Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
iyiyim canım ilaçlardan doloyı kasık ve bel ağrım var biraz, sen naptın adet oldun mu?

hala olmadım tatlım. ilaç kullanıyorum yarın bitiyor ilaç. Bugün regli olacakmış gibi karnım ağrıdı. Sonra çok ama çok az akıntıyla birlikte kan geldi. o kadar başkada bişey yok. bende bir regli olsamda ne yapcağımı bilsem. Böyle bekelemk çok sıkıcı

oluraun o zaman bende çok bekledim adet olmayı, aşılamamı tüp mü yaptıracaksın karar verdin mi?

oluraun o zaman bende çok bekledim adet olmayı, aşılamamı tüp mü yaptıracaksın karar verdin mi?

sürekli kararım değişmekle birlikte ağırlı olarak tüpü düşünüyorum. Olasılık daha çok yaa. Kocam aşılama diyor bende tüp bakalım ne olacak 2 güne kadar belli olur.

ayyyy evet unuttum bende
Herkese hayırlı kandiller. Tüm dualarınız kabul olur inşallahhhhhhhh

büyük ihtimalle menegon75 kullanacağım ama net değil. yarın ki duruma göre netleşecek.

hadi hayırlısı olsun canım. İnşallah bu son olur. Canım bol bol incir ye. yumurtaları geliştiriyor. Sonrada aşılama yapıldığı günden itibaren ananas kivi ve kabak çekirdeği ye. ben bu sefer bunların hepsini deniyeceğım :))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…