Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
iyi akşamlar cnm hayırlı olsun hadi inşallah tutmuştur :))
son adet tarihini ve aşılama tarihini yaz buraya ben senin adınıda listeye alıyım ilk sayfada listemiz

saol canım inşallaahh:) bu benim 2. aşılamam. SAT 18 mayıs. AŞILAMAM: 30 mayıs canım.

saol canım inşallaahh:) bu benim 2. aşılamam. SAT 18 mayıs. AŞILAMAM: 30 mayıs canım.

kıss sen yenimisin ben seninle tanışmadım gel tanışalım ben bu topiğin ufaklığı şebeği mikrobu:)) memnun oldumm vereliniortak

hayırlısı olsun ablam 3 gün çalışmakta ii kebapsın yani :))
ya ben annemlerdeydim ya orda bi arkadaşın kınası vardı oraya gittim bi görsen büyüklerden çok çocuk vardı bi an moralim bozuldu dedim kendi kendime bir kere daha dr gitsemmi aşılama denesemmi bu işin ucunu bırakmasammı acaba?? böyle elim kolum bağlı hiçbişi yapmadanda olmuyor ama yapsamda olmuyor acaba çok isteseme peşine düşsem yıpranırmıyım yoksa benim için daha mı ii olur kara veremedim çok istiyorum bebeğim olsun diye ama olmazsa diyede endişeliniyorum böle kararsız kaldım

canım benim. En iyi kararı sen kendin verebilirsin. Aşılamaya devam etsen yada beklesenmi Psikolojin hangisini kaldırır. Ben olsam senin yerinde bir kaç ay ara verirdim yaşından dolayı. Panik yapılacak aceleye getirecek yaşta değilsin. Ama bu şekilde beklemek seni daha çok yıpratıyorsan aşılama yaptır derim.
Bak bana hiç yılmadan 4. aşılamaya yaptıracagım. Belki bu yaptığım delilik belki okuyanlar deliye bak 3 kere yaptırmış olmamış birde 4. deniyor diyecek başkası olsa tüp bebeğe geçerdi ama ben son bir kaz daha şansımı denemek istiyorum. Çünkü sonra pişma olmak istemiyorum niye yaptırmadım diye. Ama benim yaşım 30 tabi. Senin gibi 21 değil. :)

canım benim. En iyi kararı sen kendin verebilirsin. Aşılamaya devam etsen yada beklesenmi Psikolojin hangisini kaldırır. Ben olsam senin yerinde bir kaç ay ara verirdim yaşından dolayı. Panik yapılacak aceleye getirecek yaşta değilsin. Ama bu şekilde beklemek seni daha çok yıpratıyorsan aşılama yaptır derim.
Bak bana hiç yılmadan 4. aşılamaya yaptıracagım. Belki bu yaptığım delilik belki okuyanlar deliye bak 3 kere yaptırmış olmamış birde 4. deniyor diyecek başkası olsa tüp bebeğe geçerdi ama ben son bir kaz daha şansımı denemek istiyorum. Çünkü sonra pişma olmak istemiyorum niye yaptırmadım diye. Ama benim yaşım 30 tabi. Senin gibi 21 değil. :)

evet psikoloji.........
benim tek çözemediğim bu önce bunu atlatmam lazım sonra bebik gelcek galiba
teşekkür ederim ablammm
bu arada yaptığın delilik falan değil bence gayet mantıklı zaten 3. aşılama tutmuştu iğneyle bunuda öle yapcaksın sanırım eee ozmanda sakın ozmanki gibi panik olma bak nasıl hamile kalıyırsun ozman ayy inşallahhh opuyorumnanaktan

Canım inşallah tutar. İnşallah Hamile kalırsın!! Yalnız mümkünse hiç stres yapma. Kendini fazla yorma. İnşallah bebişine kavuşursun.

amin canım benim yaa inşallah. allah bana ve isteyen herkese sizleree hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin. dün bütün gün yattım uzandım, bugünde yeni uyandım. 3 günde ilişki verdi doktor o da çok zor yaa insan psikolojik istemiyor ilişki ama ne yapıcan işte:1no2: geçen aşılamadada üç gün ilişki demişti biz 3. gün bir kere girdik. bu sefer 3 gün zorlada olsa gireceğiz. aşılama artı ilişki her zaman daha olumlu dedi doktorum. bakalım allahtan hayırlısı canım.

