Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
vallah hareket attikce regl sancılarım gıbı oluyo kayın validem cagırdu bende cok ıstıyo bebek ama iş buyurmaları bitmiyo kaçtım valla ben yürümeye korkuyorum :eek:lmaz:

birliktemi yaşıyorsunuz eğer öyleyse çok zordur. Allah kolaylık versin.

hayır allah gösretmesin altlı ustlu aman en azında istedigimde evime cekilbeiliyorum

hayır allah gösretmesin altlı ustlu aman en azında istedigimde evime cekilbeiliyorum

altlı üstlüde olsa genede zor ya gerçi yaşamadım hiç ama öyle düşünüyorum. Benimkide 2 sokak yukarımda ama 10 günde bir zor gidiyom. nede olsa kaynana.

on gunde bırmı ohh valla ne guzel...

valla öyle giderkende ayaklarım geri geri gidiyor. Ama ne yapalım mecbur gidiyoruz.
Bir türlü alışamadım. benimseyemedim. Birde o kadar iyiki anlatamam öz annem kadar bana sıçak kanlı gidince bir içine sokmadığı kalıyor sürekli öpüyor falan ama bende hiç hoşlanmıyorum böyle şeylerle. :) Neyse sana kolay gelsin canım.

oh be hep tedavilerdenmi bahsedicez azıcık konu değişti iyi geldi valla. Dedikodu dozunda olduğu sürece güzel ya

inanmam konumuz degl ama bana inandırıcı gelmıyo benımkı annecım der kocam benı yanındabenı sevsin kudurur ıyı nıyetlı olsa yapar mı ama sıze bıse anlatıyımda sasırın benım valıde sımdıden bı hayeller kuruyo anlatamam ok dıyom kursun benım gıysılerıme varana kadr 1 evıne besık alcakmıs 2 ben onun ev işlerinı yapcakmısım o bebegımı gezdırıcekmıs 3 aklında bı hamıle elbısesı varmış ondan gıyıcekmısım ee desen dahada sayıcakta ben kafasına uymak ıstemıyon sonra allahın gucune gıtcek napıyım buda benım ımtıhanım:teselli:

inanmam konumuz degl ama bana inandırıcı gelmıyo benımkı annecım der kocam benı yanındabenı sevsin kudurur ıyı nıyetlı olsa yapar mı ama sıze bıse anlatıyımda sasırın benım valıde sımdıden bı hayeller kuruyo anlatamam ok dıyom kursun benım gıysılerıme varana kadr 1 evıne besık alcakmıs 2 ben onun ev işlerinı yapcakmısım o bebegımı gezdırıcekmıs 3 aklında bı hamıle elbısesı varmış ondan gıyıcekmısım ee desen dahada sayıcakta ben kafasına uymak ıstemıyon sonra allahın gucune gıtcek napıyım buda benım ımtıhanım:teselli:

YA BENİMKİ HİÇ ÖYLE DEĞİL YA ZATEN ÇOCUK OLAYINIDA KİMSE BİLMİYOR HERKEZ DAHA DÜŞÜNMEDİĞİMİZİ SANIYOR O YÜZDEN HAYEL KURAMIYOR. BENİMKİ ÇOK İYİ EŞİMLE YANINDA SARILIYOR BİZİ ÖYLE GÖRÜNCE ACAYİP MUTLU OLUYOR KENDİDE SÖYLÜYOR. AMA BEN BİRAZ UYUZUM ÇOK YAKIN OLMAK İSTEMİYORUM YAKIN OLUNCA KENDİ AİLEME HAKSIZLIK YAPTIĞIMI DÜŞÜNÜYORUM. o YÜZDEN HEP MESAFELİYİM.

ben çıkıyorum eve gidim bu kadar çalışmak yeter :))))) (bugün hep kaytarmakla geçti valla)
Görüşmek üzere artık gece girerim.

ben ondan cok ıncıldım yapmadıgım seylerı cıkardı eşime benı ck kotulerdı bosanma nedenım oluyodu gecen sene rahım kanserine yakalandı cok cektı o yuzden 3 gunluk dunya oldugunu anladım uymuyom kafasına hıı sevıyonmu hayır başka carem yok eşim tek oglu dul kadın mecburum hıı oo duzeldımı hayır ben onun hayatından ders aldımda o almadı

ben çıkıyorum eve gidim bu kadar çalışmak yeter :))))) (bugün hep kaytarmakla geçti valla)
Görüşmek üzere artık gece girerim.

ok canım ben akşamları pc başına oturamıyorum kocam koymuyo daha dogru yanında ayırmıyokaydirigubbakcemile bende ona:mymeka:sizleredea.s.

sinem cim seni çok ii anlıorum. aynı sorun bende de var. valide sorunu yani. bizimde binalar yan yana çok zor bi türlü gönüllerini yapamıosun

bugün tedavim başaldı ilk iğnemi oldum pazartesi kontrolüm var..aşılama tarihi daha belli değil sonuç bekleyen tüm arkadaşlara hayırlı haberler diliyorum..

sinem cim seni çok ii anlıorum. aynı sorun bende de var. valide sorunu yani. bizimde binalar yan yana çok zor bi türlü gönüllerini yapamıosun

dogru dıyon valla geçen eşimede diyorum zoru ceken hep bız aşılama adım atarız kocalar bıkere ugrasır verrıler ondan sonrası bize düşer delı olup kafayı yıyen bız eşime diyorumkı ohhhh verdın kurtuldun ya ben yok basım dondu tuttumu yok karnım agrıdı oldumu hep bız ustune usttelık aileler olur evlenirsin sanki mecburuz onun ailesiyle herşey yanı kısaca bız kadınlar cennetide hakkediyooz köşküdea.s

hayırlı aksamlar kızlar..
cıcvır sende kocaelındensın.nerede yaptırdın canım asılamanı..eray beye deme bayılırım..ne cok kısı var eray beye gıden bılsen..

bende klomene p.tesi başladım cumaya bitecek. ayın 3ündede kontrole gideceğim.
seni dr ilaç bitiikten sonra ne zaman çağırdı.
sen iklim ve ben tahmini aynı zamanlarda aşılama olacağız gibi.

canım beni de ayın 4 ünde çağırdı kontrole.nası geçcek zaman bilmiyorum yaaa..çok heyecanlıyım.evet galiba aynı zamana gelcek bizimkiler.aşılama için de en erken 6 mayıs dedi duruma göre.takip edelim birbirimizihihoyyyt

X