taammı ablama moruk diyemezsin ona göree

gençken bende severdim bu dediklernii ama şimdi güzel gelmiyor nedense.
umarm yazdıklarını şimdide kocana karşı hissediyorsundur

gençken bende severdim bu dediklernii ama şimdi güzel gelmiyor nedense.
umarm yazdıklarını şimdide kocana karşı hissediyorsundur

ben aşkı hissetmiyorum artık geçti
ama hissettim güzeldi yaşadım ve iyiki yaşamışım

:dilcikar:bu arada moruklaştım sözünü kabul etmiyom sen benden genç duruyon ayrıca möhüm olan ruhtur bence yaş deil taammı ablama moruk diyemezsin ona göree

ben senden gençmiyim bir tarafımla güldüm valla kız 10 yaş var aramızda. tamam çoğu kişi yaşını göstermiyorsun diyor ama bu kadarda değil yani.
ayrıca iltifatın içinde teşekürler

ben aşkı hissetmiyorum artık geçti
ama hissettim güzeldi yaşadım ve iyiki yaşamışım

evet canım haklısın. aşkın yerini daha güzel duygular aalıyor. ben bu halini daha çok seviyorum ama. bende ne çok aşıktım kocama allahım saatlerce konuşurduk. sürekli buluşmalar falan heleki o askere gittiğinde onu bekleyişim hergün ona mektup yazmam onun bana yazması. bir sürü şey iştegüzel şeyler zamanında tabi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…