kıss sen yenimisin ben seninle tanışmadım gel tanışalım ben bu topiğin ufaklığı şebeği mikrobu:)) memnun oldumm vereliniortak

selam canım evet yeniyim bi kaç gündür burdayım ama artık ayrılmam cok sevdim sizi. bende memnun oldum:))

ben kaçıyom aplaaa çook işim var çookkk kendine ii bak öptüm kocamannn patrona hürmetlerr kaydirigubbakcemile3

evet psikoloji.........
benim tek çözemediğim bu önce bunu atlatmam lazım sonra bebik gelcek galiba
teşekkür ederim ablammm
bu arada yaptığın delilik falan değil bence gayet mantıklı zaten 3. aşılama tutmuştu iğneyle bunuda öle yapcaksın sanırım eee ozmanda sakın ozmanki gibi panik olma bak nasıl hamile kalıyırsun ozman ayy inşallahhh opuyorumnanaktan

evet canım banada mantıklı geliyor son bir kez daha iğneli deniyim bakim ne olacak. Bu sefer zaten rahat olacakmışım gibi geliyor ne yapim olmazsa tüp bebek yaptırıcam ölüm yokya ucunda.

selam canım. inan hiç delilik değil, benim de 2. aşılamam. daha önce zeynoyada yazmıştım, bana doktorum dediki her aşılamada şansın artıyo 3. ve 4. de tüp bebekle aynı şansa çıkıyo dedi bende şaşırdım ama öyleymiş. ben 2.yi yaptırmayacaktım bunu duyunca yaptırdım. o yüzden hiç öyle düşünme. bir de ben sana bir şey söyleyim her şey vesile allah ne zaman verirse o zaman olacak ama biz elimizden geleni yapalımda hepmizin hakkında hayırlısı.

kızlar öyle yoğunuum ki iki gündür bilgisayarı elime bile alamadım sizi unuttum zannetmeyin heralde çok sayfa birikmiştir okuyamam hamiş var mı hamiş ya

hemen komik bişi anlatıyım size geçen hafta yazılı yaptım bebeleri..ertesi ders test sorularının cevaplarını veriyorum işte diyorum ki adananın a sı ceyhanın c si falan .b ye de diyodum ki bebenin b si yada bebeğin b si.galiba biraz çok sölemişim bi öğrencim dedi ki örtmenim siz niye sürekli bebek diyosunuzsempatiksalakcinniutandım:kedi:

selam canım. inan hiç delilik değil, benim de 2. aşılamam. daha önce zeynoyada yazmıştım, bana doktorum dediki her aşılamada şansın artıyo 3. ve 4. de tüp bebekle aynı şansa çıkıyo dedi bende şaşırdım ama öyleymiş. ben 2.yi yaptırmayacaktım bunu duyunca yaptırdım. o yüzden hiç öyle düşünme. bir de ben sana bir şey söyleyim her şey vesile allah ne zaman verirse o zaman olacak ama biz elimizden geleni yapalımda hepmizin hakkında hayırlısı.

evet canım bende öyle düşünüyorum kim bilir ya herşeyde vardır bir hayır. Umarım tutar bitanem. Seninde inşaşşah tutmuştur ve 3. yaptırmana gerek kalmaz. Herşey vesile valla olacağı varsa olur. Artık kendimi kasmayacağım ben elimden geleni yapıp zamana bırakacağım.
Hakkımızda hayırlısı olsun.

hemen komik bişi anlatıyım size geçen hafta yazılı yaptım bebeleri..ertesi ders test sorularının cevaplarını veriyorum işte diyorum ki adananın a sı ceyhanın c si falan .b ye de diyodum ki bebenin b si yada bebeğin b si.galiba biraz çok sölemişim bi öğrencim dedi ki örtmenim siz niye sürekli bebek diyosunuzsempatiksalakcinniutandım:kedi:

ay çok şeker yaaa.

iyim ya hiç oturamadım netin başına baya gıcık dönemler bunlar siz napiyosunuz sinemin durum belli oldu mu yeni haberler varmı

canım sinem regli oldu malesef yeni bir haber yok galiba hatırladığım kadarıyla. Neyse canım az kaldı okulların kapanmasına biraz daha sabır

canım sinem regli oldu malesef yeni bir haber yok galiba hatırladığım kadarıyla. Neyse canım az kaldı okulların kapanmasına biraz daha sabır

hadi yaa canım tüh..aklım hep sizdeydi naptınız die..nesse canım çok az vaktim var benim kapatmam lazım şimdi görüşürüz inşallah dönüşüm muhteşem olacak az daha sabrediyim de

X